Opinie o Piotr Podolecki w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Podolecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Podolecki o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Podolecki w Kraków

Cześć. Klient w komentarzu pisał , że wszystko zgodnie z ustaleniami, na czas itd. o pracy można powiedzieć to samo? Chcę się upewnić zanim zadzwonię pytać o to, czy nie ma jakichś ogłoszeń, zresztą jak coś to wie coś o jakimś naborze, to niech da znać. Kasa w terminie??

Szafger Nowy wpis

Terminowo, zgodnie z ustaleniami, solidnie. Pan Piotr zrobi wszystko co tylko sobie wyobrazicie a do tego jest dostępny nawet kilka miesięcy po montażu. Nie było problemu z naprawą mimo że to mała usterka z mojej winy. Gorąco polecam

Aleksandra Nowy wpis

hejka. :D widziałam opinie na temat warunków zatrudnienia publikowana jeszcze w październiku czy ktoś kto aktualnie pracuje się odniesie? chłopak jest początkujący i roboty szuka, warto aby próbował się zwerbować teraz od wakacji? czy są jakieś przyjęcia? sugerowane były nadgodziny, jak ich temat ostatecznie rozwiązywano?

Krzysztof Nowy wpis

Opinię piszę już po roku od kiedy się zwolniłem, albo może i dłużej. W każdym razie, Piotrek to gość z którym w praktycznie każdej kwestii dało się dogadać. Pamiętam premię świąteczną :) u pracodawcy gdzie pracowałem 5 lat to nie dostałem nigdy takiej premii a u Piotra pracowałem tylko niecałe dwa lata :) Nigdy nie było problemów z urlopami, czy innymi świadczeniami. Może się to wydawać normą, ale niestety nie jest. Minusem było to, że gdy był montaż, to nie wiadomo było kiedy się wróci do domu. Z wyprzedzeniem wiedzieliśmy kiedy jest montaż, ale w tym dniu nie dało się nic zaplanować, czasami kończyliśmy przed czasem ale bywało i tak, że siedzieliśmy do późna. Ogólnie to miło wspominam atmosferę w pracy :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Podolecki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

W firmie meblowej Piotra Podoleckiego "Warto.net", tel. 577 822 169, ul. Władysława Łozińskiego 21, 31-988 Kraków. nie można liczyć na usunięcie wady w ramach gwarancji. Szafki bardzo złego gatunku. Gdy zadzwonicie żeby omówić warunki naprawy gwarancyjnej, zablokuje Was. Producent twierdzi, że ja szafki przeciążyłam. Proszę Państwa, w szafce kuchennej na porcelanę, która jest jak wiadomo bardzo ciężka, ja przechowuję 1 garnek, (ważący 2,5kg), 1 makutrę (1,5kg) 2 salaterki i sosjerkę, z tego wynika, że jego meble są nie do użytku. Mam podobną szafę z Ikei i mam w niej zastawę porcelanową-obiadową na 12 osób, plus duży robot kuchenny i nie widać oznak przeciążenia po 10 latach użytkowania. Ten Producent wykonuje szafki z płyty najgorszego gatunku. Zapewniam, że najtańsze meble z hipermarketu, są solidniej wykonane i lepiej się prezentują, niż meble wykonane przez tego Pana, co powiedziałam jemu prosto w oczy. Dodatkowo szafki wyglądają jak po trzęsieniu ziemi. Powieszenie beznadziejne: na przestrzeni 1 metra różnica wysokości 2 cm. Z jednej strony się stykają, z drugiej szpara tak duża, że jest widoczna ściana z za szafek. Czekałam rok na realizację gwarancji. W końcu gdy udało mi się doprosić, po roku przyszedł przedstawiciel firmy, podregulował drzwiczki i zniknął. Gdy chciałam się skontaktować by umówić termin usunięcia najważniejszej wady, rozłączył się i mnie zablokował. Jestem zmuszona wadę usunąć we własnym zakresie. Jeśli nie chcecie problemów i szanujecie siebie, unikajcie firmy Piotra Podoleckiego "Warto.net".

Klinet
@Klient

Niestety potwierdzam wpis powyżej,plyty slabej jakości, odkleja sie bok płyty. Meble spasowane byle jak trzeba później brać innego fachowca do poprawienia. Generalnie na plus tylko kontakt i terminowość natomiast reszta na minus. Nie polecam.

Agnieszka

#krakow #meblenawymiar #szafynawymiar Bardzo profesjonalne podejście do realizacji, dobry kontakt z klientem na każdym etapie projektowania oraz wykonania. Na plus zaliczam także zaangażowanie Pana Piotra, ktory odradził/doradził niektore rozwiazania. Szybka wycena, konkurencyjne ceny, sprawny montaż, każdy szczegół dopieszczony, dopracowany. Z czystym sumieniem moge polecić współpracę z Panem Piotrem Podoleckim i firma Warto.net

Borys

Bardzo dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy to i klientów zadowolonych jest bardzo dużo co zresztą można sprawdzić.

Wiola Kraków

Pan Piotr był osobiście na pomiarze i montażu. Punktualnie co do minuty. Robi wszystko ;) mieliśmy elementy spawane, lustra, tapicerkę drewno i lakierowane płyty na frontach. Stwierdzenie Pana Piotra "wszystko się da..." sprawdziło się :) Pani projektantka współpracowała wcześniej już z firmą Pana Piotra. (zresztą Panią projektant też polecam z całego serca, bardzo zaangażowana osoba, potrafiła zadzwonić po 22 w nocy bo wymyśliła jakiś pomysł :)) Koszty robocizny trochę duże, ale za spokój ducha warto było zapłacić :). W ostatnim dniu zabrakło im na montażu kilku elementów, to przyjechał montażysta o 21 żeby skończyć montaż. Jedynym minusem są terminy, od dogadania się do realizacji minęły prawie 3 miesiące. Jednak dobrze już skończyć te wszystkie remonty :) Polecam wszystkim i Wesołych Świąt :) !!!

Joanna Sz.

Dziękuję za wykonane meble. Pan Piotr miał bardzo dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań o których nawet nie pomyślałam. Terminowość na medal, co do minuty na każdym spotkaniu :) Meble solidne i piękne. Cenowo nie tanio, ale warto bo po otworzeniu drzwi montażystom nic mnie już nie interesowało, po zakończonej pracy wszystko wysprzątali i nawet w szafkach posprzątali prontem :) mogłam się wprowadzać od razu i gotować. Pracownicy na montażu niestety zarysowali ścianę to może być niewielkim minusem, ale otrzymałam za to stosowną rekompensatę. Jesteśmy umówieni teraz na szafę i na pewno będę korzystać dalej z usług tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Podolecki - Kraków

• Jak się pracuje w Piotr Podolecki?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Podolecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Podolecki?

Piotr Podolecki
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Władysława Łozińskiego 21
    31-988 Kraków