Opinie o Selvita w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Selvita. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Selvita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selvita w Kraków

Firma ciągle się rozrasta, więc dosyć często zatrudnia nowych pracowników. W tym roku praktycznie co miesiąc pojawia się jakaś nowa osoba.

Xenomorph

anonim - 2013-07-30 10:55:05 a kto orientuje się czy firma Selvita często umieszcza ogłoszenia o pracę? czy komuś udało się tam dostać po rozmowie kwalifikacyjnej?Na stronie internetowej ciągle mają jakieś ogłoszenia.

Xenomorph

Anonimie, nie spotkałem jeszcze firmy, która by szukała przeciętniaków i najgorszych, więc możemy spokojnie założyć, że pod tym względem masz rację. :) Jednakże, nie nazwał bym "szukaniem najlepszych" sytuacji, gdy tej samej osobie najpierw mówią, że ma dobre kwalifikacje ale nie mają etatów, potem mają etaty ale ignorują CV, a następnie kilka miesięcy później zaczepiają w necie i mówią, że "właśnie rekrutują". :) Moje kwalifikacje w tym czasie się nie zmieniły. (usunięte przez administratora)

z
@Xenomorph

ja niestety znam przypadki firm które szukają przeciętniaków i najgorszych. Byle byli najtańsi. Znam nawet przypadki firm co szukają ludzi żeby byli z jednej strony mądrzy a z drugiej strony głupi. Niestety takie firmy sa w tym naszym kraju. Musisz jeszcze trochę dłużej pożyć w tym kraju i zacząć się bardziej rozglądać dookoła siebie to zobaczysz...

@z

Szanowny/a "z", po pierwsze - daruj sobie zawoalowane przytyki do mojego wieku, bo nie wiesz kim jestem i ile mam lat; po drugie - uściślę: nie znam firmy która _deklarowała by oficjalnie_, że szuka przeciętniaków, najgorszych, naiwniaków etc.; po trzecie - szukałem pracy w Polsce wystarczająco długo aby przekonać się o tym jak naprawdę postępują firmy z kandydatami. Gwoli ścisłości - Selvita mimo swoich wad wypada na tym tle raczej dobrze.

Może szukają tylko najlepszych ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Selvita? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Facility Manager (Kierownik Obiektu)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Xenomorph

Firma z bardzo dziwnymi praktykami rekrutacyjnymi. Jeżeli wyśle im się "otwartą aplikację" (CV+LM nie w odpowiedzi na ogłoszenie) to potrafią odpisać i umówić się na rozmowę, ale zwykle kończy się to informacją, że jednak nikogo nie szukają albo urwaniem kontaktu. W dodatku może tak się zdarzyć nawet jeżeli w tym samym tygodniu umieszczają na stronie ogłoszenie o rekrutacji na pasujące stanowisko a powtórnie wysłane CV zostanie zignorowane. Jednocześnie jednak nie przeszkadza to pracownikom firmy zaczepiać ludzi na portalach profesjonalnych (GoldenLine, LinkedIn etc.), pytać czy nie są zainteresowani pracą i podsuwać ogłoszeń. (Po co, skoro i tak zignorują wysłane CV?)

manager

Sprostowanie: chciaem napisać, że mają ponad 3 mln a nie ponad mln przychodu (obrotu a nie dochodu).

manager

Myślę, że Selvita to faktycznie może być (usunięte przez administratora) jak co niektórzy tu piszą. Weszłem na strone swojego byłego wydziału chemii i widzę ze organizują dla studentów spotkanie z pracodawcą - firmą Selvita. Weszłem na stronę Selvity i chwalą się że mają nico ponad mln przychodu za cały rok. Przychód to inaczej obrót a nie dochód. Tak więc dużo to nie jest, jakieś 300 tys OBROTU a nie DOCHODU na miesiąc. Wg strony w zarządzie jest 5 członków!!! a rada nadzorcza liczy sobie 6 osób!!! jak na firmę o takich małych obrotach to sporo 11 osób. A tacy ludzie nie biorą niskich pensyjek. Jak czytam forum z którego wynika, ze w laboratorium jest około 20 osób. No to jak na tak niewielką firmę 11 członków zarządu i rady nadzorczej to wyjaśnia czemu nie mają na pensje godziwe dla pracowników... Widać od razu dlaczego firma z Krakowa szuka pracowników aż we Wrocławiu. Czyżby na lokalnym rynbku sobie taką opinię wyrobili, że nie ma chętnych do pracy u nich?

Rafal

Swego czasu miałem okazję zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną jako chemik-organik. Gdy, na pytanie: "Ile chciałbym zarabiać?", odpowiedziałem: "1500 netto", pani kierownik(wtedy jeszcze kierownik) (usunięte przez administratora). z uśmiechem na twarzy zapytała się: "A na początku?". No raczej nie na końcu! Co do warunków zatrudnienia, to widziałem tylko tyle, że ludzi dużo, miejsca mało. Dużo mniej niż na laborach na studiach. O atmosferze pracy nic niestety nie wiem.

inka

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

ullla

wlasnie wybieram sie na rozmowe do SELVITY i w sumie nie wiem czy powinnam , poczyatlama cos o tej firmie i sie zastanwiam . napiszcie cos wiecej o niej

ANA

Firma nastawiona na wyzysk - kiepskie place duzo pracy nie polecam, nastawienie kadry zarzadzajacej do pracownikó nie jest partnerskie . Ciezkie wrunki pracy 20 osob w jednym pomieszczeniu małym, nie polecam najwyzej ze lubi sie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Selvita - Kraków

• Jak się pracuje w Selvita?

Zobacz opinie na temat firmy Selvita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selvita?

Selvita