Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

kuc

połowa teraz do środy a reszta z następna wypłata

Wacek
@kuc

Do ktorej srody ta wyplata bedzie teraz na ta srode czy na nastepna

Euzebiusz

Czy ktos cos wie kiedy ta wypłata będzie

Pan Tadeusz
@Euzebiusz

Pod koniec września.

Euzebiusz
@Pan Tadeusz

To dobrze ze chociaz we wrzesniu lepiej późno niż wcale

Franciszek

Zaczynają się prace sezonowe, teraz łatwiej będzie popracować trochę w sezonówce i w trakcie znaleźć sobie normalnego pracodawcę, tu już nie ma ludzi którzy mogliby tą firmę podnieść, ostatnie osoby które mogły coś zrobić odeszły w ciągu ostatniego roku. Reszta udaje że coś robi, robiąc swoje rzeczy, szczególnie to widać w oddziałach. To co się dzieje od prawie roku to męczarnie psychiczne, komunikaty o komunikatach z których nic nie wynika konkretnego, żadnych planów nie można sobie zrobić, urlopu, wakacji, bo nie wiadomo czy będzie wypłata, tak jak w grudniu kiedy przetrzymał nas do wigilii z wypłatą, prezentów nie można było za co zrobić :( Przychodząc tu do pracy mam wrażenie że przychodzę do cyrku, a odszedłem z firmy która też miała dużo za uszami, ale w porównaniu z tą firmą tam było świetnie.

Aneta

@RRrozumiem, że nastąpiło opóźnienie w przesłaniu wynagrodzeń. Czy dzisiaj już je otrzymaliście? Czy często zdarzają się takie sytuacje?

dfbdfbdf
@Aneta

Niestety nie otrzymaliśmy, ostatnie 10 miesięcy to jakiś dramat brak premii lub brak wypłaty .

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
yoloo

Jaki jest powód opóźnień wypłat ? Ktoś coś ?

RR

Jako że p. Oli już nie ma z nami to teraz komunikaty wysyła sama księgowa. Więc nowy komunikat wieszczy w wielkim bełkocie, że mamy środki, ale technicznie nie jesteśmy w stanie ich wysłać naszym kochanym pracownikom. Brak również jakiejkolwiek daty planowanego ogarnięcia się i przezwyciężenia problemu technicznego.

paul

Sprzedaż w tej firmie to ... Jest coś takiego?

ktos

widziałem ogłoszenie na Dyrektora Sprzedaży warto aplikować?

Bongola
@ktos

Skoro oczekujesz tu na opinię i szukasz tu informacji... i nie przerażają Cię one, nadal chcesz aplikować... to jesteś idealnym kandydatem do tej firmy. Chwytaj byka za rogi i rzuć w NMI swoje CV.

Nickos

Zadałeś pytanie w stylu "jaki ustrój jest najlepszy i dlaczego jest to PRL"

zafascynowany

wiele profili firm oglądam ale ruch na profilu nmi jest bardzo duży w.porównaniu z innymi w Kaliszu. więc pytanie jak firma.wygląda naprawdę? czy jest to kolejna organizacja pracowników co nic nie umieją i tylko anonimowo w necie piszą czy jest to firma co zajmuje się produkcją dobrych proslduktow. poza tym w Kaliszu jest 4proc bezrobocia więc macie alternatywę

Aneta

@Ronaldo nie zgadzasz się ze stwierdzeniem, że firma rośnie w potęgę? Jak według Ciebie wygląda rzeczywistość?

diuk

Nie ma co panikowac. byli tacy co wrozyli koniec firmy już i półtora roku temu. a tymczasem pracujemy nadal i rozwijamy się. Więc przestańcie siać depotyzm. Firma żyje i rośnie na potęgę. Co do zmian w HR to pracownikom może wyjść tylko na dobre. Pani O. miała wszystkich prócz wybranych za debili. ale nie zauważyła że ci "debile " firmę właśnie utrzymują swoją pracą. A dawała podwyżki po kilkaset zł ale tylko wybranym lizakocipakodupcom a reszta i tak o tym wie

Ronaldo
@diuk

Firma żyje i rośnie w potęgę....... Dawno takich bzdur nie czytałem. Każdy kto tam pracuje bądź pracował to wie jak wygląda rzeczywistość.

Robo

ta.aaaaa... wstaje z kolan........ spójrzcie na filie firmy w Łodzi i na Śląsku. Było tam sporo ludzi a pozostawały już tylko 1 w każdym z tych oddziałów. rozwój? chyba w tą drugą stronę. nie mydlcie ludziom oczy. myślicie , że przez to dłużej ktoś z Wami zostanie? pewnie tylko Ci zdesperowani

Aneta

@Franek łowca bramekjakie ostatnie zmiany w firmie masz na myśli?

fred

Na magazynie, na serwisie i na mechanice są jeszcze ludzie którzy zarabiają mniej niż 2000. Ja się pytam jak to świadczy o firmie ?

Reality

Buahaha to o podwyżkach decyduje HR

koń
@Reality

Może nie decyduje ale skutecznie blokuje

Franek łowca bramek

przestańcie pisać głupoty. Firma wstaje z kolan. Do tego po zmianach i odejściu w dziale HR myślę że można nawet liczyć na podwyżki.

Hugerowy parcownik
@Franek łowca bramek

Te podwyżki są pewne jak w banku (godzin).

Robot Tadeusz

Oficjalnie gaszę światło...

Kapitan Bomba
@Robot Tadeusz

Światło już nie pali się od miesiąca bo nie ma na prąd.

żabie ucho
@Robot Tadeusz

Robot odszedł dużo wcześniej, grunt to podjąć właściwą decyzję na czas.

qwerty

Na koncie też cisza jak makiem zasiał. Tylko odsetki od debetu piszczą cienko z głodu. Nie ma ich czym nakarmić.

asdfasdfasdfasdf

Mamona na czas będzie? Cisza w eterze

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.