Opinie o Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j. w Milanówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j. w Milanówek

Mariola Nowy wpis

Nie wiedziałam, że wybór odpowiedniej pompy ciepła może być tak prosty. Konsultant z Disan wyjaśnił mi różnice między modelami i pomógł wybrać najlepszy dla mojego domu. Efektywność energetyczna, którą teraz osiągam, jest niesamowita. Dzięki, Disan

Joaśka Nowy wpis

Doceniam to, że Disan to firma rodzina. Widać, że dbają o każdego klienta i zależy im na budowaniu trwałych relacji.

Grzegorz Nowy wpis

Kiedy zdecydowałem się na instalację paneli fotowoltaicznych, nie miałem pojęcia, od czego zacząć. Dzięki DISAN cały proces przebiegł gładko, od doradztwa po montaż. Wspaniale, że mogłem załatwić wszystko w jednym miejscu.

Tomson Nowy wpis

Sklep z techniką grzewczą i armaturą sanitarną, który naprawdę można polecić. Jak potrzebujesz doradztwa i profesjonalnej pomocy, to także możesz tu na nią liczyć - rzadko to się zdarza, a w marketach to już w ogóle nie ma na co liczyć.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Natan

Nie jest najtaniej, ale wysoka jakosć to rekompensuje.

Danuta

Bardzo chwalicie obsługę w tym miejscu. Czy poziom obsługi jest może spowodowany atmosferą i warunkami pracy w firmie? Może firma oferuje jakieś szkolenia, dzięki którym obsluga jest taka profesjonalna? Jest tu jakiś pracownik, który mógłby powiedzieć coś o swoim doświadczeniu, czy właśnie jest tak dobrze? :)

Bardzo niesympatyczna obsługa

Irena

A co Ci się z nimi przytrafiło takiego, że tak oceniasz? Ktoś jeszcze uważa, że są niesympatyczni?

Irena

No sklep faktycznie fajny tak jak ludzie tutaj chwalą. Z tego co widzę na ich stronce jest zakładka wyprzedaż a tam jakiś sprzęt w niższych cenach. Kupował ktoś może z tego działu? Wszystko sprawnie działało?

Rowiński Michał

Dobry bardzo sklep, a ceny konkurencyjne.

Tomson
@Rowiński Michał

No nie mów, że jest tanio, bo nie jest. W sklepie masz same wiodące marki, a one każą sobie liczyć więcej za swoje produkty. Co nie zmienia faktu, że sklep warto odwiedzić planując remont czy budowę domu. Wszystko profesjonalnie - od kontaktu i pomocy aż po serwis.

@Tomson

No ale te markowe produkty to cenowo są porównywalne do tych w innych sklepach? Czy firma ma tak super logistykę ogarniętą, że zgarnia je taniej dzięki czemu ceny tutaj też są dla nich deczko niższe?

Bartosz

Serwis na najwyższym poziomie, wszystko zrobione bezbłędnie.

Zenek

No i to jest sklep, który ma do zaproponowania więcej niż byśmy chcieli.

Olga

Hej, niektóre osoby na forum polecały Disan jako klienci, ale przyznam szczerze, że szukam czegoś innego, chodzi o opinie pracowników. Zastanawiam się, jak się pracuje w tym miejscu i czy warto wysłać swoje CV do firmy. Jak to widzicie? Zależy mi szczególnie na perspektywie pracowników na temat atmosfery, socjalu itp.

Oleq

Bardzo fajny sklep i najlepsza obsługa.

Magda

Co wchodzi w skład socjalu?

Madoń

Jakby każdy sklep miał takie wyposażenie to w necie byłyby same dobre opinie. Sklep dla amatorów i profesjonalistów, produkty głównie znanych i sprawdzonych marek.

Nojman

Może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie bo słyszałem dobrą opinię ale pracownicy wiedzą dużo.

Tołstoj

Polecam, polecam. Nie wiem czy bedzie to profesjonalna opinia, ale musze napisać, że w Disanie jest mydlo i powidło. Wszystko to rozumiemy poprzez materialy do hydrauliki, inteligentnego sterowania domem i ogrzewania.

Anatol

Świetna firma i to pod każdym względem. Polecam prace o ile ktoś zna się na pracy w tej branży.

Remiq

Wyposażenie sklepu robi wrażenie. Nie tylko kotły czy grzejniki, ale systemy sterowania intsligentnym domem, pompy, podgrzewacze, zlewozmywaki, baterie kuchenne i łazienkowe. Wszystko górna półka, konkurencyjne ceny.

Jurek

Mało komentarzy dotyczących pracodawcy. Może ktoś się wypowie jak się pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j. - Milanówek

Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j.

Disan Jabłoński Grupa SBS sp.j.