thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Opinie o thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Corona Marzy

Mam jeszcze kilka wideo ciekawych.panie(usunięte przez administratora)-spec BHP. Co wy wyprawiacie?? Nawet corona przy waszych metodach to pikuś

Coronawirus

Witam!!! Oj miałem być tutaj troszke wcześniej ale wiecie jak to jest.maciusiu z klanu!! Oczywiście z Nowych Marz -wracam.zaraz podam datę nagrania które trafi do Torunia,do pana prezesa Bojara lub dalej do Essen. Apropo panie wykrywaczu kłamstw(śmiech) jesteś chyba mocno zwiazany z maciusiem.

Janek

Jackie zarobki na magazynie?

W dabrowie 3-5 na reke

Stalowy

Zarobki dla nowych 2500 do 2800 a utyrasz się jak wół

@Mrsz

Taka rozbieżność? Od 3000 do 5000 ciekawe.....?

Dla nowych osób od 2500 do 2800 na próbnym

Zbigniew
@Mrsz

Jaką umowę dostaje się tu po okresie próbnym? Jestem też ciekaw po jakim czasie można się ubiegać o podwyżkę, powiesz mi coś na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Hyn
@Mrsz

Damian dba o swoich... w handlowym slabo :(

Zbyszek

Witam. Na jakie wynagrodzenie może liczyć asystent handlowca?

Rafał
@Zbyszek

Firma thyssenkrupp Materials Poland poszukuje obecnie pracownika na stanowisko asystenta handlowca? Zastanawia mnie, czy aplikowałeś już na to stanowisko, czy może przed podjęciem takiej decyzji chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego miejsca pracy? Przedstaw proszę, jak to w rzeczywistości wygląda.

Zbyszek
@Rafał

Oferta takiej pracy widnieje na stronie internetowej firmy. Oferują wakat w Poznaniu. Zastanawiam się nad zmianą pracy stąd moje pytanie.

Rafał
@Zbyszek

Rozumiem. Zdecydowałeś się finalnie wysłać swoje CV na to stanowisko? Wiesz może, do kiedy trwa rekrutacja? Jeżeli zdobyłbyś jakieś informacje na temat tego stanowiska poza tym forum, to bardzo proszę, abyś podzielił się później nimi z forumowiczami. Informacje te mogą być pomocne w przyszłości dla innych osób.

Mm
@Zbyszek

2500 zł na rękę na stanowisku asystenta handlowego przez kokres próbnym.

Aa
@Zbyszek

Asystent handlowca w stali czarnej,2800 netto podstawy do tego premia miesięczna uzależniona od wyniku grupy (500-800 zł) , plus premia kwartalna 500 zł jeśli plan grupy jest wykonany , premia roczna tonazowa koło 2500 zl, oczywiście grupy mają różne plany i realizację, to przykład w mojej grupie, pozdrawiam

Asystent
@Aa

Ale ściema

zainteresowany pracą

poproszę o informacje, jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku asystent handlowy - stal węglowa ?

Asystent
@zainteresowany pracą

Z premiami po okresie probym ok. 2300-2400. Szczerze nie polecam

Wykrywacz kłamstw 2

Tak, porażka.. że nie wyrzucili cię znacznie szybciej z roboty za twoje nieróbstwo i (usunięte przez administratora) Wydaje ci się że byłeś najlepszy a najlepiej to ty ściemniać i obrażać się umiałeś. Trzeba było szanować pracę jak ja miałeś A nie teraz bzdury pisać. Znajdź sobie zajęcie i mam nadzieję że będziesz latał na wysokości lamperii w nowej pracy i wtedy zrozumiesz swoje (usunięte przez administratora) zachowanie. Nie pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Beck's aus Essen

Spokojnych świąt życzę. Do usłyszenia niebawem.

Beck's aus Essen

Ok. Będę w Toruniu zaraz po świętach, razem z filmem. Zdziwienie będzie wielkie panie Macieju. Spokojnych świąt życzę.

Artur

Witam Zastanawiam się nad etatem handlowca- na jakie zarobki można liczyć w firmie? Jakie realne benefity? Będę wdzięczny za odpowiedz

Stary pracownik

Kochani hejterzy było w tej firmie i jest jak jest niemamy na to wpływu fakt kasa mogłaby być troszkę lepsza. Socjal jest szału niema ale co zrobić idź do pierwszego lepszego prywaciarza i zacznij marudzić. Tylko ludzi do pracy brak. Ale to już inna bajka miejmy nadzieję że zarząd to zobaczy chociaż(usunięte przez administratora) Delegacji za pomoc dziękujemy z góry. Ogólnie firma nie jest toksyczna masz łeb na karku to pracujesz. Pozdro dla ekipy.

KK

A JA POLECAM JAKO HANDLOWIEC !!

Stary pracownik

Pracowałem jeszcze w firmie Energostal przed wejściem w koncern TK Zarząd Zawsze dbał o pracowników a wtedy pracowało się 300 h miesięcznie i nikt nie narzekał tyko był zadowolony bo zarabiał super kasę wszystkie nadgodziny zawsze były właściwie rozliczone Nigdy nie brakowało niczego w sensie potrzeb pracowników Jak słyszę że ktoś pisze że Kierownik tylko liczy co ile zrobione to polecam zmianę pracy najlepiej iść uczyć w szkole tam jest dużo wolnego Po to jest Kierownik żeby pilnować pewny rzeczy Trzeba mieć jaja do pracy a nie być zwykła sierota

Ocynk

Niestety! Ani filmu ani zdjęć wstawić tutaj nie można - trudno. Prześlę je pocztą do centrali głównej w Essen. Chwilę to potrwa bo chce do tego stosowny komentarz przetłumaczyć po niemiecku. Do Torunia dotrze kilka dni później. Panie kierowniku Łukaszu S żeby tak bez uprzęży i pod wpływem biegać po suwnicy???. O reszcie co jest też z datami już nie wspomnę. Ja pytam - po co Pan prowadzi spotkania BHP?? czy pan w ogóle wie coś o stanowisku kierowniczym i jak należy się zachowywać i dawać przykład? Śmiem twierdzić że nie.

Jj
@Ocynk

Kolego w tej firmie nikogo nie interesuje bezpieczenstwo. Bhp jest tylko dla statystyk licza sie przerzucone tony. Dlatego dyrektor DD ma podobno zezwolenie na lamanie przepisow I zamiatanie wypadkow pod dywan. Pracowniik po lekkim wypadku podpisuje sie na liscie I leczy sie w domu. Zglaszanie wypadku jest tepione....

Blacha s355

W miejscu Nowe Marzy bardzo kiepsko. Tu problemy maja pracownicy a kierownictwo nie chce tego wcale słuchać,lacznie z Panem wyżej.

Ocynk

Dlaczego nie można zamieścić w opinii żadnych zdjęć i filmów?? Chciałbym zaprezentowac tą szkole z Dąbrowy Górniczej która zaszczepił w Nowych Marzach kierownik stali czarnej. Dokładnie mowa o surowym wręcz przestrzeganiu BHP w tej firmie.???????????? Nie jeden by się usmiał na co “krasnal“ pozwala sobie i innym, ale bede próbować jeszcze ????

RazPutin2Putin

Wcześniejszy post został skasowany, zamieszczam więc jeszcze raz: Moja opinia, czyli osoby pracującej w centrali w Toruniu (pracownik biurowy, nie handlowiec): Firma wydmuszka. Z zewnątrz wszystko jest pięknie i cudnie. Magia marki. Standardowo w obecnych czasach: kasa (nic nadzwyczajnego) jest na czas, socjal ok, itd. Jeżeli ktoś jest w stanie zacisnąć zęby i znosić niekompetencję, "widzimisiostwo" a nieraz i mobbing ze strony przełożonych - w zamian za średnią rynkowo kasę, to jest to doskonała firma dla niego. Smutna prawda jest jednak taka, że TKE jest firmą zarządzaną przez niekompetentne kolesiostwo. Zwykłego, szeregowego pracownika nie powinno to jednak obchodzić - niestety, decyzje i zachowania Dyrektorów / Kierowników bywają absurdalne i nierzadko bardzo krzywdzące dla pracowników (np. zwolnienia "za ładne oczy"). Mówiąc krótko i szczerze: Thyssen to toksyczna firma prowadzona przez ludzi, którym poprzewracało się w głowach od zarabianej kasy (chociaż podobno jest coraz gorzej, bo "przed kryzysem to dopiero było..."). Firma, w której bardziej niż profesjonalizm ceni się znajomości, wspólnie wypitą wódkę oraz (a może przede wszystkim) koligacje rodzinne (oj, to temat rzeka).

@RazPutin2Putin

Pracowałam w tej firmie kilkanaście lat, w centrali właśnie i także w administracji. Mobbing to bardzo poważne oskarżenie i ZAWSZE gdy pojawiały się sygnały od ludzi firma ostro reagowała. Jeśli widzisz objawy mobbingu -zbierz dowody i zgłoś to. Uwierz, że nie wszyscy są tam "niekompetentnym kolesiostwem", jest tam wielu świetnych menadżerów i przykro mi, że Ty trafiłeś na ten mniejszy procent. Życzę powodzenia! W razie braku sił - pamiętaj, że istnieje życie poza thyssenem ;)

tk12
@RazPutin2Putin

Wydmuszka to pozòr. Firma bez rynkowych fundamentów. To nie Tk. Pracuję tu od 12 lat. Firma dba o solidne podstawy swojego rozwoju. To że dyrekcja podejmuje decyzje czasami niezrozumiale/błędne- cóż, z ich perspektywy wygląda to inaczej. To również tylko ludzie. Jako pracodawcę oceniam Tk wyspko. Kasa niemała choć zależna od wyników (handlowiec), szeroki pakiet bonusów dodatkowych. Co bardzo ważne - ludzie, z którymi można się dogadać, w moim odczuciu szanujący innych.

Zenek
@tk12

Pracowałem tam 12 lat-nie ma żadnych bonusów, nie ma żadnych premii. W DG ,,derektor''- zabiera wszystko wszystkim,szczuje pracowników na siebie wzajemnie. Mobbing to życie codzienne w tej firmie -TRAGEDIA!

@Zenek

Szacunek na linii pracodawca-pracownik (i oczywiście odwrotnie) jest bardzo istotny. Mobbing - chyba każdy mi przyzna rację - to bardzo poważny zarzut. Jeśli ma on miejsce w tej firmie, to może warto byłoby zwrócić się z tym problemem do wyżej postawionych instytucji. Myślisz, że miałoby to sens?

do zenka
@Zenek

O jakim "derektorze" Ty mówisz? Handlowy? Magazyn? Produkcja?

Stefan
@tk12

Piszesz o szerokim pakiecie benefitów. Mógłbyś wyszczególnić co one zawierają, bo to na pewno zainteresuje osoby szukające pracy.

Natalia

thyssenkrupp Materials Poland do swojego grona poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Oferowana jest umowę o pracę, wynagrodzenie na poziomie rynkowym, możliwości rozwoju zawodowego oraz pakiet benefitów w tym bezpłatna nauka języków obcych on-line dla każdego pracownika oraz jednej wskazanej bliskiej osoby. Więcej informacji, na temat rekrutacji znajdziecie pod tym linkiem: http://www.thyssenkrupp-materials.pl/pliki_580

TS

Najlepszy pracodawca jakiego miałam. Jestem handlowcem. Zarobki średnio około 4 tys netto lub więcej (z premią). Paczki, bony, multisport, lux-med, premie roczne, miesięczne i kwartalne. Teren. 8-16. Żadnych nadgodzin!!! Auto i laptop do prywatnego użytku (bez dodatkowych opłat) Atmosfera ok. Zależy na jakich ludzi trafisz. Urlop kiedy chcesz. L4 bez łaski. Idiota by nie spróbował. Co Wy za bzdury piszecie???

Gryziok
@TS

Ts firma jakie auta daje ?

Dąbrowszczak
@TS

Ja też nie narzekam na firmę . Ale te samochody służbowe nie dotyczą handlowców stali czarnej . Nawet menadżerowie ich nie mają . A stal czarna to 80% zysków :)

Tke
@TS

Chyba dotyczy to stanowiska w dziele tworzyw sztucznych , stał czarna -tam tak kolorowo nie ma

Pedro
@TS

Pojawiły się ogłoszenia o rekrutacji na stanowisko regionalnego menagera sprzedaży w całym kraju. Na jaka pensje można liczyć i jak wyglada sprawa z samochodem na tym stanowisku? Ktoś pisał, ze stali węglowej to nie dotyczy a tam właśnie szukają. Obecnie pracuje i nie mam ciśnienia zmieniać pracy, ale wiadomo pracuje się przede wszystkim dla kasy. W tej chwili zarabiam 5-6 k netto z premia, samochód służbowy średniej klasy ale w najwyższej wersji wyposażenia i z automatyczna skrzynia biegów i zastanawiam się czy jest w ogóle sens aplikować.

@Pedro

To chyba fikcyjna rekrutacja.

@Pedro

to fikcyjna rekrutacja

@Teddy

Nie wiem, skąd wysunąłeś taki wniosek. thyssenkrupp Materials Poland akurat w tym monecie nie szuka Regionalnego menagera sprzedaży, a kogoś na podobne stanowisko - Przedstawiciela Handlowego. Ogłoszenia są dostępne w Internecie i trzeba powiedzieć, iż firma oferuje bardzo fajne warunki pracy. Powiesz nam teraz, dlaczego sądzisz, że trwa tam "fikcyjna rekrutacja"? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Natalia

chyba wypowiedź dotyczyła stanowiska Regionalny Menadżer Sprzedaży a nie Przedstawiciel Handlowy. Nie przeinaczaj albo czytaj ze zrozumieniem.

Nowe Marzy

Jezeli ktoś szuka pracy i ma zamiar zatrudnić sie jako pracownik na magazynie w Nowych Marzach to napisze kilka zdań aby miał jakies male pojecie o tym miejscu.Praca jest spoko nie narobisz sie fizycznie tylko dużo trzeba chodzić. Nie masz co liczyć na obsługie suwnicy jako nowy nawet jak masz uprawnienia.Wiec skaczesz po regalach badz przerzucasz material a magazynier chodzi i pachnie.Kierownictwo w tym zakladzie to jakas pomyłka nie maja pojecia o kierowaniu ludzmi a szczegolnie Kierownik magazynu stali czarnej.Nawet dobrze wypowiedziec sie nie potrafi.Oczywiscie ma swojego przydupasa ktory mu wszystko ladnie donosi. Szef nie ma pojecia co sie na dole dzieje bo pan Kierownik jak i kierownik zmianowy wszystko ladnie ukrywaj i graja do jednej bramki.Jezeli chodzi o kase to szalu tez nie ma 2200-2300 na reke a jezeli sprobujesz sie postawic badz nie bedziesz myslal tak jak kierownictwo to bedzie mniej bo premia jest uznaniowa i przyznaje ja kierownik.Jezeli chodzi o socjal to jest ok.Atmosfer nie bardzo. To tak w skrocie dla tych co w tym roku zamierzaj skorzystac z oferty Pracy w tym miejscu.

Krzysztof

Nie prawda jest wspaniale

@Nowe Marzy

Wyrażona opinia jak najbardziej na temat. Pieniądze słabe jak na taką pracę i firmę. Kierownictwo jak wyżej już ktoś opisał, po mojemu żenada a kierownik stali czarnej nie powinien być na tym stanowisku. Chyba że nauczy się rozmawiać z ludźmi i przestanie być zarozumialy. To na tyle. Życzę powodzenia nowo zatrudnionym.

Dabrowa gornicza
@Nowe Marzy

Nie wiem co dziwnego w tym ze kiero wynagradza tych ktorych lubi i z ktorymi dobrze się jemu pracuje. To szkola z dabrowy. Ja to rozumie i popoeram. Kiero w Dabrowie na czarnej jest spoko troche zestresowany ale ludzi dobrze traktuje. Szef nasz tez ok ogarnięty bardzo. Pracuje sie dobrze. Pieniądz na czas, bonusy, premie, nadgodziny. Także można zarobić. Uprawnienia organizują dla ludzi. Tylko lepiej było o wiele jak Pani Iza była. Zawsze pomogła, załatwiła wszystko szybko. A ta terazniejsza asystenta jest taka ze do kiero chopaki wolą iść niż do niej. Nic nie pomoże tylko dla szefa milutka. W sumie prace w Dabrowie polecam.

Obiektywny
@Dabrowa gornicza

Błędne myślenie, dobry kierownik nie wynagradza pracownika za to że go lubi, nagradza się za wykonaną pracę. Jeżeli ktoś nagradza premią swoich ulubieńców to nie jest dobrym kierownikiem bo powinien być obiektywny.Pieniądze na czas to żadna chojność ze strony firmy bo są zobowiązani zapłacić. Może w Dąbrowie da się zarobić na nadgodzinach jeśli takie są, szkoda że nie można dobrze zarobić bez nich....

Rozsądne podejście
@Obiektywny

Na poważnie chciałbyś wynagradzać lepiej osobę, która każde Twoje polecenie robi "z łaską" i pytaniem "dlaczego ja?", która żadnego zdelegowanego zadania nie wykonuje na 100 % poprawnie, pracuje jakby za karę? Czy może wynagradzałbyś pracownika, który chętnie współpracuje, na którego mozesz liczyć i jest zaangażowany? Ja zdecydowanie wolę tych drugich.

@Dabrowa gornicza

Jeśli komentujesz pracę to komentuj tylko swoją. Po pracy w oddziale Nowe Marzy szybko zmnienilbys zdanie.

Natalia

Thyssenkrupp Materials Poland uplasował się na 36 pozycji spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw o tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018. Wyniki finansowe firm w styczniu 2019 roku zbadał Instytut Europejskiego Biznesu. Czy na takie wyniki firmy wpływa odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi? Czy podnoszone są stale Wasze kompetencje? Jak pracodawca podchodzi do rozwoju zawodowego swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Materials Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

thyssenkrupp Materials Poland S.A.