Opinie o Szkoła Inwestowania w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Inwestowania. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Szkoła Inwestowania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Inwestowania w Wrocław

Sky Walker Nowy wpis

Są to wybitni specjaliści w traceniu Waszych pieniędzy. Dzięki ich doradztwu będziecie mieć nie jedną sprawę sądową a wiele z pseudo podmiotami w które pomogli doradzili Wam zainwestować a tak poważnie to stracić 100 % kapitału

Sowa

W kwestii doradztwa inwestycyjnego są to tzw. miernoty bez wiedzy i umiejętności

Saba Nowy wpis
@Sowa

Dokładnie TAK. Ci pseudo doradcy chyba lepiej odnaleźliby się w kabarecie niż w doradztwie. Jedna wielka porażka ta firma

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szkoła Inwestowania?

Roman

Czy oni jeszcze dzialaja? Ich strona konczy sie na 2017 i z niej usuneli ich pracownikow, pownie bylych, bylem na ich szkoleniach ale na nic sie nie zdecydowalem, na zaden ich polecany produkt, i dobrze

Mario Nowy wpis
@Roman

Jeden wielki przekręt. Sprzedawcy garnków. Ich znachorskie instrumenty nie miały szans w starciu z inflacja. Ciekawe czy ktoś długofalowo wyszedł na tym na zero..

Ala Nowy wpis

Chcecie stracić pieniądze ? To śmiało do nich idźcie. Oni Wam pomogą w tym profesjonalnie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szkoła Inwestowania? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) nie ma nic wspólnego z merytoryczną wiedzą i profesjonalnym doradztwem

Przemek

Świetne miejsce do pracy, fantastyczni ludzie z otwartymi głowami, warto znaleźć się w tym miejscu.

Oszukany

Nie idźcie do tych oszustów. Każdy kto dał się naciągnąć na te ich obietnice i algorytmy teraz żałuje. Ten idiota który mi to wcisnął lepiej niech się martwi, żebym go nie spotkał na ulicy

Jarek

Konkurencja inspiruje do pisania?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Krzysiek

Ja mogę tylko napisać, że klienci będą później Cię ścigać. Sam toczę nieustanne walki z tymi oszustami. Może lepiej wybierz jakąś inną firmę.

jurek

właśnie czy jeszcze szukają i jakie warunki proponują, może ktoś już był na rozmowie??????

Natalia

Szukają aktualnie Specjalisty ds. Administracji. Ktoś na takim stanowisku pracował? Jakieś rady dla aplikujących? Pamiętajcie, że forum jest po to, aby każdy mógł się wypowiedzieć, pozostawić swoją opinię na temat pracodawcy.

blake

To zwykli sprzedawcy polis, tylko ładniej opakowani :)

Wojtek
@blake

Polisy ubezpieczeniowe i inwestycyjne stanowią obecnie niewielką część oferty Szkoły Inwestowania, przede wszystkim dla osób pragnących zabezpieczyć siebie i swoich bliskich oraz budować kapitał na przyszłość. Większą część oferty stanowią bardzo atrakcyjne inwestycje dla osób pragnących pomnożyć swój kapitał w średnim terminie, takie jak fundusze inwestycje zamknięte o charakterze biznesowym i kapitałowym, inwestycje typu private equity i venture capital, obligacje korporacyjne oraz inwestycje w innowacyjne startupy w ramach crowdfundingu.

koma

A ile sie tam zarabia ?

roman

Nie polecam, w ciągu roku odeszła połowa pracowników...

MP
@roman

W jakim okresie? Regularnie współpracuję ze Szkołą Inwestowania i poza odchodzącymi osobami w liczbie max. 1/2 w ciągu roku, kadra jest bardzo stała.

Stokrotka

No właśnie jaka jest forma zatrudnienia ? umowa o pracę, zlecenie czy wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej ?

Szarak
@Stokrotka

Umowa zlecenie lub działalność. Kicha .

berta

aktualnie Szkoła Inwestowania poszukuje na stanowisko asystentka oddziału, @qw, oferują stałą pracę w nowoczesnej i profesjonalnej firmie na samodzielnym stanowisku, niestety nie precyzują formy zatrudnienia, a mnie zależy na umowie o prace i nie wiem czy mogę na nią liczyć??

lozano

Czy można coś więcej na temat w/w oferty. Pozdrawiam. Damian.

Seba

Przecież to nie jest żadna szkoła tylko nowy sposób na łowienie naiwnych klientów na fundusze. Wciskanie kitu o logarytmie stworzonym na historycznych danych :) To jak tworzenie logarytmu na podstawie historycznych wyników lotto :) Jak można nazwać inwestycją polisę z funduszami?! WTF? Wciskanie kitu o omijaniu podatku Belki?! Pokrętne tłumaczenie że w pierwszej kolejności wypłaca się kapitał a potem odsetki... ręce opadają. Projekcje o 20% zysku rocznie?! Nie wspominanie o prowizjach funduszy które się płaci bez względu na wynik funduszu :) W nazwie nie powinno byś słowa Szkoła! to uniwersytet smorgoński.

@Seba

Oczywiście miałem na myśli algorytm nie logarytm :) ot czeski błąd

Seba

Jaki uniwersytet? Będziesz pracował prawdopodobnie jako tzw. OWCA :)

student

czy cala ta szkola inwestowania przyda sie 21 letniemu studentowi ktory jeszcze studiuje i planuje zwiazac swoja przyszlosc wlasnie z inwestowaniem - terazn a rynku ejst duzo szkolen i w gole informacji na blogach ale czy moze tutaj nauczyc sie mozna najwiecej? pozdrawiam i czekam na informacje czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Inwestowania - Wrocław

Szkoła Inwestowania
3.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • św. Mikołaja 8/11 lok. 213
    50-125 Wrocław