Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz w Wieliczka

Ostrzeżenie

Ostrzegam przed firmą Rolsat Roland Łyszczarz NIP 6831991166. Jeżeli ktoś umieszcza bardzo dużo ogłoszeń (np. 70) na znanym portalu aukcyjnym (usunięte przez administratora), a po miesiącu lub dwóch zmienia konto i numer telefonu, to widocznie chce się ukryć przed naciągniętymi klientami. Dawniej używał różnych numerów telefonu m.in. 796-123-120, 731-332-333, 531-066-280, 516-463-718. W ubiegłym roku (2022) korzystał z czterech kont z numerami: 514-842-765, 726-233-553, 451-112-915, 695-956-354, w tym roku (2023) 519-332-899 i 721-861-496. Od 15.08.2023 nastepne konto i nr 735-619-413. Nie płaczcie, gdy się na niego po raz kolejny nabierzecie.

Barbara

Przyjechał z drugim prawdopodobnie to Romowie wszystko na to wskazuje (usunięte przez administratora) mnie na ....zdemontowali 2 letnia antene powiedzieli ze jest do wymiany i założyli starą po miesiącu przestała działać numer już nie aktywny nie polecam tych (usunięte przez administratora)

Tomasz

Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości świadczonych usług przez te firme, polecam

Tomasz Nowy wpis

Barbara Nowy wpis

Seba Nowy wpis

Po wykonanej usłudze nie dostałem paragonu zadzwoniłem do niego to powiedział że pomyłka i się rozłączył (usunięte przez administratora) tyle !!!!

Tomasz Nowy wpis

Witam wszystkich (usunięte przez administratora) u mnie też był policzył chorendalną kwotę za naprawę więc go pogoniłem wezwałem inną firmę zrobiła to za połowę ceny .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Helena

Uwaga na (usunięte przez administratora) zakłada stare zdezelowane anteny uchwyty i liczy tyle co nowe po kilku dniach przestaje działać dzwonilam jest nie miły bluźni wyzywa na koniec blokuje numer ,często zmienia nr telefonu uważajcie obsługuje całą małopolske podkarpacie i śląskie

Wiesława

Chciałabym ostrzec wszystkich przed firmą montaż anten Rol Sat P.Łyszczarzem .przyjechał do mnie skasował 250 zł przełożył zasilacz z jednego pokoju do drugiego wszystko przestało działać po czym przestał odbierać telefon .Był bardzo nie miły jednym słowem gbur nie polecam uwaga na tą firmę

Ostrzeżenie

Aktualizacja Ostrzegam przed firmą Rolsat Roland Łyszczarz NIP 6831991166. Jeżeli ktoś umieszcza bardzo dużo ogłoszeń (np. 70) na znanym portalu aukcyjnym na trzy litery, a po miesiącu lub dwóch zmienia konto i numer telefonu, to widocznie chce się ukryć przed naciągniętymi klientami. (usunięte przez administratora)

Łucja

a ja o pracę odnośnie montowania miałam pytać, bo firma deklaruje takie usługi w sieci i brat chciał się załapać... skąd takie niezadowolenie wśród klientów...? tylko że skoro od lat usługi są świadczone to usatysfakcjonowani także chyba się znajdą, zlecenia i kasa za nie również? nie wiecie czy rąk do pracy tu mimo wszystko nie trzeba? ile za takie zlecenie się zgarnia na głowę?

Dobra rada
@Łucja

Przeczytaj sobie ostrzeżenie zamieszczone poniżej, to przestaniesz zadawać takie pytania. Sama częsta zmiana profili ogłoszeń i numerów telefonu mówi wszystko. Nie chcesz stracić brata, to mu nie doradzaj takich "firm". Odrobina wysiłku i znajdziesz wszystko, bo tutaj niestety nie można więcej napisać. Moderator czuwa.

Kupujacy

Uwaga! Ta firma jest nieuczciwa dla własnych klientów. Właściciel Pan Roland jest bardzo niemiły wręcz wulgarny. Omijajcie tego Pana i jego firmę, Ten Pan sprzedaje uszkodzone wadliwe produkty i przy reklamacji będzie kłamał i opowiadał Wam "bajki". Bardzo niemiła osoba. NIE POLECAM!

Ostrzeżenie

Ostrzegam przed firmą Rolsat Roland Łyszczarz NIP 6831991166. Jeżeli ktoś umieszcza bardzo dużo ogłoszeń (np. 72) na znanym portalu aukcyjnym na trzy litery, a po miesiącu lub dwóch zmienia konto i numer telefonu, to widocznie chce się ukryć przed naciągniętymi klientami. Dawniej używał różnych numerów telefonu m.in. 796-123-120, 731-332-333, 531-066-280, 516-463-718. W tym roku korzystał już z czterech kont z coraz to innymi numerami: 514-842-765, 726-233-553, 451-112-915, a aktualnie używa 695-956-354.

Zyga

Szkoda czasu na tych oszustow. Pan ROland tak montuje anteny aby zaraz zadzwonic do niego o naprawe i ponowne ustawianie. Do tego ceny 500% wyzsze niz u konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz?

Firma Handlowo-Usługowa Rolsat Roland Łyszczarz
  • Bolesława Chrobrego 28 lok. 38