Opinie o Optima Personal Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Optima Personal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Optima Personal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Personal Sp. z o.o. w Lubin

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Optima Personal Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Praca na całego Nowy wpis

Witam pytam się ludzi którzy jeździli transportem od Optimy do pracy ja jeżdżę tym transportem do pracy i jeszcze trochę i mnie zwolnią z pracy z powodu notorycznego spuzniania do pracy czy to jest w tej agencji pracy normalnie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Optima Personal Sp. z o.o.?

Bożena

Bardzo fajna firma, interesują się jak jest na miejscu u rodziny, dzwonią i pytają, są w stałym kontakcie. Pracuje już tu 2 lata i jestem zadowolona, z wypłatą nie ma problemu, miłe koordynatorki tam pracują, można zawsze liczyć na pomoc. Najważniejsze to, to że odprowadzają składki. Polecam, bo w innych firmach jak pracowałam to, oszukiwali na składkach.

Renata
@Bożena

To fajnie! A powiedz mi często masz jakieś wolne? Są jakieś okresy kiedy możesz wrócic do domu? :)

Bożena
@Renata

No to zależy na ile zjadę, wymieniam się raz 6 tygodni raz 8 tygodni i tyle samego mam wolnego w domu jak zjadę, kwestia dogadania.

@Bożena

A jak sobie z tym wszystkim radzisz? Nie jest to zbyt męczący tryb? Nie wolałabyś jakby była taka możliwość, żeby te okresy były właśnie krótsze?

witam
@Bożena

pania Bozenke! wyplata to do kiedy i te skladki to od sredniej krajowej? czy firma pokrywa koszt preferowanego przez opiekunke busa? a umowa przychodzi do domu przed wyjazdem??

czy
@Bożena

ta firma gdzies sie oglasza? bo nigdzie nie widac jej ofert...

@witam

dzień dobry drogie koleżanki, pracuje w optimie juz pare lat, jestem zadowolona z firmy i z koordynatorki swojej, zawsze jest pod telefonem, firma zawsze zamawia busa i płaci za niego, wyplata jest na czas i z zaliczka nie ma problemu a składki to od średniej krajowej sa.

dziekuje
@Ewa

no nareszcie doczekalam sie odpowiedzi! wyplata na czas tzn. ktorego dnia miesiaca? czy firma ta gdzies publikuje swoje oferty, bo nie widze nigdzie zadnej?

Esti Nowy wpis
@czy

to jest nastepna firma krzak ktora nie ma konsultanta ze strony Niemieckiej, bazą jest Go Work, nie sa zweryfikowani ! noja znajima jest akurat na zkeceniu od nich, trafila na jakąs zapadla wioche, dom ogromny, (usunięte przez administratora) i malaria w domu, muchy karaluchy,(usunięte przez administratora), , wszystko sie lepi, rodzina podopiecznej mieszka na wyzszych pietrach ale nie bardzo interesuja sie babcia, w lodówce echo mieszka, , czy firma jest powiadimiona o warunkach ??? czy był konsultant ? nie ! bo im nie zalezy aby opiekunki miaky godziwe warunki, tu chodzi tylko aby wyciagnąc kase, go work, jak sie do tego odniesiecie ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Optima Personal Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Optima Personal Sp. z o.o.?

Anita

Cześć, czy firma obecnie ma jakieś oferty i jak oceniacie na dzień dzisiejszy? zakwaterowanie (stan mieszkań) jakie konkretnie są stawki za pracę itp.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Optima Personal Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jowita

Drogie Panie Opiekunki nie radze wchodzic do tej firmy poniewaz zostalam potraktowana obcesowo oszukano mnie na bardzo dużą kwote ktorej dochodze w inny sposob przezylam zalamanie po raz pierwszy nawet mialam pieczenie w klatce piersiowej ze tak mnie (usunięte przez administratora)

@Jowita

Część treści niestety Ci uciekła. Ale jak konkretnie zostałaś (usunięte przez administratora) Co się stało?

Jolanta

Nie pracowalam,ale zamierzam dlatego tu weszLam.Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne.Mili życzliwi ludzie.Wazne sa dla nich kompetencje i doswiadczenie.Jezyk rownież,ale wzorem firm niemieckich brak dobrego jezyka nie jest pretekstem do braku przyzwoitej stawki.Mam koleżanke pracujaca w firmie niemieckiej i dlatego to wiem.Liczy sie praca,co dobry jezyk ulatwia i niemieckie firmy nas cenią.Moja kolezanka ciagle dostawala niskie stawki w polskiej firmie i ciagle jej wytykano,ze słaby język.A niemiecka firma nawet nie sprawdzala języka. Optima przejmie najlepsze opiekunki jesli będzie miała takie kryteria przy rekrutacj .iDobrze wróżę tej firmie.

Lena
@Jolanta

A w tej firmie to pracują opiekunki? Dlaczego nie ma opinii? To nowa firma? Napiszcie coś... Czy terminowo wynagrodzenie płacą? Czy podróż opłacają w obie strony? Czy jest zainteresowanie ze strony firmy opiekunką? Czy pomagają w trudnych sytuacjach na zleceniu?

@Lena

Pracowałam i pracuje jestem zadowolona, przemiłe Panie koordynatorki.

@Kasia

To, że jesteś zadowolona z pracy tutaj to miło jest przeczytać, ale co z resztą pytań, które zadała? Umiesz się do nich ustosunkować może? I ogólnie to jak długo tu już pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Personal Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Optima Personal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Personal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optima Personal Sp. z o.o.?

Optima Personal Sp. z o.o.
  • Armii Krajowej 28b
    59-300 Lubin

Optima Personal Sp. z o.o.