Opinie o Arkadiusz Palonek Oliar w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arkadiusz Palonek Oliar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Palonek Oliar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Palonek Oliar w Kraków

Stachuu

Najładniejsze samochód jaki oglądałem w moim budżecie. Nie ufam nikomu na słowo, więc sprawdziłem auto u mechanika.. wszystko gra k trabi. Polecam ! Stachuu Grande Punto !

Marek Sendor

Nie polecam tej firmy, niestety jestem rozczarowany kupnem. To żadna konkretna firma, handel starymi samochodami, wypicowane pod sprzedaż. Kupiłem audi, niestety ale auto okazało się totalnym szrotem, na dzień dobry musiałem dołożyć 1200 zł. Oczywiście Pan Palonek nie widzi problemu.

Właściciel
@Marek Sendor

Witam, wnioskuje iż Pańska opinia jest nieprawdziwa,nie mieliśmy żadnego kontaktu z Pana strony o rozczarowaniu z samochodu. Zachęcam do kontaktu z sprzedającym. Pozdrawiam

Marzena

Konkretnie i zgodnie z opisem.. wreszcie po długim poszukiwaniu i przejechaniu wielu kilometrów znalazłam auto dla siebie . Samochód zgody z opisem , wizualnie i technicznie. Miła obsługa , możliwość negocjacji ceny. Pan przyjął moje stare auto w rozliczeniu dając nawet dobrą cene. Polecam , zadowolona klientka ;))))

Jogi

Szkoda, że na forum pracowniczym znalazły się jedynie opinie klientów

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arkadiusz Palonek Oliar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Krakowianin

7Auto sprawuje się ok, pali , jeździ , skręca, hamuje . Daje okejke, Audi A4 B7

Simon

To już drugie auto zakupione w tej firmie, pierwsze kupiłem w 2018 roku dla córki teraz ( marzec 2020 ) drugie auto dla żony. Wszystko ok, auta sprawują się dobrze, tez cudów nie wymagam od aut za parę tysięcy, ale wszystko grało w pierwszym więc postanowiłem wrócic. Moja ocena jak najbardziej na plus. Kupujący clio i 207;)

Mateusz

Samochód zakupiłem pół roku temu. Pan sprzedający był bardzo konkretny, umożliwił sprawdzenie pojazdu na dowolnej stacji diagnostycznej z czego oczywiście skorzystałem. Po sprawdzeniu okazało się ze wszystko jest w jak najlepszym porządku i zgadza się z tym co zostało opisane w ogłoszeniu. Samochód sprawuje się świetnie. Polecam każdemu zakup w tej firmie!

(usunięte przez administratora) Auto zakupione i zamiast elektryki w drzwiach szyby zostały podparte patykami. Sprzedający powiedział, że to tylko drobna usterka z bezpiecznikami. Dodatkowo przy zakupie informował, że samochód jest świeżo po wymianie sprzęgła natomiast po miesiącu od zakupu sprzęgło do wymiany. Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Palonek Oliar - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadiusz Palonek Oliar?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Palonek Oliar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Palonek Oliar?

Arkadiusz Palonek Oliar
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Os. Kombatantów 10 lok. 154
    31-630 Kraków