Opinie o Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk w Dołhobyczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk w Dołhobyczów

Michaśka Nowy wpis

Cześć. Jak w tym roku płacą na tych busach tutaj? Partner już jeździł na Belgie a widziałam ze też takie trasy znajdują się w zakresie usług. ciężko było jednak dokopać się do ofert o pracę. czy warto by się zgłosił?

Kr Nowy wpis

NIE POLECAM. UMÓWIONY NA GODZ 14 A GOŚĆ PRZYJECHAŁ PO 23.JAKIES TŁUMACZENIA ŻE AUTO SIĘ POPSUŁO ŻE MIAŁ DUŻO LUDZI DO ZEBRANIA W DUŻYCH ODLEGŁOŚCIACH. KIEROWCA NIE PRZYJEMNY, PYSKATY, BRAK POSTOJÓW. TRAGEDIA!!!

Katarzyna Nowy wpis

Niestety nie mogę nigdzie znaleźć żadnego info na temat zatrudnienia kierowców c+e? Wie ktoś jak układa się współpraca z tą firmą? Ile można zarobić? Jakie umowy dla pracowników? Może oferowane są jakieś dodatki?

Łukasz Nowy wpis

Jechałem osoboł niepełnosprawny z bergi do Lublina I kierowca był bardzo przyjemny I sam się pytał czy zaczynać się do WC I od początku był miły i polecam te busy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Marcelina

Czy dostanę się do tej firmy transportowej bez doswiadczenia ?

Izabela

Nie polecam! Mieliśmy na dziś umówionego z partnerem busa do Belgii, mieli być po nas około 14. Wczoraj jeszcze wysłali potwierdzenie smsem. Do 15.30 nikt nie odbierał telefonu. Później odebrała jakaś pani, nie wiedziała o co chodzi dała nam numer do kierowcy. Kierowca powiedział, że nie miał nas w zleceniu, zadzwoniliśmy jeszcze raz, odebrał jakiś facet i powiedział, że przecież od nas z miejscowości odebrali już dwie osoby. Zostaliśmy wystawieni do wiatru, od wtorku mieliśmy podjąć pracę.

Zachwycony

Jestem zadowolony nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie pewnie konkurencja nie śpi.Jechałem kilka razy busy tylko duże marki sprinter do tego nowe czyste kierowcy za każdym razem mili pomocni zabierają z adresu zawożą na adres bez problemów także polecam jak najbardziej

Dani

Nie polecam, miałem uzgodniony termin w poniedziałek na 8 rano, nie przyjechali, telefonu nie odbierają, czytałem na innych forach jeszcze o tej firmie to były przypadki że kierowca poszedł spać a jeden z pasażerów prowadził busa, kierowcy palą papierosy w środku w czasie jazdy, ludzi wysadzili 40km od miejsca docelowego, a miało być dor to dor, ogólnie patola, szkoda tylko czasu i nerwów, zdecydowanie odradzam, Dziadostwo!

Zostaw merytoryczną opinię o Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk - Dołhobyczów

• Jak się pracuje w Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk?

Zobacz opinie na temat firmy Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk?

Perfectbus Usługi Transportowe Paweł Wiatrzyk
  • Polna A lok. 7