Opinie o Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cedepe Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

EX b2b Nowy wpis

Nie polecam. Nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna w jakieś knajpie, polegająca na chwaleniu się Szefa jaki to on wspaniały. Organizacja pracy leży i kwiczy. Umawiamy się na jeden rodzaj pracy, jak dochodzi co do czego, robię zupełnie co innego. Kierowniczki zarzucają milionami zadań, po czym stwierdzają że trzeba robić co innego. Niby chwalą, po czym dają negatywną ocenę. I teraz nie wiem czy moja praca była tak beznadziejna czy zobaczyły we mnie konkurencje. Przy czym ta negatywna opinie pojawiła się, jak zaczęła być mowa o zapłacie za moje usługi. Szefu gada i obiecuje dużo, po czym jest z tego wielkie zero, bo on nic nie wie, nic nie może, to kierowniczki decydują. Umowy nie dali, chociaż obiecywali. za to dali dostęp do baz danych 100 firm, bez żadnych klauzul poufności- nieodpowiedzialność level hard. Ludzie stamtąd uciekają. Bajzel i koszmar. Trzymajcie się od tej firmy z daleka

Frania

Cześć. ;) szukam właśnie pracy w swojej okolicy i jak widać Burakowska załapała się w ten zakres. Na stornie widziałam, że można teoretycznie dołączyć na trzy stanowiska, jedni z nich jest skierowane do pomocy księgowej, tylko kompletnie nie ma oferty do wyświetlenia albo mi nic nie wyskakuje. Może mi ktoś zatem opisać warunki? jakie są średnie zarobki, zakres zadań oraz czy jest okres próbny?

Elwirka Nowy wpis
@Frania

Daj sobie spokój. szkoda czasu i energii na to miejsce. Szef niekompetentny, niesłowny i oderwany od rzeczywistości. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanych zadań a do tego jeszcze nigdy nie na czas. Nie wspomnę, że część na umowie a reszta ..... Wyzysk i brak szacunku do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa

Firma Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista ds. Kadr i Płac, Warszawa - Październik 2022
  • Specjalista ds. Kadr I Płac, Łódź - Październik 2022
  • Samodzielna Księgowa, Łódź - Wrzesień 2022
  • Pracownik biura obsługi klienta, Kalisz - Sierpień 2022
  • Samodzielna/y Księgowa/y, Warszawa - Lipiec 2022
  • Samodzielna/y księgowa/y, Warszawa - Maj 2022

Czy pracujesz w firmie Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Cedepe Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cedepe Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedepe Sp. z o.o. S.K.A.?

Cedepe Sp. z o.o. S.K.A.
  • Burakowska 5/7