Opinie o Planet Studio Sp. z o.o. w Wiry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Planet Studio Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Planet Studio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planet Studio Sp. z o.o. w Wiry

Stefan:) Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony, ze współpracy z firmą która bardzo szybko realizuje i odpisuje na wiadomości. Realizowanie zamówień zostaje bardzo dobrze wykonane jakościowo i skutecznie serdecznie pozdrawiam \_°-o_/

Bareja Nowy wpis

„Szefostwo” nie ma żadnego wykształcenia czy to w zakresie zarządzania czy też technologii produkcji. Kilkuletnie doświadczenie również nie pomaga, nadal nie ogarniają podstawowych rzeczy. Jest to dużym problemem bo przychodzisz do pracy, nie wiesz co masz robić, praca organizowana jest chaotycznie, często brakuje materiałów, narzędzi, pojawia się mnóstwo reklamacji, tematy nie są zamykane. O kwestiach wynagrodzeń, umów, ZUS, BHP, urlopów, szkoleń i atmosfery w pracy się już nie będę wypowiadał. Moim zdaniem warto poszukać czegokolwiek innego.

Były oklejacz Nowy wpis

Dużo by opowiadać… ogólnie nie polecam bardzo. Brakuje narzędzi do pracy o reszcie nie wspominając.

Ostrzegam przed tą firmą podobnie jak kolega ,, typowe Janusze jeżeli chodzi o umowy.,, atmosfera pracy jest nie ciekawa na dodatek mają problem z wypłaceniem pieniędzy za pracę

Przyszły pracownik

Na jakim stanowisku tam pracowałeś? Bo mam propozycję pracy w tej firmie. Szef mówi o super pracy i zarobkach z premiami.

Io Nowy wpis

Witam, proszę o więcej szczegółów, jak jest z umową, stawka najniższa czy zys od pełnego wynagrodzenia? Widziałem ofertę i nie euem czy warto aplikować,

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Planet Studio Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pn

Typowe Janusze. Podejście do umów, zusów, uprawnień czy nawet urlopów co najmniej nie dzisiejsze???? nie polecam Firma mieści się w komornikach na ul. Kolejowej.

@Klijent
@Pn

Jestem bardzo zadowolony ze zrealizowania w tak krótkim czasie montażu, bardzo porządnie zrobione, bardzo mili robotnicy;)

Planet studio uważajcie

Ostrzegam ludzi, przed tą firmą, zniszczyli pojazd, cieli na samochodzie folię, niszcząc samochód,. Nikt by się nie dowiedział, gdy by nie przyjechali pracownicy planet studio na spółki i wskazali miejsca wgniecionego dachu, zwrócenie uwagi na wyrywane po wyginane listwy w szybach i dachu, wyrwanie tapicerki. w razie potań prosze o kontakt z numerem 503850 546, zapytać

Zostaw merytoryczną opinię o Planet Studio Sp. z o.o. - Wiry

• Jak się pracuje w Planet Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planet Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planet Studio Sp. z o.o.?

Planet Studio Sp. z o.o.
  • Komornicka 127