Opinie o Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok w Tychy

Czy w Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Odpowiedż Nowy wpis

Jest coś takiego, jak Kodeks pracy i zawarte w nim przepisy o wynagrodzeniu, a także Państwowa Inspekcja Pracy, do której możesz zwrócić się z tym pytaniem na piśmie, telefonicznie lub osobiście (konsultacje bezpłatne).

Czy Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gość Nowy wpis

Jak mogę coś doradzić, to może proszę poszukać w necie stronki tej firmy. Napewno taką posiada.

Czy ktoś może wie, pod jakim adresem internetowym jest stronka tej firmy???

@Gość

Ja nie znalazłem. Widocznie tajne przez poufne ????????????

Grażyna
@Gość

Ale ona w ogóle istnieje? Bo może idą w inny sposób bycia na necie?

@Grażyna

Pani Grażyno. Dla mnie firma która nie ma oficjalnej stronki na necie z zakładką "Nasi klienci" po prostu nie jest dla warta uwagi. Ale to jest moje zdanie.

Grażyna
@Klient

No niby tak, jako klient można się czuć urażonym. Ale w takim razie, jakie inne przykładowe firmy są godne uwagi, bo mają taką zakładkę?

@Grażyna

Pani Grażyno, Pani zajmie się może przygotowaniem do świąt ,bo ręce opadają, jak się czyta takie pytania. Miłych świąt życzę.

@Grażyna

Kobieto ogarnij się... Co za pierdoły wypisujesz?

@Grażyna

Pani Grażyno, jak chce Pani pracować jako PR, to proszę zainwestować w siebie na studiach w ty zakresie, albo skończyć przynajmniej jakiś skromny kursik, a nie kompromitować firmy Pana Bartłomieja, która ma zasługi na rynku ppoż.

@Były Klient

Zgadza się. To jakaś lewizna albo PR bez zdanych kwalifikacji w tym zakresie, czyli krótko mówiąc więcej szkody niż pożytku.

Iwona
@Były Klient

Ale się tu spięliście o te komentarze :D W pracy tez tam się tak odezwać już nie można??

@Iwona

Pani Iwono... proszę spróbować pracy w tej firmie... Powodzenia ;)))))

Proszę.o.podanie konkretnych kwalifikacji tego Pana do.pełnienia obowiązków w zakresie ochrony p.poż.

Toldi
@Gość

Firma zatrudnis kilkanastu specjalistow, glownie pracownikow Komend PSP Uprawnienia widzialem Jestem zadowlolony z ich pracy

@Toldi

Panie Toldi, to może dla wiarygodności jakieś namiary na Pana firmę i nazwiska tych specjalistów PSP ??? Bo moje doświadczenia są w tym zakresie odmienne????????????

@Toldi

Bardzo ciekawe... może jakieś bliższe szczegóły?????

@Klient

Też z niecierpliwością czekam na szczegóły, bo do tej pory myślałem, że cuda tylko w Kanie Galilejskiej.

@Toldi

Bardzo ciekawe. ..To może jakieś referencje, np. z Gemini Park w Tychach,???????????????

Agnieszka
@Gość

O co Wam chodzi, czemu tak się czepiacie tego zdania i wymagacie referencji, szczegółów i namiarów?

Hanna
@Klient

Dobrze rozumiem, że korzystając z usług firmy nie zażądałeś okazania zaświadczeń, a teraz żądasz ich na forum dla pracowników? Co to za nonsens tu urządzacie?

@Hanna

Źle rozumiesz. Ale nie przejmuj się. Z kury orła się nie zrobi????????????

@Agnieszka

Pani Agnieszko, może proszę się przefarbować. Jest nadzieja, że wtedy łatwiej będzie Pani zrozumieć.

Czy po rozmowie w Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
komendera

Ponad 20 lat jesteśmy pod opieką Wod-Poż w zakresie wszelkich szkoleń pracowniczych i pomocy przy kontrolach PIP. Pan z Wod-Poż zawsze dokładnie i terminowo sprawdza gaśnice, apteczki, stan wszelkich instalacji, maszyn i itp elementów w zakresie bhp i p.poż. ...zawsze dyspozycyjny osobiście lub w kontakcie telefonicznym.

@komendera

Opinia nie w tym miejscu."Wod-Poż" to firma reprezentowana Przez Pana Piotra Wodniok.

@Klient

Skoro opinia nie w tym miejscu co powinna, to dla mnie zupełnie niewiarygodna.

po jakim szkoleniu lub szkole trzeba być żeby dostać pracę w takim miejscu ?

@Marta

Pani Marto, wystarczy zadać sobie trochę trudu i poszukać odpowiedzi w internecie. A jezeli chodzi o " takie miejsce" warto wcześniej dokładnie sprawdzić, z kim będzie się miało zawodowo do czynienia, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.

Dużo kobiet pracuje w ochronie ?

niestety firma to porażka, temu Panu tylko wydaje się że wie coś o ochronie przeciwpożarowej i zapomina o tym powiedzieć klientom a oni za to płacą

@Piotr

Całkowicie się z Panem zgadzam. Mam nadzieję że przyjdzie czas kiedy dobiorą się temu Panu (usunięte przez administratora)

@Piotr

..... kiedy dobiorą się temu Panu do czterech liter ;}}}}}

Klient

Zanim ktokolwiek skorzysta z usług Pana Bartłomieja proponuję wcześniej sprawdzić kwalifikacje zawodowe tego Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok - Tychy

Ochrona Przeciwpożarowa Bartłomiej Wodniok
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Harcerska 91
    43-100 Tychy