Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Szybki Kęs

Pracowałeś w firmie Szybki Kęs i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ola - 2014-05-30 11:18:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anetka - 2014-05-30 11:01:06]:
Widzisz mało wiesz bo kierowniczek jest dokładnie pięć.
zdjecie uzytkownika
Tamara - 2014-05-30 14:32:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I jeszcze Krysia ;)
zdjecie uzytkownika
nero - 2014-05-30 15:50:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ŻE NIBY TA Z KUCHNI.
zdjecie uzytkownika
Ona - 2014-05-30 21:38:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ola - 2014-05-30 07:23:35]:
No co robi pewnie sie goni po nowej hucie w dresiku. Przecież to nowohucka celebrytka z trzepaka oderwana.!
zdjecie uzytkownika
balbina - 2014-05-31 22:09:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WOOW ROBI SIĘ CIEKAWIE.
zdjecie uzytkownika
Balbina - 2014-06-01 00:08:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
De iure To po łacinie osiołku!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-06-01 00:38:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
:P
zdjecie uzytkownika
ania - 2014-08-02 19:12:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jest masakram nie polecam tam nikomu pracy (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Ania - 2014-08-04 11:51:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ania - 2014-08-02 19:12:53]:
Oj Rafał Rafał podpisujesz się jako Ania! Czy to nowy pomysł na życie :)????
zdjecie uzytkownika
inna - 2014-08-31 20:17:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ta zmienił się:]:]. Po prostu idealny menager.
zdjecie uzytkownika
nero - 2014-08-31 20:44:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oj tak idealny ,tak samo jak i reszta "Władzy"(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-09-08 16:05:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wiecie jak z tym managerem jest teraz, bo rozumiem, że jakaś zmiana była, na lepsze tak? tylko nie wiem czemu tak sie zmienił ten manager, były na niego skargi czy o co dokładnie chodziło, orientujecie się może co się stało? z góry dzięki za informacje, będę śledził wątek, więc od razu Wam odpisze w razie czego
zdjecie uzytkownika
cmok - 2014-09-21 19:37:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co to znaczy, że wygrałaś?
Co i z kim wygrałaś?
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-09-23 17:23:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to jakieś konkursy u Was były, że ktoś wygrał? kurcze, skupcie się na tym, że ludzie chcą się dowiedzieć jak się pracuje u nich, a nie czy ktoś coś wygrał, bądźmy trochę bardzije poważni. Napiszcie lepiej czy nadgodziny się zdarzają u Was czy nie, bo na tym mi zalezy, nie chce siedziec w pracy bóg wie ile.
zdjecie uzytkownika
nero - 2014-09-23 19:57:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
TOMEK umiesz liczyć ???? 20 dni w miesiącu po 13h. I co są nadgodziny?
zdjecie uzytkownika
NIKITA - 2014-09-23 21:42:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NERO tak pracują tylko ci którzy o to proszą a potem ( usunięte przez administratora )oni są biedni! Ale chyba się do nich zaliczasz skoro tak ( usunięte przez administratora )..!!
zdjecie uzytkownika
nero - 2014-09-24 16:08:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIKITA nie ci którzy się proszą o to, tylko ci którym " WŁADZA" każe, a oni mają za mało odwagi żeby powiedzieć "NIE". A tak po za tym jak ktoś chce pracować 250h w miesiącu , to się nie odzywa , że mu jakaś niedola.
zdjecie uzytkownika
NIKITA - 2014-09-24 22:12:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nero właśnie o to chodzi że nie wiem dlaczego tak piszą bo mnie 'WŁADZA' zawsze pyta ile chcę pracować a znam laski które najpierw chcą bóg wie ile godz. a potem płaczą że takie zmęczone.A jak umieją pisać na forum to może by się nauczyły mówić!
zdjecie uzytkownika
nero - 2014-09-25 11:55:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIKITA częściowo masz rację , jest tylko jedno ALE.... skoro jesteś taka odważna to czemu się podpisujesz pseudonimem :):).
zdjecie uzytkownika
NIKITA - 2014-09-25 18:12:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NERO wszyscy co mnie znają wiedzą kto pisze:)A nazwiskiem raczej się nie podpisze na tym pochrzanionym forum!!
zdjecie uzytkownika
Gosia - 2014-09-25 18:23:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kiedyś to było fajne forum o Szybkim Kęsie :p nikt niczego nie usuwał :)
zdjecie uzytkownika
Boski - 2014-09-25 19:36:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nikita zabierz sie do roboty pierogi lepić a nie pierdoły na forum pisać
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-09-26 13:55:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeszcze napisz że menager i kierowniczki wiedzą kim jesteś , a napewno wszyscy ci uwierzą
zdjecie uzytkownika
marzenka - 2014-09-28 14:38:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie. jak wam źle to sie zwolnijcie. jest tyle miejsc pracy, gdzie (usunięte przez administratora)za najniższą, ale przynajmniej traktują cie jak człowieka. Może jak na budkach zostaną A. z H. sami to w końcu im sie poukłada w główkach i przestaną udawać chooj wie kogo. Pozdro
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-10-09 12:16:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no niby są miejsca pracy w innych firmach, ale teraz skupmy się konkretnie na tej, ja słyszałem od znajomego, że wszystko jest u niego w porządku, może kasa nie za duża, ale za to zawsze na czas, więc to już jest plus dla tej firmy, z godzinami pracy podobnie, bo chyba nie pracuje od świtu do nocy...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szybki Kęs

Twoj email:
Wiadomość: