Opinie o Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Dzień dobry, proszę o wiadomość dlaczego jest aż taki długi czas oczekiwania na naprawę? Wcześniej ktoś mnie informował a teraz w ogóle zero

@Tomek

Szanowny Panie Tomaszu. Niestety nie podał Pan kontaktu do siebie ani szczegółów. Bardzo proszę o bezpośredni telefon do kierownika serwisu 504224907. Z pewnością otrzyma Pan niezbędne wyjaśnienia.

Elzbieta

Nie chciałam tutaj pisać lecz muszę- brak kontaktu ze strony serwisu. Dzwoniłam 2 razy i nikt nie odebrał i nie oddzwonił. Wcześniej nie było z tym problemu . Myślałam ze serwis jest profesjonalny lecz się pomyliłam!

@Elzbieta

Szanowna Pani Elżbieto. Bardzo przepraszam za problem z kontaktem z naszej strony. Osoba odpowiedzialna za kontakt z Klientami została zwolniona. Liczę, że w przyszłości podobne sytuacje nie będą miały miejsca. Pozdrawiam Adam Grabowski - Prezes Zarządu CLS

Grzegorz

Odebrałem auto w serwisie toyota po stłuczce. Panowie powiedzieli ze auto było naprawiane w waszym serwisie- powiem szczerze na pewno wrócę na poprawkę lakiernicza . Niestety nie jestem zadowolony

@Grzegorz

Panie Grzegorzu. Bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze mną celem ustalenia terminu ewentualnej poprawki. Podaje bezpośredni numer telefonu 519535168 oraz adres mailowy: zarzad@cls.bydgoszcz.pl. Pozdrawiam Adam Grabowski

Próbowałem parokrotnie dodzwonić się do serwisu Aby dowiedzieć się kiedy łaskawie mogę przyjechać na naprawe ale bezskutecznie. Myślałem ze ktokolwiek oddzwoni ale się nie doczekałem. Nie tak to powinno wyglądać. Nie polecam.

@Piotr

Panie Piotrze. Przepraszamy za niedogodności i Pańskie niezadowolenie. Postaramy się aby w przyszłości podobne sytuacje nie miały miejsca. Mimo wszystko zachęcamy do współpracy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Mistrz serwisu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Marek M

Byłem w serwisie ostatnio drugi raz, niestety jakość usługi spadła i nie jestem zadowolony

@Marek M

Szanowny Panie Marku Staramy się nieustannie utrzymywać wysoki poziom usług i zadowolenia naszych Klientów. Jest nam przykro, że nie udało się spełnić Pańskich oczekiwań. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję udowodnić Panu jakość naszych usług. Podaję numer kontaktowy 519535168 i adres @ zarzad@cls.bydgoszcz.pl . Będę wdzięczny jeśli podzieli się Pan swoimi wrażeniami Łączę pozdrowienia Zarząd CLS

Czym Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

CLS Sp. z o.o. sp.k.

Nasza Firma jest najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie i jednym z kilku w Polsce. Oferujemy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Zdobyliśmy certyfikacje takich marek jak BMW, Mini, Toyota czy Peugeot. Naprawiamy wszystkie marki samochodów. U nas Klient oprócz naprawy blacharsko-lakierniczej może skorzystać również z usług naszego Studia Autodetailingowego. Posiadamy flotę nowych samochodów zastępczych. Na terenie Bydgoszczy oferujemy bezpłatny odbiór samochodu do naprawy i jego zwrot pod drzwi Klienta. Wykonujemy również nieodpłatne ozonowanie wnętrza samochodu dla naszych Klientów. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług !

Czesław

Polecam serwis - mało takich w Bydgoszczy. odebrałem autko po szkodzie komunikacyjnej, Obsługa jak i naprawa pojazdu bez zarzutu. SUPER ROBOTA.

Ewa K.

Auto odebrane po naprawie, Panowie się spisali. Moje autko wygląda super jak przed wypadkiem :)

@Ewa K.

Jako klient jesteś zadowolony z naprawy samochodu i usług tego serwisu. Czy w tym warsztacie można także zrobić przegląd auta lub wymienić opony?

Grzegorz P.

Polecam serwis, naprawa bezgotówkowa mojego auta przebiegła pomyślnie - jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecic podany serwis!

Również polecam serwis, naprawa przebiegła sprawnie oraz jakość samej naprawy oceniam na b. dobry!.

Kinga

W poniedziałek odebrałam swoje autko po naprawie blacharskiej. Jestem bardzo zadowolona. Samochód wyglądał jak nowy bez jakichkolwiek uwag, wysprzątane i super umyte. Polecam serwis

Tomasz

Likwidowałem szkodę komunikacyjna w serwisie i muszę przyznać że obsługa jak i sama naprawa przebiegły bardzo sprawnie. Pan Patryk który zajmował się sprawą bardzo fachowo podszedł do tematu - POLECAM GORĄCO .

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k.?

Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k.
  • Fordońska 333
    85-790 Bydgoszcz
  • NIP: 5542958512 REGON: 368919726 KRS: 0000707829

Centrum Lakiernictwa Samochodowego Sp. z o.o. sp.k.