Opinie o Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa w Jastrzębie-Zdrój

Michal Kock Nowy wpis

Chciałbym ze swojej strony przedstawić moją sytuację- zakupiłem u Pana Bogusława silnik , który niestety okazał się zły do auta mojego wujka, właściciel firmy Pan Bogusław bardzo konkretnie wyjaśnił mi na czym polegał błąd w naszym zakupie, podpowiedział jaki silnik z jakim oznaczeniem powinniśmy szukać - u niego akurat takiego modelu nie było. Błyskawicznie odesłał nam pieniążki za silnik który błędnie kupiliśmy - oczywiście z naszej winy pokryliśmy koszty wysyłek. Bardzo porządny człowiek bardzo profesjonalnie nas potraktował.Chcialbym by w tym środowisku tak się załatwiało sprawy- niestety większość handlarzy to nie do konca uczciwi ludzie i nikt by sobie głowy nie zawracał - kupiłeś taki to taki masz. Jeszcze raz wyrazy szacunku za.profesjonalne podejście do sprawy.zycze sukcesów w biznesie. Pozdrowiam Michał

Omijacie warsztat z daleka. Przysłany hak holowniczy zapakowany był w stertę brudnych, cuchnących śmieci. W dodaktu nie została wysłana faktura, chociaż właściciel warsztatu tweirdził inaczej. Na prośbę o duplikat stwierdził, że nie będzie wysyłał żadnych duplikatów i tracił czasu i pieniędzy i rozłącza się. Zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Skoro z tak drobną sprawą robi tak drobne problemy, nie chce wiedzieć jak traktuje innych kleintów. Były to pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie.

bodzio081 Nowy wpis
@Anonim

Witam wszystkich a więc opisana sprawa wygląda całkiem inaczej .Z kupującym na wstępie było ustalone że faktura będzie pod listem przewozowym ale gość był tak leniwy że nie chciało się mu nawet rozkleić koperty na paczce następnie na jego prośbę była faktura wysyłana na adres mailowy po jakimś czasie dzwoni że musi być duplikat i potrzebuje to NATYCHMIAST !!!!!. I w tym momencie moja cierpliwość się skończyła bo faktycznie nie miałem czasu na latanie po poczcie żeby kogoś zadowolić. Odnośnie paczki to był to hak holowniczy zapakowany w karton, wypełnieniem paczki były drobne kartony a nie jakieś śmierdzące śmieci gość zwyczajnie kłamie i ściemnia. Trafił na naszą czarną listę kupujących. Nie polecam BARDZO PRZYKRY GOŚĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa?

Zobacz opinie na temat firmy Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Górka Bogusław Warsztat Samochodowy Auto-Handel Pomoc Drogowa
  • Edukacyjna 10