Opinie o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy w Nowa Wieś Wielka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy w Nowa Wieś Wielka

Jola Nowy wpis

O trafiłam na komentarz o pracy widzę i osoba sobie chwali. Jako że szukam zatrudnienia to chciałam zapytać o aktualne możliwości, czy z doświadczeniem przyjmą osoby ? I jakim ,jeśli mają jakieś specjalne wymogi w tym zakresie.

Radosław Zaremba Nowy wpis

Jako osoba o której mowa we wpisie xyzzyx – powiem jedno – TO NIE PRAWDA! Kancelaria i Mecenas Obara w żadnym wypadku nie pobrały ode mnie takich kwot, a o wiele, wiele mniejsze, według stawek minimalnych Ministra Sprawiedliwości. Wynagrodzenia 92 tys zł jest wyssane z palca. Z Mecenasem Obarą współpracuję od momentu sprawy z ciągnikiem i jestem z tej współpracy zadowolony. Kancelaria prowadzi dla mnie sprawę karną asesora oraz dodatkowo cywilną o odszkodowanie i wszystko idzie w dobrym kierunku. Oczekujemy na wyrok. Gdyby nie pomoc Kancelarii Mecenasa Obary zostawiony bym został sam sobie, bez widoków na sprawiedliwość

Julia Nowy wpis

Praca w kancelarii u Mecenasa Obary jest niezwykle wartościowym przeżyciem. Można się bardzo dużo nauczyć, dodatkowo atmosfera pracy jest naprawdę dobra. Co równie istotne, wynagrodzenie zawsze wypłacane jest terminowo i bez żadnych komplikacji. Praca tutaj jest godna polecenia!

Wiktor

Dla wszystkich co twierdzą, że kancelaria nie ma dobrych prawników to co powiecie na to, że Mecenas przez 7 lat ZA DARMO bronił mnie przed komornikiem, który chciał mi zabrać dorobek życia? Komornik ten trafił do więzienia. Kto nie wierzy niech poczyta w internecie o komorniku z Działdowa (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Artur

Potwierdzam

Państwo zapewne mają na myśli artykuł ukazany na stronie Poltyka.pl w 2016 roku. Pragnę wskazać, że ten artykuł w pozytywny sposób przedstawia sylwetkę mec. Obary, opisuje sprawy, które wydawały się przegrane, a z których Pan Mecenas potrafił znaleźć wyjście i doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. Takich spraw było mnóstwo i nie sposób ich wszystkich wymienić, poza tym grono z nich prowadzonych było pro bono.(usunięte przez administratora)

RENATA.BUBKA

Pragnę wyrazić podziękowania za rzetelne i bezinteresowne wsparcie Kancelarii Mc Lecha Obara. Pomoc prawną jaką otrzymaliśmy dzięki Państwu sprawiła że po latach walki w Sądach .... możemy wreszcie żyć i spać spokojnie we własnym domu. Z poważaniem i pozdrowieniami Renata Bubka wraz z dziećmi DZIĘKUJEMY

Bożena Łopacka

Czytam niektóre wpisy i nie wierzę.. Mc. Obara reprezentował mnie i wiele innych osób pro bono, mało tego, gdy ostatni proces przegraliśmy, zapłacił za nas koszy sądowe.. O co zatem chodzi..?????

Jakub

Kancelaria jest dobrze zorganizowana, sama praca tu jest wymagająca, ale jednocześnie można wiele się nauczyć. Poza tym to co najważniejsze w pracy - panuje dobra atmosfera i wzajemny szacunek pracowników.

Agnieszka
@Jakub

Wiadomo - w każdym tego typu miejscu praca stanowi niemałe wyzwanie. Ale to fantastycznie, że w tej Kancelarii Radców Prawnych I Adwokatów istnieje możliwość rozwoju, nauki. A nie orientujesz się przypadkiem, czy w tym momencie można się tam ubiegać o staż? Będę wdzięczna za informację.

Aleksander
@Agnieszka

Oczywiście. Kancelaria umożliwia rozwój młodym ludziom i jest otwarta na stażystów i praktykantów, również studentów.

Tamara

Może ktoś z pracowników kancelarii podzieli się z nami opinią o pracy?

@xxxxanon To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci kancelarii akurat to forum wybrali?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy?

Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Lech Obara i Współpracownicy
  • Jowisza 19