Opinie o Enveng Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Enveng Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Enveng Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enveng Sp. z o.o. w Katowice będzin

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam, prezes Michał K. (dane do wyszukania za pomocą nipu spółki) notorycznie nie wypłaca wynagrodzeniach w swojej poprzedniej restauracji jaka była zdrowa krowa w Rybniku i obecnie w uczta w Rybniku, PIP potwierdził i prowadził sprawę wykroczeniową wobec prezesowi spółki. Na grupie Rybnik do znalezienia są informacje nt. tego pracodawcy zgłosiło sie około 15 osób poszkodowanych.

Marcin Kleszcz Nowy wpis

Polecam współpracę

Dawid Nowy wpis

Dobre płace, wyższe niż u konkurencji. Wszystko na plus

Żaneta Nowy wpis

Polecam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Enveng Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.

Sztywne zasady i wiele regulaminow dotyczacych zatrudnienia. Jesli jednak pracownik wykazuje sie uczciwoscia (a jest to jednak branza handlowa) to ma w firmie jak u Pana Boga za piecem. Szefostwo super.

Julia

Polecam

@Julia

Hejka, czy chodzi o prace? Bo ten temat mnie bardzo interesuje chciałabym zadać kilka pytań jeżeli to nie problem

Yulia

Щиро рекомендую

@Yulia

A rozwiniesz dlaczego polecasz? ;) Nikogo tutaj nie dyskryminują?

Waldemar

Polecam pracodawcę. Pracuję sezonowo i zdecydowanie wrócę po szkole.

@Waldemar

Hej, a powiedz mi jakie warunki są na umowie sezonowej? Ile to trwa i jak praca wygląda?

Szymon

Firma ok. Pracować trzeba jak wszędzie.

Kajto

Really good experiance. Company is growing and its a great opportunity for young people who wants to learn and grow. I deal with organisational metters there and I invite all young people to work with us.

Iza

Widzę, że wszyscy mocno polecają tutaj pracodawcę. Dacie więc znać coś więcej na temat warunków pracy tutaj? Jakie zarobki i co należy do waszych obowiązków?

Martyna

Bardzo polecam

Polecam pracodawcę

Polecam. Byc moze stawki na poczatku nie sa oszalamiajace, ale da sie dobrze zarobic. Wystarczy chciec popracowac. Opcja platnych nadgodzin.

@Piotr

To ile tak w sumie wraz z tymi nadgodzinami da radę się tutaj dorobić? ;)

Sławomir

Dobre wynagrodzenia, grafik elastyczny do ustalenia z managerem, zdrowe podejscie do pracownika.

Jasn
@Sławomir

potwierdzam

Antoni
@Jasn

Tez tu pracujesz? Z grafikiem by mi pasowało bo jeszcze studiuję i muszę podzielić czas na naukę i pracę. Można dojść do porozumienia i wziąć sobie część etatu? Wiesz coś?

@Sławomir

Zgadzam sie

kozi

Bardzo dobre warunki pracy. Nowe samochody dla kierowcow, elastyczne godziny pracy.

Witam wszystkich. Szukam byłych pracowników których możnaby było zapytać odnośnie warunków współpracy. Czy pracodawca oferuje premie? Dziękuje za wskazówki.

Premie - za moich czasów do uzgodnienia z szefostwem. Na kierowniczych stanowiskach otrzymywaliśmy premie od obrotu/sprzedaży itp.

@Ania

No i ile najwięcej z takiej premii udało się wyciągnąć? ;)

zainteresowana

Czy aktualnie rekrutują?

Konrad

Polecam. Utrzymuje kontakt z szefem nawet po ustaniu zatrudnienia.

Konrad

Polecam. Utrzymuje kontakt z szefem nawet po ustaniu zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Enveng Sp. z o.o. - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Enveng Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enveng Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enveng Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enveng Sp. z o.o.
  • Bp. Adama Śmigielskiego 7 lok. 54