Opinie o Paulina Łukjaniuk sp.j. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paulina Łukjaniuk sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Paulina Łukjaniuk sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Łukjaniuk sp.j. w Białystok

Nick Nowy wpis

Firma zepsula sie. Na (usunięte przez administratora)sprzedaja wybrakowane towary. Kiedys kupilam zaslony blackout . Bylam zadowolona. Ale koldra z poszewkami, to porazka. Dostalam zamki, ktore nie zapinaja poszewke do koldry. Jeden zepsuty o tak o wlozony a drugi nie lapie ząbki. Jedna poszewka od poduszki lekko odbiega wzor. I prosze zauwazyc, ze to promocja byla na (usunięte przez administratora)...haha to dostalam tak, ze bede musiala na wlasny koszt usuwac usterke . Firma w moich oczach straciła wiarygodnosc. Mogli napisac, na Allegro sprzedajemy taniej wybrakowany towar. Chcialam zamowic zaslony. Ale nie zrobie tego. I co z tego, ze tu to napisalam. Zaraz ladnie odpisza, aby pokazac, ze to moja wina. Stara metoda mydlenia oczu ludziom. Niestety firma nie jest juz wiarygodna jak kiedys. Bardzo to jest przykre.

Ania Nowy wpis

Dzień dobry, ilu zmianowa praca jest na magazynie?

Damian Nowy wpis
@Ania

Jedno zmianowa 7-15 + co druga sobota. W sezonie możliwe nadgodziny.

Czy w Paulina Łukjaniuk sp.j. panuje luźna atmosfera?

A.

Jasne. To zgrany team. :)

Ona
@A.

A czy została już przeprowadzania rekrutacja odnośnie pracy jako magazynier/ pomocnik magazyniera?

Emilia J.
@Ona

Jest w toku. Preferują mężczyzn, ponieważ trzeba nosić cięższe rzeczy.

Ona Nowy wpis
@Emilia J.

Ehh szkoda

Tytus

Podpowiedzcie jak pracuje się w dobie pandemii? Dużo obostrzeń wprowadziła firma?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Paulina Łukjaniuk sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Paulina Łukjaniuk sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Tak.

Czy Paulina Łukjaniuk sp.j. zatrudnia studentów?

XYZ

z tego, co pamiętam, to tak

Ewka

Pracuję w firmie od 2 lat. Od razu dostałam umowę o pracę. Szefostwo jest przesympatyczne, wyrozumiałe, daje możliwości rozwoju. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności. Na pewno nie jest to najniższa krajowa. Praca bezstresowa w młodym zespole, aż z przyjemnością się chodzi do pracy. :)

wera

Szkoda czasu na kontakt z firmą. Potencjalny pracownik traktowany bardzo nieprofesjonalnie i niepoważnie. Rekrutacja potrafi trwać tygodniami, a obietnice właścicieli nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości i nie dotrzymują słowa. Jeśli ktoś szuka poważnej pracy, to to miejsce najlepiej omijać szerokim łukiem.

Ewka
@wera

Droga Pani, ciekawa jestem skąd Pani może twierdzić, że obietnice nie są dotrzymywane skoro Pani nigdy tu nie pracowała? ;) pracuje od 2 lat w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, a co najważniejsze nie za najniższą krajową. A rekrutacja? Po 3 dniach od rozmowy już tam pracowałam. Dlatego nie wierzę w Pani opinię. Pozdrawiam

Sławomir Łukjaniuk
@wera

Pani Kasiu, po prostu się Pani nie nadawała do tej pracy, zatrudniliśmy kogoś lepszego na to miejsce :) Podpisuję się z imienia i nazwiska, bo nie mamy nic do ukrycia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Łukjaniuk sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Paulina Łukjaniuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Łukjaniuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paulina Łukjaniuk sp.j.
  • Kolonia Dojlidy 1