Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Mirka Nowy wpis

Cześć wam. Szukam pracy i chcę tu zaaplikować. Ale gdzieś widziałam, że ktoś napisał, że firma ma być w likwidacji. Czy to prawda, firma się zamyka, czy jednak działa normalnie i nie ma takich problemów? Mnie interesuje praca np. specjalisty ds kadr i płac, bo kiedyś mieli w sieci takie ogłoszenie.

Firma oczywiście jest już niebytem, ale ciekawi mnie czy ktoś może mi rozjaśnić jedną zagadkę - co znajdowało się na Wodnej 7 w Kaliszu? Przenieśli się tam ze Złotej w jakimś momencie upadania?

Tomek44 Nowy wpis

zobacz na northdata.de Pokazuje powiazania miedzy spolkami i osobami

Jeżyki Nowy wpis

Na Wodnej to była lodówka na magazynie...może chcieli z niej skorzystać w kryzysowej sytuacji:)

Jerr Nowy wpis

Tam wczesniej mieli siedzibe zanim postawili hale na Zlotej...

Maciek

Witam, czy ktoś wie kiedy oddadzą zaległe premie z roku 2015 które obiecywali zwrócić?

Zaległa premia
@Maciek

W przyszłym tygodniu na targach Trako, stoisko C01 będą wypłacali. Zaległe wypłaty też. Przy okazji dobra kawka.

Flux

Jak tam firma zombie? Tarcza dała drugie życie?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
KabelkiGrotyCyna

Pamiętacie tą fetę jako cała Kaliska Elyta urządzała otwarcie? Wielki spacer Wielkich ludzi, Wielki Przystanek, Wielki Wał:D

Były przystanek
@KabelkiGrotyCyna

Pamiętamy! Przystanek zepsuł się w momencie odsłonięcia. Ale trzeba przyznać, że projekt się poprawił i gdy stanął w Krakowie było dużo lepiej - zepsuł się dopiero następnego dnia. Za to na otwarciu ładne panie rozdawały pendrivy, mam jeszcze kilka. :)

Bum

Wiecie coś o zaległych wypłatach? Czekam już pół roku a ja tam tylko sprzątałam...

Bam
@Bum

No właśnie, zlicytują tę budę kiedyś?

Czy w firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

kkk

nieustanne, sam On je prowadzi :)))

Czy w obrębie jednego działu w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

DawnoTemu

Jakie znów rekrutacje na liderów? Tam to liderzy na mordę są ;D

ExNiewolnikNMI

To coś jeszcze żyje? Dogorywa? Kona?

Watchdog

Nowy prokurent, nowe otwarcie :)

zatroskany
@Watchdog

czyli on nadal funkcjonuje? tyle ludzi sciga go za kase..

John

Co tam u Owczarka słychać? Jakieś auta zostały jeszcze do kupienia?

Blee

Wiadomo kiedy będą wypłacone pracownikom zaległe wynagrodzenia?

kk
@Blee

raczej nigdy, firma nie ma żadnych zamówień ani nawet wizji na nie. wiecznie ściemnianie garści pozostałych w firmie pracowników o świetlanej przyszłości firmy to mit i mrzonki "prezesika". miejmy nadzieje, ze niebawem odbędzie sie licytacja firmy i odzyskamy chociaż część zaległych wynagrodzeń

ciekawy

Czy ktoś orientuje się kiedy będą jakieś licytacje, bo czekam w kolejce do odzyskania pieniędzy.

@ciekawy

Jutro jakaś stara Fabia, w ciągu najbliższych tygodni będzie termin licytacji 2 aut jeszcze i nieruchomości - siedziby.

@Ko

Czy coś już wiadomo?

ale w jakiej sprawie?

@ko

Mam na myśli terminy licytacji - dwa tygodnie minęły.

no i już dawno byla - sprzedano jedną starą Fabię

Ciekawski

Wiedziałem ogłoszenia o pracę w tym zakładzie , ale nie wiem co myśleć jedni piszą że po sądach się ciągają z pracodawcą za swoimi pieniędzmi a inni że jest super (usunięte przez administratora)

kk
@Ciekawski

hej mozesz podac linka gdzie są te ogłoszenia?

Rico
@Ciekawski

Firma novamedia przegrała kilkadziesiąt spraw w sądzie pracy, do tej pory nie uregulowali zaległości finansowych w stosunku do swoich pracowników. Generalnie komornik ma co robić. Nie polecam.

Ko

Wygląda na to, że w firmie coraz lepiej. prezesik kupił sobie nowiutkie Audi A6 i wyremontował dom. Czekać tylko jak wszyscy dostaną zaległe pieniądze....

@Ko

Kombinator. Operuje gotówką bo komornik trzyma łapę na firmowych kontach. Auta już zajął, ciekawe ile wczoraj zlicytowali. Pracownicy otrzymują wypłaty w formie gotówki, często niepełne i słyszą obietnice szybkiego wyrównania. Takie "wyrównanie", że co wyplate wisi każdemu coraz więcej. Jest dłużny pracownikom po kilkanaście tysięcy zł.

@gosc

Auta komornik zajął ale te zarejestrowane na Novamedia. Nowe auta zakupił na swoją drugą spółkę. Nie dość, że wisi kasę obecnym to wciąż wisi byłym pracownikom i nie tylko pracownikom. Długi w milionach..... Wczoraj zlicytowali dość sporo aut. ale to niestety kropla w morzu. Czekamy na licytację fabryki

@ko

W czerwcu zlicytowali 2 auta a byli pracownicy dostali jedynie po kilka stowek. Ciekawe jak będzie z fabryka i działką. Komornik wycenił na 8.9 mln

@gosc

a ko już zaskarżył wycenę....wiadomo, stara się przedłużyć sprawę

@ko

Razem ze swoim panem mecenasem T. osiagneli mistrzostwo w odwlekaniu spraw. Odwoływali się od wyrokow sądzie w sprawach z byłymi pracownikami wiedząc że i tak przegrają.

Ko

No naprawdę gościu to ma dla wszystkich fundamentale znaczenie kto wycenił. Mów dalej, wszyscy z uwagą wysluchamy Twoich celnych ripost. ...

qwerty

Czy ktoś wie jakie auta wczoraj zostały zlicytowane ?

Roki
@qwerty

Zadzwoń do komornika!

Maryś

Kiedy następna licytacja aut? Czy jest już termin licytacji siedziby novamedia?

Nikt
@Maryś

15.09

@Maryś

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Józef Kolański podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15-09-2020 o godz. 14:00 pod adresem: Komis Auto Centrum Lis, Częstochowska 211, 62-800 Kalisz, odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc druga licytacja ruchomości składających się z: SKODA SUPERB rok produkcji 2015 SKODA FABIA ROK PROD. 2008

O 13.00 idą pod młotek skody roczniki od 2010 do 2013 a o 13:30 merc sprinter

gosc

Jak tam dzisiejsza licytacja aut?

Kalan
@gosc

Dwa tylko sprzedane podobno.

@Kalan

chyba zlicytowali skode citigo i busa

ta

nie pod koniec kwietnia tylko na początku czerwca.

TB
@ta

Firma przegrała kilkadziesiąt spraw z byłymi pracownikami. Nadal nie reguluje zaległości.

preses
@TB

No i dobrze że pracownicy w końcu znaleźli(usunięte przez administratora) żeby zawalczyć o to, co im się należy.

QWERTY

Licytacja samochodów odbędzie się pod koniec kwietnia. Natomiast czy ktoś wie kiedy będzie licytacja fabryki ?

jan
@QWERTY

Gdzie można uzyskać więcej informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.