Opinie o Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe w Poznań

Z punktu widzenia kandydata mogę powiedzieć, że rozmowa kwalifikacyjna w Prostar była bardzo nieprofesjonalna. Podczas rozmowy nagle do pomieszczenia wszedł jakiś starszy Pan, który jak się okazało miał swoje biurko (miejsce pracy) w kącie salki. Co chwilę wtrącał się do rozmowy i ją przerywał. Dosiadł się nawet do stołu i zaczął przeglądać moje CV komentując (w negatywny sposób) moje doświadczenie zawodowe. Po zadanym pytaniu o wysokość wynagrodzenia odpowiedzią nie była kwota, a komentarz, że jedna z pracownic musiała się szkolić żeby móc w ogóle samodzielnie pracować, bo "nie wniosła żadnej wartości dodanej do firmy"... Jak to się mówi: "Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był". Zaznaczę, że nie zostałam poinformowana o tym, że ktoś jeszcze będzie brał udział w spotkaniu. Ten Pan nie został też przedstawiony. Podczas rozmowy w nieprzyjemny sposób komentował panie pracujące w firmie, które zaszły w ciążę, twierdząc, że przez nie ponosi ona duże straty. Patrząc na to jaka atmosfera panuje w firmie (przy ul. Starołęckiej) wcale się nie dziwię pracownicom idącym od razu na L4. Proponuję nie angażować tego Pana w rozmowy rekrutacyjne, ponieważ buduje on negatywny wizerunek firmy.

Także pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Młodzi pracownicy, którzy wchodzą na rynek pracy mają spore braki. Na brak odpowiednich umiejętności u nich wskazuje 69 proc. badanych przez Hays Poland . Pracodawcy cały czas poszukują pracowników z odpowiednimi umiejętnościami. A zdobycie ich nieraz graniczy z cudem. Pierwsze problemy rekrutacyjne często pojawiają się już w momencie weryfikacji podstawowych kompetencji, niezbędnych do objęcia nowej roli. Z badania Hays Poland wynika, że 69 proc. respondentów uważa, że młodym pracownikom brakuje umiejętności niezbędnych do skutecznego wejścia na rynek pracy. W obliczu trudności rekrutacyjnych, z jakimi mierzą się firmy na dzisiejszym rynku, pracodawcy coraz częściej biorą na siebie część odpowiedzialności za przygotowanie młodych do pracy w zawodzie. 62 procent polskich licealistów deklaruje, że ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Wybór studiów determinuje nie renoma uczelni, ale perspektywy na znalezienie pracy oraz pasje. Zakończenie edukacji na wyższej uczelni często jednak kończy się rozczarowaniem - aż 52 procent absolwentów wskazuje, że studia nie przygotowały ich do pracy. To niektóre z wniosków płynących z raportu PwC "(Nie)świadome wybory zawodowe" podsumowującego pierwsze na rynku badanie młodych ludzi - od licealistów do absolwentów szkół wyższych.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe - Poznań

• Jak się pracuje w Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Barbara Karoń Prostar Przesiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe
  • Starołęcka 44A