Opinie o Tridon Clamp Products Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tridon Clamp Products Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tridon Clamp Products Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tridon Clamp Products Sp. z o.o. w Warszawa

Bolek Nowy wpis

Pod koniec zeszłego roku pisano o nierównym traktowaniu i złej atmosferze. Niczego konkretnego nie napisano i to jest słabe a może nawet nieprawdziwe. Wyjdzie ktokolwiek z tej strefy niedomówień i wyjaśni jakich akcji się spodziewać?

Justa Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą jako planista produkcji. przewyższam to wskazane 2-letnie doświadczenie z opisu więc z góry zastanawiam się na jakie wynagrodzenie można wstępnie liczyć. Czy zwiększa ono podstawę?

Klocek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w firmie jest otwarta atmosfera bez barier? Czy np. przełożony mógłby hipotetycznie żyć w konkubinacie z bezpośrednią podwładną i mieszkać z nią razem. Czy firma jest na tyle liberalna i mogłaby taki związek akceptować?

Mirka Nowy wpis

Stawki podali na Operator Pras w ogłoszeniu jak rozumiem podstawowe a z tymi premiami ile może wyjść, o których ogłoszenie wspomina? Ciekawa jestem jak wychodzi człowiek na tym tak całościowo. Ktoś wie czy dopiero na rekrutacji się dowiem? O ile oddzwonia

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Tridon Clamp Products Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator Pras?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jaka jest umowa w firmie Tridon Clamp Products Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator Maszyn zatrudniają na umowę zlecenie?

Honoratka

Wszyscy kierownicy stąd uciekają. Jest pewien układ na który nikt nic nie poradzi. , dziwne że w Stanach nikt tego nie widzi. Wszyscy są w firmie równi ale jedna osoba była i będzie najrówniejsza i dlatego jest w firnie taka zła atmosfera.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Tridon Clamp Products Sp. z o.o.. Poszukiwani są Inżynier Jakości. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Marzenka

Warunki są ok musisz przejść akceptację pani Billowej i wtedy masz z górki. Gorzej jak jej podpadniesz.

Mirka
@Marzenka

Ok, czyli jakie są te warunki? Jaka kasa miesięczna dla Inżyniera? Da radę dostać 12 000 zł netto??

Arturo

Nie znam osoby i nie mam pojęcia, czemu tyle tu o niej? Wracając do tematu zarobków, to jaką kwotę mogą zaproponować na początek inżynierowi? I jak ta kasa ma się do atmosfery, która tu panuje, oraz ilości obowiązków, przypisanych do stanowiska?

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Wanda

Serio, piąty? To ironia czy nie? A można wiedzieć chociaż, jaka jest pensja dla Magazyniera? Lub widełki? Może to kwestia kasy?

Lucja
@Wanda

Czwarty Derektor. Co tam się wyrabia?

Wener

Pewnie, szczególnie jeżeli chcesz aby twój przełożony miał niższe kwalifikacje i wykształcenie od ciebie.

Wanda

Hejka. Jakieś informacje o posadzie Operatora Pras? Tata widział ofertę w sieci i właśnie chcemy dowiedzieć się więcej. Napisali o możliwościach rozwoju w amerykańskiej firmie. Czyli można właśnie gdzieś iść wyżej, awansować do jakiejś placówki poza PL?

@Wanda

Przynajmniej wszystko umie załatwić dla swoich ludzi, a że przy okazji lubi sobie za free pojeść - no cóż, nikt nie jest idealny.

Inia

Uuuu, czyli nie praktykują awansów? A jak pojawia się jakiś wakat na lepsze posadzie, to i tak rekrutują z zewnątrz?

Grek

Czy firma prowadzi swoją działalność? Jakiś powód tego milczenia istnieje?

@Grek

Tak istnieje w Kudowie Zdroj

Zostaw merytoryczną opinię o Tridon Clamp Products Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tridon Clamp Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tridon Clamp Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tridon Clamp Products Sp. z o.o.?

Tridon Clamp Products Sp. z o.o.
  • Stanisława Moniuszki 1A
    00-014 Warszawa

Tridon Clamp Products Sp. z o.o.