Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

duży

A co słychać u naszej zakochanej pary 28 i 107??? coś cicho się zrobiło o nich czyżby bardziej już się z tym ukrywali? albo juz rozeszli?? ma ktoś jakieś info??

Edyta
@duży

@duży Sądzę, że to nie jest tematem forum. W Taxi Rabat nie ma problemu z dniem wolnym?

duży
@Edyta

oooo juz baza się zaczyna wypowiadać.Akurat tutaj jak potrzeba wolnego to nie ma łatwo nie kazdy ma układy że może kiedy chce brać wolne. W końcu pracujemy w najlepszej korporacji i musi być zawsze dużo kierowców bo ludzie tylko z nami chcą jeździć a potem stoisz i nie możesz zarobić bo jest nas za dużo

Łili Łiliams

A co to się znowu stało? Tyle komentarzy, wpisów, jaka to jest najlepsza "taksówkarka" 25, a po raz kolejny zablokowana.!. Taka wspaniała. Ha ha ha nie kompromituj sie juz blagam. Auto wielkosci resoraka , jakim prawem to imprezy ma. Dwie reklamówki z zakupami jak tam wejda to jest dobrze. PORAZKA

oPPaK

Heeej Co tu ostatnio tak cicho ? Gdzie jesteście bohaterowie ???

oPPaK
@oPPaK

Czyżby sytuacja sie poprawiła

Tiki Tiki
@oPPaK

Podobno Mały obiecał każdemu kto będzie siedział cicho że da im snikersa no i sprzedali się

Ronald

Ludzie trzymajcie się od tej firmy z daleka. Chcąc załatwić formalności w biurze bądź z księgową trzeba czekać lata świetlne. Dokumenty które powinny być wystawione od ręki trzeba czekać i czekać. Płacisz składkę ponad 500 zł a fakturę dają Ci na 50 zł i zamiast zapisać że to za składkę to piszą że to za używanie ich znaku taxi rabat. O sZEFOWEJ i jej córkach nie będę się rozpisywać bo już dużo napisali o nich

Były kierowca
@Ronald

Potwierdzam. Na świadectwo pracy czekałem ponad 2 miesiące .

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Taxi 25

Wiecie co.? Tak czytam wasze glupoty i stwierdzam, ze nie ma po co tu wchodzic. CI KTORZY SA DUMNI, ZE SWOICH DOKONAN, I SWOJEJ PRACY, NIE POTRZEBUJA WYSMIEWANIA INNYCH ANI MOWIENIA O KIMS KLAMSTW . A CI, KTORZY SA SZCZESLIWI NIE ZYCZA ZLE NIKOMU.

lelumPoloemum
@Taxi 25

co prawda w oczy kole pani jezdzisz jak ci sie podoba nawet twój kolega 59 juz ma dośc twoich i tej 45 dośc i was blokuje... wez sie zwolnij bo tu nie pasujes zrazem z tą pomylona

P Gorzów powiedzieć uczciwie i

terroryzowanie szefostwa innych kierowców którzy nie chcą wchodzić w chory układy taxi rab at jest normą

Tadek

W sobotę jechałem z gościem z którym już jechałem kilka razy. Starszy Pan w Oplu. Niestety w taksówce doszło do naruszenia ciszy wyborczej ponieważ namawiał mnie dosyć agresywnie do głosowania na Pis. Pomimo mojej prośby żeby przestał to był jeszcze bardziej natarczywy. Nie będę tego zgłaszać do prokuratury ponieważ lubię tą firmę ale skreślam wasz numer z telefonu. Obym nigdy nie musiał jechać z takim człowiekiem.

KrYsiek

Po 24.00 taxi nie odpowiada masakra powinni zawinąć interes

Tomek79

To co się tu odpierdala to kabaret moralnego niepokoju przy Was wymieka. Wszystkim wypowiadajacym się na tym forum bym polecił rozpędzić się i (usunięte przez administratora) łbem o ścianę. Bez pozdrowień :)

Klientwszechczasow
@Tomek79

BY się nie odpierdalalo jakby tam (usunięte przez administratora) nie było. Po nocach dodatkowe etaty z klientami a za dnia ustawki i wyścig szczurów . Hahahaha beka jak ktos poczytał całość komentarzy. Nic trzeba się przerzucić na jeżdżenie rabatem jak tu taka komedia . Dajcie koledzy numery kogutow z kim warto jeździć a z kim jest beka

Klientwnocy

Jakoś kilka tygodni temu trafiłem na pewną miła grubsza Pani taka dosyć mocno niechlujnie wymalowana bo na rantach twarzy miała zacieki fluidów ale nie o tym W trakcie jazdy w nocy rozmowa opierała się ku mojemu zdziwieniu ze kobieta nie boi jeździć o tak późnych portach uroczo się zaśmiała i zaczeła ze mną flirt nie przeszkadzało jej ze mam obrączkę na palcu przy lepszej premii zrobiła mi co nie co :))) Polecam tą Panią bardzo bardzo bardzo nie rozumiem tych okropnych komentarzy kobita dorabia jak może A jest w tym dobra Pozdrawiam

Dawid

widzieliscie koledzy co nasz lalus 92 odwalil w weekend na nocce ?na zajetym pojechal do hahu wracal z jakims ped alkiem przez siemianowice gdzie z nim stal przy garazach na tylnim siedzeniu jeszcze na zapalonym kogucie reklamujac nasz Rabat specjalnie sprawdzilem numer na kogucie bo nie widzialem zadnej wolnej taksowki od nas na tej strefie wstyd (usunięte przez administratora) zajety ponad 2 godziny a po 4 dom ciekawe czy spytal bazy czy moze isc albo zglosil awarie amortyzatorow jak nie obraca paskudnych dziwek to meska plec tez mu nie straszna. Druga Elita z Piekar jeden z nich sprawa o molestowanie niepelnoletniej a dalej takich Rabat trzyma tak samo jak tych co przesiedzieli w wiezieniach

kolega

Drogi kolego po części się z tobą zgodzę ale tutaj sporo ludzi ma ustawiane kursy nie tylko na nocce ale na rannej na popołudniówce. I jeżeli pijesz to tez to tych osób co tak robią z orkami. A co do Kasi i jej chłopaka Sary to już dziewczyny przeginają. A że maja ustawione kursy to na dowód mogę powiedzieć że był kurs na lotnisku przyjęty popołudniu od (28) no i podjechałem po klienta a on zdziwiony że ja podjechałem że miała podjechać pani Kasia. To się pytam go dlaczego miała pani Kasia podjechać skoro u nas obowiązuje kolejka i nie można sobie kierowce wybrać a kjinet mi na to : nie nie o nie mówił kto ma podjechać tylko ta pani z bazy tak mu powiedziała że przyjedzie. Nie wiem co poszło nie tak pewnie zabawa z sarą tak ja pochłaniała że zapomniała albo z koleżanka mieli dobry kurs. Nie miałem dowodu na ta żeby to udowodnić ale ja od dawna tej parze się przyglądam. Nawet już nie stoi na bp razem ze swoimi przyjaciółmi na bp......

Kasia45
@kolega

Kolego przecież rozmowy bazy z klientami są nagrywane. Data, godzina I PO SPRAWIE ;) o tym już nie pomyślałeś? Pewnie... Większość z Was nie myśli. Tak jak w tym dowcipie... czego nie robią ludzie na Piekarach?... NIE MYŚLĄ! P. S. Popołudnia spędzam w przyjemniejszy sposób niż latanie na Pyrzowice ;) za marne 60zl :)

Taksowkarz

Zazdroscisz im że tak się wypowiadasz? To niech ci się słabo robi może w końcu walniesz ta pusta głową i naprostuje Ci twarz razem z mózgiem Mateuszku. Nic nie słyszysz od klientów więc nie pieprz farmazonow dobrze ci radzę. Jak widać IP jest wiadome kolego 160:) psycholog swietoszek się znalazł od 7 boleści który w d.. Był i (usunięte przez administratora) widział. To idz na tą bazę a nie pisz ze byłeś skoro nie było żadnego zgłoszenia :) i udajesz tu nie wiadomo kogo coś Ci nie pasuje wypad skoro zazdroscisz koleżanka ze zarabiają trzy razy więcej od Ciebie bo klienci ich lubią :) a tobie poslady z zazdrości ściska :)

Może ty

Jesteście SUPER, dużo prawdy piszecie ale i też bajki sie znajdą. Piszecie o ustawkach. Hmm. Ino czemu jeżdżą jedni i ci sami niezależnie kto siedzi na bazie, a może ktoś umie w systemie zrobić ze oni tak jeżdżą. Może 140 cos robi z kompem w biurze, bo tak na logikę, można miec szczęście, moze mieć ktoś ustawiony kurs, ale nie dziennie i nie tyle osób wiec moze komputer sam im ustawia kursy, on ma możliwości mase, wiec jak to jest????

Dawny uczciwy pracownik

Witam. Aż żal mi teraz patrzeć jak wy sami się wykrwawiacie i jeden drugiego tutaj na tym forum solidarnie ciągnie na dno Kiedyś tutaj miało się nawet kolegów

kiepski
@Dawny uczciwy pracownik

a miłe jest jak twój kolega z kolezanka maja ustawiane kursy i ty za dnówke masz ledwo 250zł a oni dwa razy wiecej?

Yyyy

Fajnie się tu wchodzi i czyta bo można się pośmiać z was głąbów :D :D:D Jeden z drugim się produkuje i dzień staje się lepszy

Kasia 45

Czy ja już Wam mówiłam, że Was wszystkich kocham? ???????????? ROBICIE MI DZIEŃ! i nocki też! Nawet te, w które nie pracuje i latam bokiem z klientami, ale najbardziej to z Sarą ???????????? UWIELBIAM WAS xoxooo ???????????? Panie Leonie z Panią Kwdiao, Panie Małecki możecie być dumni z tego, że macie taką korpo, w której konkurencja jest tak silna, że jeden drugiego wyrżnie. NA SZCZĘŚCIE ZOSTANĄ NAJLEPSI ???????????????????? #kasia45 #sara25 #taxirabat #nocnazmiana

Dobry wujek
@Kasia 45

Kobieto z każdym kolejnym wpisem uświadamiają mnie że badania kupiłaś na targu na Matejki. Ty po prostu masz coś z głowa. Sądząc po tym co wyrzucasz i jaką to jesteś fajna i wyksztalcona, powinnaś w szybkim tempie awansować i zastąpić swojego kolegę kierownika. Weź pod uwagę że niektórzy pracują tu długie lata A Ty latasz bokiem.... na boku póki co to wychodzą wasze ustawiane kursy z Aga. Jestem zawiedziony poziomem rozmowy tutaj, kiedyś w tej pracy było nas połowę mniej ale nie było zawiści, chwalenia i co najważniejsze ustawiana pod kursy. Szło się do pracy człowiek pracował ciężko 12 h ale miał w kieszeni i wracał z uśmiechem. Teraz niestety wolę iść na rano i nie oglądać tego waszego latania bokiem. Kasa kasą ale zobaczymy za 2 lata jakie zdjęcia będziesz wrzucala bo wydaje mi się że wyleciał z hukiem razem że swoimi kumplami od ustawek . Niech tylko osoby które mają wiedzę zdecydują się odezwać. Póki co życzę powodzenia bo uwierz że niektórzy zjedli żeby na taksówkę w Bytomiu ale siedzą cicho A Ty chcesz być szybko wysoko, wszędzie i żeby mówili.

Wieczorny petent

A ten blond purchlak dalej jeździ na nockach? Bo chętnie bym się z nią znów przejechał . Dobrze operuje biegami. Szalona świnka

Pumba
@Wieczorny petent

Oj tak tak. Jechałem i opowiadała mi o swoich kochankach a później pojechaliśmy do mnie i już zakończyła pracę na ten dzień w taryfie i zaczęła robotę do której jest stworzona

@Pumba

@pumba takie perełki w rabatce. Nic tylko się tam przyjąć i korzystać . Trochę pracy trochę zabawy .Ciekawe czy z kolegami z nocki ten sam układ , jeżeli tak to szukam pracy jako taksówkarz.

Zniewolony
@Wieczorny petent

Ta Pani pcha się wszedzie gdzie tylko może ! Myśli, że jest fajna a jednak wszyscy mają inne zdanie :D był strajk górników w Bytomiu to wpchała się na szefową strajku cyt. " bez mojej zgody marsz nie rusza !" była afera Walickiego to miała takie parcie na szkło tvnu, że jak by mogła spała by obok Walickiego aby wyrazić swoją opinie i opowiedzieć że ciało jej zmarłego wujka pochowali na 3 cmentarzach haha. Tapety na pysku ma tyle, że mógłbym pokój wytapetowac. Jak się czuje taka piękna jak mówi to niech pokaże gębę bez malowideł wszyscy klienci nocnej zmiany zmienili by korpo ze wgledu na obawy zobaczenia nocnego potwora. Może zmieniła już orientację seksualną jak jej koleżanka 25. Pewnie zostały parą i się dogadają poza granicami miasta :D

@Zniewolony

No cóż baba bez bolca dostaje pierdolca , a kobieta jeżdżąca na nocki w taxi mówi samo za siebie . To jednak nie jest częsty widok w innych korpo

@wieczorny petent

Co do parcia na szkło... Prawda jest taka ze dziewczyna jest wysoko wykształcona i naprawdę wiele wie jak i potrafi nie jednego posla dyrektora prezesa w normalnej rozmowie zagiac. Co robi w życiu prywatnym nie interesuje mnie i was też to nie powinno interesować. Ale prawda jest taka ze jezeli którys z was jest taki magdru śmiało podjechać do koleżanki 45 i z nią porozmawiać. Bo pewny jestem że 90 procent ludzi którzy to komentuje nawet nie mają podstawowego wykształcenia.

zorro
@Taksowkarz

po primo jak ona taka wykształcona to co robi na taryfie hahahhahahahhaha taka prawda jest że pcha się jak się da.... Droga Saro nie musisz się podawać za kogoś innego dobrze wiemy co was łączy wasze wspólne wypady wspólne dłuuuuuugie przerwy razem macie wolne. My już wiemy że jesteście razem wiec przestańcie się ukrywać i zajmiecie się pracą albo zajmiecie pracą.... A jak się chcecie zabawiać to nie w czasie pracy bo to jest obrzydliwe....

@Taksowkarz

Patrząc na poprzednie wpisy na tej stronie nie powiedziałbym że inteligencja ma coś wspólnego z wykształceniem. Zresztą wiek też chyba zobowiązuje do pewnych zachowań ale co ja tam wiem . W sumie ważne że jest zabawa

@wieczorny petent

Po pierwsze... Nie jestem Sara... To raz... Tak dla ścisłości byłem nie dawno pracownikiem taxi rabat ale po zaobserwowaniu co tam się dzieje ucieklem jak najszybciej. Kasie znajm osobiście i nie pozwolę żeby ktoś ją obrażal... Zmieniła orientację?? I co z tego?? Tylko zapytajcie klientów kto na Mikołaja rozdawał słodycze w aucie kto na święta czesto wal własnymi wypiekami... Z kim klienci lubili najbardziej jeździć na nocnej zmianie. Zawsze uprzejmą kulturalna i do tego zabawna co niestety wielu kierowca w taxi rabat nie ma... Ale zawsze lepiej współpracował z ludzmi którzy zostali złapanie z marichuana na granicy do tego w taksowce oklejona na taxi rabat... I teraz chętnie posłucham zarządu. Dlaczego człowiek karany z wyrokiem ograniczenia wolności (areszt domowy) pracuje jako taksowkarz. Dlaczego kilkanaście taksówkarzy i to chetnie ich wskaże jezdzi po narkotykach...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Mateusz

Jaki jest styl zarzadzania? Pracownik ma się tutaj w głębokim poważaniu. Najważniejszy jest klient. Pracownik jest traktowany jak podczłowiek. Praca w święta i niedzielę jest norma. Jak chcesz wolne to zapomnij. Szefowa chociaż nie jest w papierach ujeta pomiata wszystkimi jakbscierwem. Norma jest załatwianie wszystkiego przez sms. Nawet zwalnia smsem. Nie polecam

mysliciel

Do kolegów 72,101,107,60,6,11 jak w to robocie że dostajecie ustawione kursy???? z koleżanką 28 i 29 to wiemy wystarczy kupić im po kebabie i fajki i już się lata. Alej pochwalcie się jak resztę bazy urobiliście chętnie bym skorzystał z waszych rad i tez pojeździł a nie robić bałwanki

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Tamsowkarz

Jakich nadgodzin... Według umowy możesz pracować 2 h dziennie 1/4 etatu a jeździsz po 12 żeby coś zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.