Opinie o PD Fit Damian Drozdowski w Skrybicze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PD Fit Damian Drozdowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PD Fit Damian Drozdowski o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PD Fit Damian Drozdowski w Skrybicze

Właściciel to typowy Janusz biznesu. Jest nieuczciwy dwulicowy. Zatrudnia ludzi na najniższą krajową. Resztę płaci pod stołem A rozliczenie godzin to też jest oddzielna historia. Gdy już nie jesteś mu potrzebny to zwalnia z dnia na dzień. Pół roku pracy to w tej firmie długo. Aż sam się dziwię że jeszcze PIP czy Urząd Skarbowy się nim nie zajął. Szczerze odradzam i nie polecam współpracy .

Katarzyna
@pracownik

Jak to połowa, serio mówisz? Tak się złożyło, że szukałam pracy do nich i znalazłam tylko na piekarza, nieaktywną od roku :) To zwolniły się jakieś wakaty? A jeśli tak to na jaki etat? Wtedy na pełen szukali. Ciekawe czy bez nadgodzin?

Jak przychodzisz do nowej roboty i pierwszego dnia nie dostajesz umowy to wiesz że coś tu śmierdzi

@Irmina

Wystarczy robić swoje, pracować zespołowo. Ludzie przychodzą do kierowników, że chcą podwyżki, a potrafią na 20 dni pracy mieć po 14 spóźnień. Pracuję już 3 lata, miałem 4 podwyżki (w tym 2 gdzie kierownik sam mnie wyróżnił, za wykonywaną pracę)

Praca jak wiele innych, już pracuje 3 lata i jestem zadowolony. Jest możliwość rozwoju i możliwość większych zarobków, wszystko we własnych rękach.

Tymek

Pisząc o weekendzie masz na myśli też prace w niedzielę czy tylko soboty wchodzą w grę. Rozumiem że stawka na piekarza jest do 30 zł netto za godzinę. A za dni świąteczne jest wyższa czy to co napisali w ogłoszeniu to maks?

Brzmi to zachęcająco. Rok temu piekarz mógł tu liczyć na samym początku na 6 000–8 000 zł brutto. Czy uważasz, że te kwoty są realne, i po jakim czasie może się pojawić pierwsza podwyżka?

To bardzo fajnie. W tej ofercie pisano jeszcze o nadgodzinach, ale czy płacą za nie jakąś osobną stawkę? Widziałem, że dla piekarza było wymagane doświadczenia, ale jakby go ktoś miał trochę mniej to wtedy można liczyć na takie szkolenia wprowadzające?

Nick Nowy wpis

Nie ma tu nadgodzin, chyba, że ktoś wyrazi chęć pracy dodatkowej. Pracuje się również w weekendy, jak w każdej gastronomii, z tą różnicą że tutaj 7-15.

Tymek Nowy wpis

Janek

Jakie Ci podali powody, gdy się okazało, że nie dadzą Ci dziś do podpisania umowy o pracę? I jak ze szkoleniami tu jest i atmosferą wśród ludzi w firmie?

bolik

Umowa jest na zasadzie "będzie jutro" takim Januszom biznesu należy podziękować. Uważaj bo zwolni Ciebie z dnia na dzień bez podania przyczyny. Nie polecam PD Fit Damian Drozdowski

@bolik

Nie ważne, że się prawidłowo wykonuje swoją pracę? I cóż za umowa może tu być, umowa o pracę, zlecenie?

Pracownik pakowalni

Jeśli prawidłowo wykonujesz swoją pracę i wyrabiasz się w wyznaczonym na to czasie to napewno nikt cie nie zwolni. Dostaniesz umowę zlecenie lub umowę o pracę w zależności jak jesteś dyspozycyjny, wiadomo to jest gastronomia więc w niedzielę też się pracuje a nie każdy by chciał. Soboty wszystkie są wolne, firma nie pracuje.

@Pracownik pakowalni

Czyli przy mniejszej dyspozycyjności niż pełny etat dostaje się zawsze umowę zlecenie? Rozumiem za pracującą niedzielę później byłby dzień wolny w środku tygodnia? Bo wolałabym tak niż liczenie tego jak nadgodziny.

@Pracownik pakowalni

Zgadzam się z tym co napisane wyżej. Pracuję już parę lat. I jeżeli dobrze wykonujesz swoje obowiązki, wnosisz coś do firmy to z podwyżką podwyżką, rozwojem nie ma problemu. Narzekają tylko Ci którzy więcej tu kombinowali niż pracowali.

Irmina

I nie ma żadnych limitów co do szkoleń, przełożeni zgadzają się na wszystkie, które im się zaproponuje? Pytam, bo czasem firmy zbierają minimalną ilość osób żeby było taniej. Co takiego trzeba wnosić do firmy, masz tu na myśli nowe rozwiązania i pomysły?

@Irmina

Irenka pracownik

(usunięte przez administratora)Praca wymagająca skupienia ale nie ciężka, ludzie w miarę sympatyczni w zróżnicowany wieku. Temperatura powyżej 18 stopni. Jeśli coś potrafisz więcej niż stać i narzekać to można zarobić. Dużo się zmienilo ostatnio na lepsze i jest możliwość awansu. Aktualnie poszukuja ogarniętych liderow. Umowa bez problemowo jeśli masz doświadczenie i coś potrafisz zrobić prawidlowo. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PD Fit Damian Drozdowski? Chętnie zatrudniają?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PD Fit Damian Drozdowski. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Kolejne podlaskie januszowo

Byłem na rozmowie pseudokwalifikacyjnej. Zaproponował okres próbny bez żadnej umowy. Wyśmiałem kolesia i wyszedłem.

@Kolejne podlaskie januszowo

Poważnie? Na jakie stanowisko szukał i co podawali w ogłoszeniu? Padły kwoty, co do kasy za robotę?

P

Miejsce brudne, zasyfione i śmierdzi. Do tego bardzo zimno. Właściciel manipuluje i nadużywa wulgaryzmów wobec pracowników. (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Na umówię masz najniższa krajowa a co dostaniesz w kopercie to jedna wielka niewiadoma.

@P

No a nie ma opcji, aby cała kwota była na umowie, nie tylko ta minimalna? I w sumie to o jakiej umowie mówimy, UoP czy zlecenie? Mnie ta pierwsza by interesowała. I dlaczego ta druga kwota jest niewiadomą? W jaki sposób jest to liczone?

Edyta

Zwalnia z dnia na dzień to jaką umowę daje pracownikom? Zlecenie czy inną? A co z tymi godzinami - nie zgadza się coś potem przy rozliczeniu?

@Edyta

Tak obiecuje umowę. Były wypadki że ludzie czekali ponad miesiąc i jej suma summarum nie dostali. Mi obiecywał nowa bo poprzednia dobiegła końca poszedłem na ustępstwo i zostałem zwolniony. Poza tym jeżeli chodzi o umowy to nie rozumieją że każdy miesiąc ma inną ilość godzin. Albo tak specjalnie robią albo problem w szkole był z matematyką. Ciekawe jak tam sprawa w Urzędzie Skarbowym się ma? :)

Niestety tak jest. Ale może przejrzy na oczy bo mu połowa firmy odeszła

Katarzyna
@pracownik

PD Fit Damian Drozdowski poszukuje pracownika na stanowisko Piekarz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Olga

Napiszecie, o co chodzi z tymi nadgodzinami? Bo napisali, że są możliwe nadgodziny, a czy s ą płatne? Czy trzeba je innego dnia odebrać? Jestem ciekawa, bo szukali niedawno kogoś jako Piekarza. Ile dziennie jest takich nadgodzin?

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie PD Fit Damian Drozdowski w miejscowości Skrybicze? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat PD Fit Damian Drozdowski. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zacznijmy od tego, że w Skrybiczach to cholera wie co jest. Siedziba firmy jest na Poziomej w Białymstoku. Praca jak praca za to wypłaty to żart.

Czy w firmie PD Fit Damian Drozdowski są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma tu czegoś takiego jak szkolenia pracownicze ????

Mirosław

Nie ma szkoleń? A jak wdrażane są nowe osoby i czy wymaga się od zatrudnionych, by robili dobrze? Jakie są wtedy podstawy do rozliczania z efektów pracy, czy do tego, by ubiegać się o podwyżkę?

Majówka

PD Fit czyli firmy Pogotowie Dietetyczne Gastro Monkey Snack House Nie dostaliśmy wypłat z końcem miesiąca specjalnie żebyśmy nie mogli przypadkiem z nich pokorzystać w majówkę

Natalia

Chciałam nawiązać do tej kwestii zarobków, niezależnie od tego, jak są wypłacane. To łącznie „w praktyce” ile zarabiacie, sensowna kwota jakaś? I jeśli z umową rzeczywiście są problemy, to jak wygląda kwestia ubezpieczenia, jesteście ubezpieczeni czy nie? Z góry dziękuję…

@Natalia

Kwestie ubezpieczenia. Nie ma czegoś takiego w tej firmie. Zarobki to skomplikowana sprawa. Umawiać się na jedno A przy wypłacie wychodzi zupełnie coś innego. Tną na godzinach.

Dorota

Nie ma odprowadzanych składek? Jak to możliwe? W takim razie jaki rodzaj umowy jest podpisywany? Te rozbieżności w wynagrodzeniu to jakie to są kwoty? Możesz napisać?

Alicja

Jakiś czas temu widziałam że firma szuka pracownika na stanowisko piekarza. Czy praca jako piekarz wymaga pracy w trybie zmianowym lub w weekendy? Czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia i regularne wynagrodzenie?

janusz

Wlasciciel to Janusz biznesu i cebula placi pol stawki netto. Polska przeprasza za takich pracodawcow.

OMG

Pracodawca jest nieuczciwy, kombinuje na pracowniku jak moze, by sobie jak najwiecej wlozyc do portfela ,,dni probne" platne polowe stawki godzinowej w netto, 7zl za godzine, jak na Białorusi. Atmostera pracownica wrecz tragiczna, dziewczyny gdzie pakuja jedzenie do pudelek maja zero kultury, zero szacunku do drugiej osoby, straszne, pracownice z biura tak samo. W stosunkach miedzyludzkich ewidentnie sobie nie radza. Odnosze wrazenie, ze wszystkie te osoby pokonczyly zawodowke albo co gorsza gimnazjum. Typowe Karyny nieslychanie prymitywne. Jak do tego doszlo? Gdzie takich sieja? Gdzie popelniono blad w tym wszystkim ? Tyle pytan xD Umowa wylacznie zlecenie. Szkoda swojego czasu na taka nedzna firemke niereprezentujaca nic ze soba. Jest duzo firm w Białymstoku o niesamowitej atmosferze z fajnymi ludzmi :). Nie pozdrawiam i nie polecam miejsca. Ps. Troche poziomu w zyciu outsidery ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PD Fit Damian Drozdowski - Skrybicze

• Jak się pracuje w PD Fit Damian Drozdowski?

Zobacz opinie na temat firmy PD Fit Damian Drozdowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PD Fit Damian Drozdowski?

PD Fit Damian Drozdowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 17
    15-606 Skrybicze