Opinie o Dynamic Plus Piotr Kaliś w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dynamic Plus Piotr Kaliś. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dynamic Plus Piotr Kaliś o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynamic Plus Piotr Kaliś w Świebodzice

Czy pensja w Dynamic Plus Piotr Kaliś składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako sprzątanie, ich ogłoszenie jest 18 lipca na Praca.gov.pl.

Aga Nowy wpis

Jak ktoś chce pracować, to praca nie jest zła. Szef nad głową nie stoi, masz swoje posprzątać i tyle, najbardziej narzekają kombinatorzy, którzy sprzątają omijając piętra. Wtedy lokatorzy dzwonią do szefa i szef musi iść sprawdzić. Często wtedy wychodzi, że dana osoba oszukuje przy pracy i jest zonk. Ja pracuję już 3 lata. Wypłata zawsze w terminie, można się dogadać kiedy potrzebny jest dzień wolnego. Można sobie dorobić nadgodziny jak jest potrzeba. Tyle że to ciężka praca, samo chodzenie po schodach daje w kość i nie każdy sobie poradzi.

Halina Nowy wpis
@Aga

O, a to nadgodziny codziennie można robić? :) I czy są one lepiej płatne niż normalna godzina pracy?

Aga Nowy wpis
@Halina

Ja nieraz robię dodatkowo okna, nie narzekam.

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

@1234

Można prosić o więcej informacji?

Ona
@1234

Sprzątanie klatek schodowych do najlżejszych prac nie należy. Praca na jedną zmianę. Latem ok, w okresie zimowym jest trudniej.

Mama
@1234

Witam dla czego pani nie poleca pracować w tej firmie

Florentyna

Nie polecam firmy. Nierzetelna firma. Lekceważą klientów. Po umówieniu się na usługę czyszczenia nie pojawił się u mnie żaden pracownik firmy sprzątanie dynamic , jak i również nie powiadomiono mnie o fakcie, że pracownik który miał wykonać usługę czyszczenia zachorował. Czekałam cierpliwie ale niestety bezskutecznie dwie godziny. Wykonałam telefon do firmy z zapytaniem co się stało. Powiadomiono mnie wtedy o chorobie pracownika. Nie podano terminu wykonania tej usługi w innym czasie. Zmarnowany dzień urlopu nie wzruszył pani, która odebrała ode mnie telefon. Jeszcze raz nie polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dynamic Plus Piotr Kaliś? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamic Plus Piotr Kaliś - Świebodzice

• Jak się pracuje w Dynamic Plus Piotr Kaliś?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamic Plus Piotr Kaliś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamic Plus Piotr Kaliś?

Dynamic Plus Piotr Kaliś
  • Mikulicza 16 lok. 3