Opinie o Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j. w Kraków

magdalena

Fatalne miejsce. Rekrutacja trwała 3 tygodnie, pan Jerzy nie potrafił nawet jasno opisać obowiązków na stanowisku. Potem zadzwonił, zatrudnił mnie i wyjechał, siedziałam tam tydzień patrząc jak menadżerka naprzeciwko płacze co kilka godzin. Po kilku dniach napisał maila, że tak naprawdę to nie szuka marketingu tylko desk operatora rezerwacji, po jeszcze kilku dniach zwolnił przez menadżerkę z godziny na godzinę. O pytanie dlaczego menadżerka odpowiedziała "Nie wiem, Jurek tak ma, może postanowił że sam będzie to robił jednak". Gdy zadzwoniłam zapytać, co się stało i co zrobiłam nie tak, stwierdził że oddzwoni za godzinę. Nie oddzwonił nigdy. Nie polecam pracy w Wentzlu ani żadnej innej restauracji, z którą związany jest ten Pan. Brak kultury osobistej i szacunku do pracowników.

Ktoś Nowy wpis
@magdalena

Jak tak można, kompletnie się nie zgadzam!

penelop Nowy wpis
@Ktoś

a właśnie, że można..@magdalena napisała prawdę, sama byłam kiedyś pracownicą u tego Pana i potwierdzam kultury to mu brakuje! Pana Krzysztofa wspominam bardzo miło..za to Pana Jerzego...śmiech na sali

Rita Nowy wpis
@magdalena

(usunięte przez administratora) Niestety miałam nieprzyjemność u niego pracować. Wydaje się mu ze jest nie wiadomo kim.. (usunięte przez administratora)

Michał Nowy wpis

A jakie są obowiązki na stanowisku kelnerki?

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j. - Kraków

Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j.
  • Poselska 20
    31-002 Kraków

Restauracje Krakowskie II Jerzy Kięczkowski Krzysztof Setkowicz sp.j.