Opinie o Krzysztof Kieszek Property Scout w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Kieszek Property Scout. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Kieszek Property Scout o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kieszek Property Scout w Gdynia

GDCH

Firma to kompletne (usunięte przez administratora)opłaty z kosmosu doliczanie jakiś śmiesznych rachunków lub „podnoszenie czynszu” podczas gdy wspólnota wcale takowego nie podniosła zero kontaktu przy jakimś problemie chyba ze zagraża relacji z osoba która wynajmuje , nie polecam absolutnie nikomu wynajmować przy zdawaniu mieszkania również problemy i dąsy pani odbierającej. I sprawdzajcie co podpisujecie bo umowa bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia jest umową której nie wypowiecie :)

Markus
@GDCH

Do GDCH, to prawda co jest w opisie dotyczącej PS K. Kieszek, umowa swoje a rzeczywistość wygląda inaczej... Niewiarygodność, ignorancja, naciąganie i (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Krzysztof Kieszek Property Scout?

GDCH

Markus Nowy wpis
@GDCH

Krzysztof

Droga Pani Aneto, jest Pani w ogromnym błędzie ponieważ zatrudniam na umowy o pracę swoich pracowników. Natomiast nie zatrudniam osób roszczeniowych. Pani wiadomość taka była dlatego odwołałem spotkanie

Mark Nowy wpis
@Krzysztof

Zatrudniasz niekompetentne i niewiarygodne osoby, również zaliczasz się do nich.

Arogancja, lekceważenie, naciąganie, właściciel firmy czerpie zyski z (usunięte przez administratora) Obsługiwana jest przez niekompetentnych i niewiarygodnych pracowników (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Najmu w firmie Krzysztof Kieszek Property Scout ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Adriana

Firma bardzo nieprzyjemna. Pani Mościpan pracująca tam, (usunięte przez administratora) umowa to jedno a rzeczywistość całkowicie inna. Radzę bardzo uważać a najlepiej omijać szerokim łukiem.

Magdalena
@Adriana

Umowa jedno rzeczywistość inna... Dość względnie ujęte, chociaż mimo wszystko słabo się zapowiada. No ale chyba doprecyzujesz, żeby była jasność? :(

Adriana
@Magdalena

Pani Magdaleno. Na umowie przepisanie prądu i gazu w rzeczywistości całkowity brak. Płaci się za mieszkanie nie do użytku. Płacąc na czas z chorym dzieckiem Pani Mościpan najpierw pytała jaki dzień mi pasuje aby przyszedł pracownik a później narzuciła termin i dodała że muszę opuścić mieszkanie z dziećmi i zwierzętami na czas usuwania grzyba itd nie dostałam na ten czas lokalu zastępczego. To takie dwa przykłady jesli Pani będzie chciała mam dużo więcej screenów jak ta Pani kłamie.. delikatnie mówiąc a później czlowiek ma problem.... NIE POLECAM maja ludzi za nic...

Tiger

Omijajcie z daleka!! Naciągacze.. brak szacunku do człowieka. Nie polecam nikomu!

Jagoda
@Tiger

Brak szacunku do człowieka i poszanowania prawa.

Antoni
@Jagoda

Jak to? Napiszesz o co konkretnie chodzi? Bo widziałem że wcześniej też były niepochlebne komentarze. Pracowałaś tu i stąd taka opinia?

Zuzka
@Antoni

Może była klientką.

Pinat

Nie polecam tej firmy. Zarówno właściciel jak i jego pracownicy to naciagacze i (usunięte przez administratora) Zero kompetencji....

Ciekawy
@Pinat

Co ma Pan(i) na myśli przez „naciągacze”?

@Pinat

Albo poznaliśmy zupełnie innych ludzi albo ktoś rozgoryczony napisał niemiły post.

Magdalena
@Xavier Law

to co, ogólnie jest tutaj okej i to wyżej to nieprawda?

Kamil

Zgadzam sie naciągacze

Dlaczego tak wszyscy nie polecają tej firmy ? Napiszcie wyjaśnienie.

Bożena
@Kasia

Paci na czas i wszyscy pracują na takich samych warunkach pracy na dane stanowisko

pozytyw
@Bożena

ok jak płaci

@Kasia

Nieprawda. Najczęściej "obsmarowują" firmę osoby, które się nie wywiązały z umowy i musiały ponieść tego konsekwencje. Ja pracuje dla Property Scout od 30.07.2021 r. i nie zawsze było lekko ale wywiązałem się z umowy a Pan Krzysztof również, także serdecznie polecam :)

Barbara
@Xavier Law

A jak wyglądają te „konsekwencje” o których mówisz ? Bo brzmi to przerażająco

pracowałem u nich i nie było żadnego problemu, kasa na czas

@Tomek

I jak wspominasz pracę w tej firmie? Dużo się tu wymaga od pracowników? Kasa dobra?

M.
@Marcin

Od pracowników zawsze się powinno wymagać, ale jak ktoś dobrze pracuje to i pieniądze są dobre.

@M.

Taka branża - tutaj musi być konkret, bo inaczej się nie da! Ludzie, którzy nie dotrzymują umowy i zawodzą, musza odejść.

Xavier Law

Witam. Szczerze polecam Pana Krzysztofa oraz cały jego zespół z Gdyni. Współpracujemy od 30. lipca 2021 r. i zawsze otrzymywaliśmy pieniądze na czas a kwestie sporne rozwiązywaliśmy polubownie. Mam nadzieję, że będziemy mogli pracować dla Property Scout jeszcze wiele lat :) Pozdrawiam serdecznie.

lampart

Omijać z daleka, facet nie płaci za wykonaną prac ę, to jest naci agacz

Janek
@lampart

Pewnie nie pracowałeś to nie dostałeś kasy....

Pracodawca sam do końca nie wie, jak ma wyglądać firma. Nie wypłaca pieniędzy albo wypłaca tylko część i sam stwierdza, jaką wypłaci. Zatrudnia po znajomości i faworyzuje, a reszta pracowników już ma gorzej. Nie ze wszystkimi podpisuje umowy. Nie polecam.

Franek

@Sparov Zabrakło konkretnych zarzutów bo to inspiracja konkurencji? Ja polecam!

Sparov

Miałem z nimi do czynienia i nigdy nikomu bym nie polecił tej firmy. (usunięte przez administratora)....

Zbyszek

Wiecie może coś o rekrutacji w firmie? Warto starać się o pracę?

Kaśka

Fajny zespół, pracowałam w wakacje. Wszystko ok. Polecam.

Bożena

Ja pracuje w tej firmie rok ,wypłata jest na czaswarunki pracy bardzo dobre a właściciel pomocny.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kieszek Property Scout - Gdynia

• Jak się pracuje w Krzysztof Kieszek Property Scout?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Kieszek Property Scout tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Kieszek Property Scout?

Krzysztof Kieszek Property Scout
  • Śląska 51B lok. 27