brak logo

Narodowy Teatr Edukacji " Polest "

Wrocław

Opinie o Narodowy Teatr Edukacji " Polest "

zbulwersowany 2011-02-14 13:53
Jezeli chodzi o zarobki to jest nie najgorzej, jednak jeżeli chodzi o organizacje to TRAGEDIA. Aktorów traktuje się jak maszynki do robienia pieniędzy, brak chwili wytchnienia między spektaklami. Pierwsze dwa miesiące to harówka za darmo (bo są to próby) - 6 dni w tygodniu. Pokoje są koedukacyjne, przeważnie dwuosobowe i zawsze jest tak, że chłopak musi spać z dziewczyną.... jedyny plus za zarobki... reszta to kpina.. jest to Teatr tylko z nazwy.
1
anonim 2011-09-01 12:06
masz wyjscie awaryjne...zatrudnij się w innym teatrze,gdzie będziesz miał własną garderobę i może apartament ,którego nie bedziesz musial z nikim dzielic
człowiek 2013-09-29 23:32
80 zł za spektakl. Umowa o dzieło. 2 do 4 tygodni w miesiącu. Zależy od zespołu. W tygodniu ok 15 spektakli. Lipiec wolny bez kasy. Sierpień i wrzesień próby też bez kasy. Ilość tygodni w miesiącu ustalasz na początku. Poziom artystyczny umiarkowany.
1
człowiek 2013-09-29 23:41
Wyjazdy są z Wrocławia. Teatr objazdowy. Jak nie pijesz codziennie w hotelu to masz dobry pieniądz. W lipcu na saksy i wychodzisz na swoje. Jeśli chcesz rozwijać swój potencjał artystyczny to raczej słabo.
anonim 2014-02-10 20:49
Pozwolę sobie wyśmiać Krzysztofa.H-Organizatora Narodowego Edukacji.
(usunięte przez administratora) Twierdzi że zarabia tysiąc dwieście na rękę co potwierdził w Sądzie w sprawie o alimenty.Wszystko po to żeby nie płacić za dużo alimentów.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.
feler 2016-05-20 22:46
no i nadal mają raczej komplet w teatrze edukacji polest. Także dalej z pracy tutaj raczej nici ....
Zostaw swoją opinię o Narodowy Teatr Edukacji " Polest " - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Narodowy Teatr Edukacji " Polest "