Opinie o Usługi Budowlane Andrzej Broda w Glinik pol.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Budowlane Andrzej Broda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Budowlane Andrzej Broda o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Andrzej Broda w Glinik pol.

Gabriel Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług p.Brody totalna fuszerka na każdym etapie budowy ,oczywiście pieniądze wzioł za prace która miala być wykonana dobrze zgodnie z sztuką budowlaną...., jak już przyjeżdżał na budowę informował z dnia na dzień. Osoby szukające ekipy budowlanej omijajcie tego pana szerokim ŁUKIEM !!!!

Sylwia Nowy wpis

ja mam tylko takie pytanie, bo jak czytam te opinie to się zastanawiam czy gdyby faktycznie tak miało się dziać jak ludzie opisują to jakim cudem firma by tak od lat sobie normalnie działała? Aż po rejestrze się upewniałam i status aktywny, więc Pan obecnie działa? A wiadomo czy teraz wraz z ekipą czy solo?

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) krzywo i niezgodnie z umową, do tego nie potrafi przyjąć żadnego słowa krytyki kiedy złe wykonana praca a już nie mówiąc o poprawkach Firma dramat i jedno wielkie (usunięte przez administratora) zero fachu.

ODRADZAM BARDZO Nowy wpis

Również przestrzegam przed tym gościem. U nas zle zrobiona budowa praktycznie od początku do tego krzywe ściany i wiele innych zle zrobionych rzeczy, pieniądze wzięte natomiast po zwróceniu uwagi że pasowałoby poprawić to co jest wykonane niewłaściwie Pan Broda zawinął po cichu rzeczy i na drugi dzień oznajmił telefonicznie ze więcej nie przyjeżdża zostawiajac nas z nieskończona budowa i niepoprawionymi niedoróbkami oraz zle zrobionymi przez niego rzeczami. Do tego zero kontaktu czy rozmowy, z dania na dzień nara. Jest milutko kiedy wszyscy mu klaszczą na jego robotę, natomiast mała uwaga i odrazu (usunięte przez administratora) do tego fuszera na każdym kroku. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) PRZESTRZEGAM I TO BARDZO!!!!!! Odradzam i przestrzegam przed tym gościem.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Budowlane Andrzej Broda? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Witam, chciałam wszystkich tutaj zaglądających przestrzec przed firmą Pana Brody, panowie pracowali u nas na budowie zaczynając od fundamentu, tutaj akurat co do wykonania nie mieliśmy zastrzeżeń lecz strasznie dużo zostało zmarnowanego materiału który przecież można by było później zwrócić, panowie zamiast otworzyć jedno wiadro wyotwowrali 3 i zostało w każdym po większe pół jaki sens pytam? Wymieniać co do tego można by dalej.. ????????Wracając natomiast do tematu budowy w tym roku panowie postawili mury i zalali płytę, po rozszalkwaniu okazało się że w niektórych miejscach wystaje drut z płyty a słupy które zostały ulane są tak zgrudziale se trzeba to wszystko poprawiać na nowo czyli skuć i naprawić, zwróciliśmy uwagę owemu Panu po czym zostaliśmy zwyzywani a szanowny Pan Broda zabrał się i pojechał do domu twierdząc że on nic nie będzie naprawial. Pieniądze za budowę wziął ale poprawić tego co zostało zrobione po partacku się nie podejmie. Przestrzegam wszystkich jeśli chcecie podjąć się budowy broń was Boże przed tą firmą. Kupa pieniędzy wewalonyxh w budowę materiał beton i jeszcze później naprawy na własny koszt bo panowie z ekipy po sobie nie poprawia. Zalecam omijac szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Andrzej Broda - Glinik pol.

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane Andrzej Broda?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane Andrzej Broda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane Andrzej Broda?

Usługi Budowlane Andrzej Broda