Opinie o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski w Komorniki

Polecam komis, wszystko załatwione szybko i fachowo !!!

Marek z Czerwonaka

Dzień dobry, Polecam komis oraz właściciela Pana Sławomira. W komisie cały czas była miła atmosfera a to cenię przy zakupie pojazdów, uczciwość i rzetelność. Kolejne auto kupione dla żony ( vw - benzyna ), auto już mamy u siebie około trzy miesiące i brak usterek ani wad ukrytych. Pozdrawiam serdecznie z małżonką

@Marek z Czerwonaka

Dziękuje ????

Dżon

Zadzwoniłem w sprawie auta, które mnie zainteresowało pod nr 790260232. Gdy zacząłem zadawać pytania, człowiek będący po drugiej stronie nie miał ochoty opowiadać o aucie udając przygłupa. Gdy zadałem mu 3cie pytanie zaczął mnie wyzywać od najgorszych, kląć az w końcu się rozłączył. Kompletny burak handlarzy a. Gorąco nie polecam frajera.

@Dżon

Po pierwsze pisałeś durne maile o których tutaj nie wspomniałeś ( udawałeś kogoś ..) po drugie nikt nikogo nie wyzywał tylko została Tobie zwrócona uwaga żebyś nie plótł bzdur , po trzecie udawaleś byłego właściciela auta z naszej oferty i boli cię że zarabiamy na twoim byłym aucie , naprawdę żenada ! Odnośnie (usunięte przez administratora)to dowiedz się najpierw co ta nazwa oznacza a potem wypisuj te bzdury , za takie określenie powinieneś ponieść KARĘ

@Olimpic

Po pierwsze nie pisałem żadnych maili i nie udawałem byłego właściciela. Byłem zainteresowany autem, więc zadałem parę pytań. Mam przytoczyć? "-Do kiedy był serwisowany w ASO? -Do wczoraj. -Czy jest wyposażony w katalizator? -Nie, wczoraj wycialem bo na chleb nie miałem." Po odpowiedzi na pytanie"czy na oględzinach mozna pojechać na stację diagnostyczna?" usłyszałem (usunięte przez administratora) Jak dobrze, że mam nagrywanie rozmów. Ta rozmowa będzie hitem sezonu pokazująca jaki ma Pan szacunek do klientów dzwoniących z ogłoszenia. Współczuję smutnego i nerwowego życia a słoma pewnie z gumowców wystaje. Pseudo zburaczaly handlarzyk się znalazł.

Bezimienny
@Olimpic

Nawet nie wiesz z kim pisałeś, nie pisałeś z Dżonem tylko ze mną, prawdziwym byłym właścicielem, więc nie pisz głupot bo na prawdę stan auta się nie zgadza z opisem, wypadałoby napisać co jest do zrobienia a nie ubarwiać coś co mija się z prawdą, pomyliłeś osoby po prostu, nikt nie udawał byłego właściciela bo to ja nim jestem. Co do wyzywania to pierwszy zacząłeś, więc nie pisz nie prawdy, unosić się o coś, kto pyta normalnie o stan auta, zwłaszcza za tak kosmiczną cenę gdzie wart jest max połowę z ogłoszenia, nawet mniej niż połowę.

@Dżon

Musiałem coś napisać , znam chłopaków z Olimpic i fakt jest czasem nerwowo ;) ale nie zasługują na takie wpisy , auta maja naprawdę dobre wiec uważam że jesteś niesprawiedliwy w swoich osądach i tyle , pamiętaj łatwo jest siedzieć w domu i pisać opinie , jestem ciekawy co ty robisz i czy jesteś taki idealny ... zastanów się co robisz chłopcze

@Bezimienny

A ty jesteś rzeczoznawca ?? Skąd wiesz ile kto wpakował w auto , może ktoś po was niedbaluchach naprawił wszytko i uporządkował , nie byłeś , nie widziałeś wiec nie wypisuj bzdur , przyjedź do nich na plac i wtedy oceń , a tak zachowujesz się jak tchórz który pisze z ukrycia , przemyśl to

@Tomaj

Całkiem ciekawy post wrzuciłeś. Nie chcę nikogo oczerniać bezpodstawnie. Pierwszy raz mi się zdarzyło by sprzedający w rozmowie telefonicznej wyzywał mnie od szmat i frajerów gdy ja zadałem kilka prostych pytań jako potencjalny kupiec. 0 szacunku do ludzi.

Bezimienny
@Tomaj

Wiem czym jeździłem i ile jest wart, ładne wciskanie kitu na ładny opis, nic poza tym, skoro piszę, że stan się nie zgadza to po co się unosi? Boi się prawdy? Czy jak?

@Dżon

Sam dobrze wiesz , że prawda leży po środku , znam chłopaków z olimpic to mega konkretne chłopaki , po ciula wypisujesz coś w necie , źle tak robić i tyle

@Bezimienny

To pofatyguj się i sprawdź sam , a potem oceniaj , pamiętaj nie ocenia się książki po okładce , oni auta naprawiają jeśli jest taka potrzeba , skoro jeździłeś gratem i ktoś go naprawił i chce sprzedać to raczej dobrze o nim świadczy prawda ? Nie miej pretensji ze ktoś zarabia na autach czy domach , rob to samo jeśli chcesz , kończę ta debatę bo do niczego ona prowadzi , pozdrawiam was obu

Drex

Polecam każdemu KONKRETNEMU klientowi auto handel Olimpic , auta maja porządne , w dobrym stanie , większość aut jest z gwarancja , zakupiłem u nich kilka aut i nigdy nie było żadnej wtopy , niedobre opinie piszą ci którzy nic tam nie kupili i to mogę zagwarantować bo znam ta firmę od lat , pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów a hejterowi życzę wiecznej (usunięte przez administratora);)

@Drex

Masz 100% racji kolego

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Henio

Wystawiam ocenę pozytywna olimpic komis , auto kupione w tymże komisie okazało się dobrym wyborem , plus dla szefa za szczerość

Jolka

Kupiłam w auto handel Olimpic już drugie auto i jedno im sprzedaliśmy z mężem , bardzo konkretna obsługa , właściciel bardzo konkretny i rzeczowy !!! Polecam Jolanta K

@Jolka

Bardzo dziękuje

M.W

Daje 5 gwiazdek jako ocenę najwyższa komisowi Olimpic za to że uczciwie podeszli do tematu naszej zamiany aut , jesteśmy z mężem zadowoleni z auta z olimpic i z obsługi ,polecamy

@M.W

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

Kinga
@M.W

My tez polecamy komis samochodowy w Mosinie Olimpic , zakupione auto okazało się bardzo dobre i co najważniejsze bezawaryjne , miało być na kilka dni a zostanie na dłużej

Witam , niezbyt często wyrażam opinie bo sam prowadzę firmę i wiem jak to różnie bywa , do olimpic komis trafiłem przypadkiem po prostu jadąc na zlecenie do klienta wpadłem przejazdem. Spodobało mi się jedno auto ale najbardziej spodobało mi się podejście pana z obsługi , facet jasno i klarownie wytłumaczył mi co jest z autem bez koloryzowania i zatajania faktów , lubię szczerość i konkrety wiec nadawaliśmy jak to młodzież mówi na tych samych falach , zatem konsensus : obsługa szczera i bardzo konkretna , dziękuje i polecam każdemu - pozdrawiam Andrzej

@Andrzej

Dziękuje za wyrażenie opinii , pozdrawiam

Nika

Hejka , polecam komis Olimpic auto zakupione w tym komisie śmiga i nic złego się nie dzieje następny tez będzie kupimy w Olimpicu

@Nika

Wielkie dzięki !

Zenek

Szkoda, że na forum pracowniczym nie ma opinii pracowników!!

@Zenek

Witam komis samochodowy Olimpic to firma jednoosobowa bardzo rzadko do pomocy przychodzi pracownik , współpracuję z myjniami czy zaprzyjaźnionymi firmami typu warsztat samochodowy czy wspomniana myjnia zatem będzie mało realne aby opinie napisał pracownik , pozdrawiam

Felicja

Witam chciałabym się podzielić moja opinia dotycząca komisu samochodowego Olimpic w Mosinie , byłam zakupić citroena , z auta jestem bardzo zadowolona , pracownik miły , uprzejmy , obsługa konkretna i rzeczowa , podejście do klienta uczciwe a na tym mi bardzo zależało , polecam każdemu i polecać będę , dziękuje i pozdrawiam Felicja

@Felicja

Dziękujemy za dobre słowo , pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze

Polecam olimpic Mosina , zakupione auto sprawuje się bez zarzutu

Dziękujemy !

Użytkownik Bmw e60 530D

Witam wszystkich , nabyłem w komisie Olimpic Bmw E60 ( już jakiś czas temu ) co skłoniło mnie po tak długim czasie to napisania opinii na forum a mianowicie fakt że auto mi służy już dłuży czas i będę szukał czegoś małego dla żony . Z pewnością zacznę poszukiwania od komisu olimpic i mam nadzieje że zakończę tez w olimpic podpisujac papiery na auto dla żonki ;)

@Użytkownik Bmw e60 530D

Dziękujemy za zaufanie

Adam Biernacki

Tak szczerze to byłem na początku sceptycznie nastawiony do jakiegokolwiek komisu ale no właśnie ale w olimpic mosina właściciel stanął na wysokości zadania , bez problemu pojechał za mną na stacje diagnostyczna i wszystko co powiedział się potwierdziło , opony przednie do wymiany nie już ale w najbliższym czasie , zawsze będę polecał ten komis ze względu na podejście do mnie jako klienta i za prawdomówność która sobie cenie najwyżej

@Adam Biernacki

Dziękujemy za wyrażenie opinii , pozdrawiamy Olimpic

Wiktor

Konkretne chłopaki bez wciskania kitu !!! Szef do bólu szczery i konkretny , każdy zrobi interes bez wyjątku

@Wiktor

Dziękujemy i pozdrawiamy Olimpic

Rafał

Witam szczerze polecam komis olimpic w Mosinie , zakupiłem u nich już drugie auto i jestem zadowolony , zawsze powiedzą co ewentualnie trzeba w danym aucie zrobić czy tez wymienić , daje 5 gwiazdek , Rafał

@Rafał

Bardzo dziękujemy

@Rafał

Bardzo dziękujemy

Magda i Tom

Przenieśli się z Komornik do Mosiny , nam to nie przeszkadza a nawet bardziej nam pasuje bo mamy bliżej i nadal będziemy zaglądać

@Magda i Tom

Dziękujemy za zaufanie !

;)

????????????

Zenek

Komis w porządku , zawsze idzie się z nimi dogadać , są prawdomówni nie leja wody

Jasiek

Czyli firma się rozwija, zmienia adres , fajnie. może ktoś słyszał o pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski - Komorniki

• Jak się pracuje w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski?

Auto Handel Olimpic Sławomir Grzegorzewski
4.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Poznańska 99
    62-052 Komorniki