Opinie o Fabryka Mebli Klose w Gościcino

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Klose. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Mebli Klose o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Klose w Gościcino

rde

nie no pewnie dobrze jst jednak wiedzieć jak tutaj jest

Maciej

Pracowałem tam od 2012 r do. 2016 ,szczerze nie polecam ponieważ zarobki są niskie od 1400 do 1600 zł.w soboty wszyscy idą do pracy na tzw odróbki Więc 50% oraz 100% niema.kierownictwo oraz zarząd są wrogo nastawieni.Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra i naprawdę podziwiam tych ludzi za wytrzymałość psychiczną.Na sam koniec pozdr dla Szumonka i Alfonsa

Len

Napiszcie cos o chrzan --owskiej malgosi bo w zorce se kobita nie radzi caly czas produkuje buble

asdf

Tak jak pisały osoby pracujące wcześniej - w tym zakładzie nie jest dobrze. A wymyślane są kolejne sposoby jak wyzyskać pracownika.

Stolarz

Rekrutacja przebiegła pomyślnie , wszystko było jasne powiedziane ,dobra atmosfera rozmowy. Wydaje się wszystko w porządku.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
renata

a jakie tam sa zarobki

abc
@renata

tak , to prawda każdy przewodniczący to lotr a szczególnie jeden ze solidarnosci

szafir
@abc

albecki to nawet przez sfałszowane podpisy został przewodniczącym

szafir

czy nadal działa tam solidarnosc-zwiazek zawodowy.bo każdy przewodniczący to lotr

lemur

ja też jestem zdania, że lepiej gdyby ktoś tu zamieścił faktycznie jakieś sprawdzone informacje o tym ile można zarobić, jak wygląda praca, jaki jest socjal, czy bardzo męczy robota, na jakiej umowie zatrudniają. Nie uważacie że lepiej byłoby tu przeczytać właśnie takie info o Fabryce Mebli Klose, zamiast infa o tym co produkują?

SZYMON

GFM TO OBUZ PRACY PODWYZEK NIEMA,GONIA DO PRACY NIEKTORZ KIEROWNICY I PREZES K NAJLEPIEJ BY STALI Z BICZEM

xyz

płace od długiego czasu stoją w miejscu i musisz nieźle w głowę się drapać żeby przetrwać a podejście przełożonych i zarządu do pracowników jest żenujące :/ nie polecam i cieszę się że mój czas tam się już skończył :)

xyz

nic sie tam nie zmieniło i jest chyba jeszcze gorzej nie polecam

TEZ BRZDZE SIE WASZYM POSTEPOWANIEM WOBEC LUDZI KTURZY TAK CIEZKO PRACOWALI DLA TEJ FIRMY !!!!!!

JanAndrzej1

30 lat pracy 12udzaiuw i do zwolnienia tak sie postepuje w tym sztutchofie a teras po 10cu latach od zwolnienia chca dopiaty do udzaiuw a gdze sa dewidenda z tych lat chyba macie {zarzad}cos zzgiowa dajcie sie leczyc psychicznie !!!!

goscicinska fabryka mebli to nie fabryka to sztutof całe życie przepracowałam teraz jak już w starszym wieku to do zwolnienia kto nam zdrowie zwroci jest bardzo cięzko

andrew

na produkcji ludzie cieżko(usunięte przez administratora),zarobki beznadziejne,co to wogóle za przerwa na sniadanie 15 minut!!atmosfera taka sobie

Darek
@andrew

Zgodnie z kodeksem pracy na 8 godzin pracy przypada 15 min....więc w czym problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Klose - Gościcino

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Klose?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Klose tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Klose?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Klose?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Klose napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Klose