Opinie o Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K. w Nowy Sącz

Nieznany Nowy wpis

Praca rzeczywiście jest wymagająca, ale to chyba cecha każdego rodzaju gastronomii. Jest to firma z wieloletnią tradycją, której lody są uwielbiane przez wielu Sądeczan i nie tylko, więc często towarzyszy tu spory ruch. Jednak ja powiem szczerze, że nie miałam na co narzekać. Współpracownice cierpliwe, bardzo miłe i wyrozumiałe. Grafik ustawiany także często wedle zapotrzebowania. Płaca naprawdę świetna jak na Nowy Sącz. Rzeczywiście wymaga zaangażowania, ale to chyba cecha, której szuka każdy pracodawca. Moim zdaniem warto spróbować i zdecydowanie POLECAM!

Wisienki Nowy wpis

Właścicielka i pani w biurze są bardzo sympatyczne, gdzie raczej panie pracujące kilkanaście lat wyrzucają na ciebie swoje żale. Jak jesteś nowy jesteś nikim. Jednocześnie masz zmywać naczynia, myć podłogę i stoliki, wynieść kartony posprzątać na zapleczu i podlać kwiatki. Wszystko spoko gdyby narzucane tempo nie było absurdalne. Logicznym jest, że trzeba pracować szybko, ale nie przesadzajmy, że jak będzie 30 sekund nie posprzątany stolik to świat się zawali, bo ty akurat myjesz naczynia. Co jest zabawne, ty będziesz robi pięć rzeczy naraz, a szanowna pani manager tylko będzie stała i ci zwracała uwagę co masz jeszcze zrobić zamiast pomóc lub powiedzieć innej osobie, żeby dokończyła jedna rzecz. Obowiązki są nierówno rozdzielone, często ludzie nie szanują twojej pracy i brudnymi butami chodzą po mokrej podłodze na zapleczu i takim sposobem ktoś potrafi po 10 minutach nakrzyczeć, że nie sprzątasz mimo, że robisz to co 10 minut. Niektóre panie, mogłyby patrzeć jak potykasz się o własne nogi biegając tam i z powrotem, sącząc kawkę. Mimo wszystko jak się chce dorobić i ma się silną psychikę oraz umie się szybko pracować pod presja to polecam. Niektóre dziewczyny były jak skarby, próbowały pomóc mimo, że same miały dużo roboty. Jak już trochę się popracuje i przejdzie na lody i owocówke to w tygodniu jest całkiem spoko, niedziela to dramat, każdy ma dość, dużo nerwów i stresu, często spowodowanego arogancja i szukaniem problemów przez klientów. Ważnym aspektem i minusem są absurdalnie krótkie przerwy - dwie po kilka minut. Ogólnie rzecz biorąc jeśli jesteś osoba pewna siebie, szybko i dokładnie potrafisz sprzątać, szybko uczysz się robienia deserów i kaw, oraz nie przejmujesz się gdy ktoś na ciebie wrzeszczy to dasz radę.

Ilona

Czy faktycznie nowi pracownicy są słabo traktowani?

@ania Nowy wpis
@Ilona

Tak

Urszula Nowy wpis
@@ania

Potwierdzasz, że traktowanie pracowników w firmie pozostawia wiele do życzenia, jednak nie podałaś żadnego argumentu na potwierdzenie swojej opinii i chciałam poprosić, żebyś to zrobiła, wtedy opinia stanie się znacznie bardziej pomocna dla zainteresowanych pracą w firmie. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie?

Wiktor

@nieznany a między pracownikami jaka jest atmosfera?

@mieznany
@Wiktor

Nowi pracownicy są bardzo źle traktowani

Aplikowałeś do firmy Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nieznany

Jak wcześniej wymieniono pieniądze dobre ale atmosfera bardzo zła. To jak pani menager (lokal na lwowskiej) traktuje nowych pracowników jest niedopuszczalne. Ponadto ciągle wszystko źle, młode dziewczyny biegaja i zapierniczają ( najlepiej jakby robiły 3 rzeczy na raz) a w tym samym czasie stara gwardia stoi i popija kawkę, cały czas powtarzając że wszystkie pracujemy po równo... Szkoda czasu i nerwów na taką pracę. Sama Pani właścicielka ok, Pani z biura bardzo miła.

Natan

Wiecie czy przypadkiem firma potrzebuje teraz kogoś do pracy, rusza sezon może jednak?

Oliwia
@Natan

Tak potrzebują do nowego punktu na ul. Krakowskiej koło biedronki

Wszyscy jak już się zatrudnią, zostają na lata. Atmosfera spoko, dziewczyny miłe w 95% oczywiście czasem dochodzą nowe dziewczyny ale stara gwardia bardzo pozytywna.Szefowa traktuje pracowników jak rodzinę. Rezygnują z pracy lub zostają kulturalnie "wyrzucone" tylko osoby niezbyt chętne do pracy,niezbyt zaradne i ze średnim poziomem błyskotliwości, i zapewne osoby, które pewnie całe życie nie pracowały i nagle wydaje im się, że będą jak w "państwówce" za kilka tysięcy siedzieć na fotelu. Dużo pracy, kasa dobra jak na Nowy Sącz.

Nie miły

No no ;) polecony

Ola 123

Pieniądze dobre. Ale atmosfera bardzo zla. Panie krzyczą na nowych pracowników i poniżaja przy klientach. Nie polecam

MłodaBaba

Na początku ok. 2 tygodnie pracuję się bez umowy "na czarno", później umowa-zlecenie, kasa "do ręki" codziennie po pracy. Praca wbrew pozorom ciężka i niewdzięczna, podobnie jak atmosfera w pracy. Ciągłe czepianie się o byle co, skwaszone miny i brak wsparcia od osób już tam pracujących. Cały dzień na nogach, brak czasu na przerwy, itp. Ubranie i obuwie we własnym zakresie. Praca na starym i mocno zużytym sprzęcie. Jednym zdaniem idealna praca dla starych i zdesperowanych bab... które już tam pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K.?

Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 9
    33-300 Nowy Sącz
  • NIP: 7340009920 REGON: 492038487 KRS: 0000601297

Lody Firma Argasińscy Sp. z o.o. & S-Ka Sp.K.