Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek w Poznań

Zofia J. Nowy wpis

Pan Doktor to profesjonalista, nie ma żadnych wątpliwości. Jakość pracy i serce, które w nią wkłada jest widoczne od razu. Taka postawa jest coraz rzadziej widziana wśród kadry medycznej.

Władysław Nowy wpis

Pan Doktor Półchłopek to lekarz, którego warto polecać dalej. Niespotykane zaangażowanie. Pozostaję wdzięczny. Władysław

Ulka Nowy wpis

Polecam szczerze. Bardzo dobry lekarz.

Dzień dobry, czy może ktoś określić gdzie Pan Doktor przyjmuje na dzień dzisiejszy? Jakie to adresy? Już kiedyś ktoś spytał o gabinet prywatny ale nie widzę odpowiedzi na zadane pytanie. Zastanawiało mnie czy przy rejestracji pacjentów można się w ogóle zatrudnić?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Iga

Pan Półchłopek to bardzo rzeczowy lekarz. Jego wiedza i umiejętności sprawiają, że zawsze czuje, że jestem w dobrych rękach. Polecam szukającym kompetentnej pomocy medycznej.

Czy Pan Doktor jest Pracodawca? mieszkam także Na Miasteczku i działalność mi się pojawiła w pobliskich, ja akurat zatrudnienia w innej branży szukam niż medyczna ale zaciekawiło mnie to, że nazbierało się tu już z 68 opinii? to działalność 1-osobowa tak dla jasności czy nie?

Rafał

Pan Półchłopek to faktycznie dobry lekarz, prowadził mnie i moją córkę po wypadku. Jesteśmy oboje zadowoleni z tego faktu. Polecamy pozostałym pacjentom szukającym ortopedy/chirurga

Olka

Godny rekomendacji specjalista. Wyczerpująco udziela odpowiedzi na pytania i z sukcesem prowadził moje leczenie.

Witajcie, nie mam pewności ale czy studenci maja możliwość na realizacje praktyki w szpitalu gdzie przyjmuje Doktor? Czytam teraz te opinie i widzę, że ktoś współpraca zawodową się interesował. Nie wiem jednak czy jest ona możliwa?

Wspaniały profesjonalny i taktowny specjalista. Szeroka wiedza i wieloletnia praktyka. Pozdrawiam

Mateusz

Dr Tadeusz Półchłopek pracował w szpitalu Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu i zrezygnował z pracy. Co to oznacza - prawdopodobnie to był jego cel od początku , czyli wykształcić się na i zdobyć uprawnienia na koszt podatnika, odbębnić swoje żeby zdobyć uprawnienia i przejść na własną prywatną praktykę.

@Mateusz

Pan Doktor pracuje w szpitalu nadal, co więcej pytałem i nie praktykuje prywatnie. Najlepszy ortopeda jakiego miałem okazję odwiedzić na NFZ, a jeśli zacznie przyjmować prywatnie chętnie skorzystam, może okres oczekiwania będzie krótszy niż w tym chorym kraju w ramach opieki publicznej.

@Mateusz

Pan Doktor Półchłopek przyjmuje tylko na nfz. Pracuje nadal na oddziale.

@Kasia

Tylko? A o co mogło chodzić wtedy z tym pytaniem o ten gabinet prywatny? Jedna Pani się chyba praca interesowała. Pan Doktor nie jest Pracodawcą? Szpital rejestruje tych wspomnianych pacjentów?

Robert

Byłem u Pana doktora z dwoma różnymi problemami, w każdym przypadku profesjonalizm. Polecam szukającym dobrej opieki medycznej.

Co wchodzi w socjal Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek?

Ile ja się musiałam nachodzić do pseudospecjalistow z moim problemem to wiem tylko ja. Ile pieniędzy wydać na "leczenie", które wcale nie pomagało... aż w końcu trafilam do dra Półchłopek. Będę polecać do końca życia.

Irmina

Wspaniały chirurg, blizna zszyta idealnie, rana wygojona i najważniejsze koniec życia w bólu. Dziękuje Doktorze!

Dziękuję Panie Doktorze, w szpitalu, w którym wylądowałem z zupełnie innego powodu wszyscy są pod wrażeniem zoperowanego przez Pana biodra. Pozostanę dozgonnie wdzięczny

Gosia

Pan Doktor Półchłopek ratował mnie już dwukrotnie i zawsze z dobrym efektem. Inny Specjalista, u którego byłam właściwie wykluczył możliwość sprawności, która ma moja noga po wykonanej przez Doktora operacji. Dziekuje.

Czy pracownicy w Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek dogadują się między sobą?

Ola

Żeby tak każdy lekarz traktował pacjentów to może ogolna opinia o służbie zdrowia byłaby lepsza. Doktor Półchłopek to najlepszy specjalista, oprócz kwalifikacji zawodowych posiada etykę pracy jakiej brakuje innym.

Ulka

Nie wyobrażam siebie leczenia u innego specjalisty. Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i profesjonalny. Wizyty wszystkie na których byłam są w ramach funduszu, bo Pan Doktor pracuje w szpitalu i poradni przyszpitalnej, nie prowadzi jeszcze gabinetu prywatnego, chociaż jakość obsługi jak w najlepszym gabinecie.

Pacjent Nfz
@Ulka

Dziwi mnie tak dobra opinia dotyczaca lekarza o tym imieniu i nazwisku przyjmujacego w gabinecie 52 w poradni przyszpitalnej ul. Szwajcarska dzisiaj wcale nie wygladalo jakby byl dobrym i co ważniejsze lekarzem. Opinie chyba pisane przez znajomych badz kolegow wiekszosc ludzi czekajacych pod gabinetem nie miało tak dobrego zdania o T.P. Wręcz przeciwnie! Mało tego 40min spóźnienia :) szok i niedowierzanie jak państwowa służba zdrowia dba o pacjentów oczywiście w ramach funduszu nie prywatnie bo to już inna bajka!

Ulka
@Pacjent Nfz

Pan Doktor operował mojego męża i gdyby nie to, pewnie już by nie chodził. Inni lekarze spisywali męża na straty. Ja jestem zawsze zadowolona z wizyt, nigdy nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja. Pan doktor pracuje w szpitalu, być może dlatego w poradni czasem chwilę się spóźnia. Z tego co wiem nie pracuje nigdzie prywatnie. Jest lekarzem z poświęcenia. Nie dla pieniędzy. Jestem mu bardzo wdzięczna. I nie zgadzam się z tym co Pan napisał.

Wioletta
@Ulka

Przecież Pan Doktor Półchłopek nie przyjmuje prywatnie. O pacjentów dba zawsze należycie, nie wiem skąd ta opinia. Ja nigdy się z taką w poczekalni nie spotkałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek - Poznań

• Jak się pracuje w Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek?

Indywidualna Praktyka Lekarska Tadeusz Półchłopek
  • Na Miasteczku 12A lok. 139