Opinie o Zymetria Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zymetria Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zymetria Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zymetria Sp. z o.o. w Warszawa

szpachelka

Zatrudnieni studenci (?) są zatrudnieni w tak małym wymiarze godzin albo mają za dużo pracy, że niezbyt płynnie przebiega obsługa ankietowiczów. Ludzie zgłaszają problemy z rozliczeniami i płatnościami na forum zymetrii, a odpowiedzi od pracowników nie napływają przez długie dni, bardzo daleko od standardów przyjętych do obsługi klienta w biznesie

Jula
@@HR manager

I ten proces wdrożenia to trwa bardziej dni czy tygodnie? Bo ciekawi mnie czy w takiej sytuacji można pracować zdalnie :)

Trafiłam tu trochę przez przypadek, jeszcze w czasie studiów - praca dawała możliwość studiowania i pracy w elastycznych godzinach. Badania i sama firma spodobały mi się na tyle, że najbliższą przyszłość wiążę z tym właśnie miejscem. Na duży plus - wynagrodzenie za wykonaną pracę.

@Urszula

Wynagrodzenie to część stała oraz ruchoma (zależna od pracy w wykonanych projektach). Tak często bywa w branży, gdzie pracuje się projektowo. Nasz system promuje osoby, które chcą zarobić, tu nie ma szklanego sufitu sztywnej pensji na umowę o pracę. Po stażu proponujemy zwykle stałą współpracę na B2B, jest to wiążący kontrakt. Oczywiście osoby szukające stałej pensji na UP, mogą te warunki uznać za nieatrakcyjne, jednak wysokość realnego wynagrodzenia, elastyczność pracy i możliwości awansu sprawia, że mamy w Zymetrii stabilny zespół, świetnych ludzi.

szpachelka

@szpachelka

Dzień dobry, prosiłabym o kontakt mailowy w sprawie zapytania na adres badania@zymetria.pl Bylibyśmy również wdzięczni za nie podawanie nieprawdziwych informacji dotyczących zatrudnienia pracowników Zymetrii. Wszelkie kwestie związane z rozliczeniami zostały rozwiązane, a problem wynikał jedynie z rozliczenia wypadającego w dni weekendowe.

Eryk
@szpachelka

Czemu studenci są zatrudniani w małym wymiarze czasu? To znaczy na ile godzin dziennie? Sam jeszcze studiuje i szukam pracy z elastycznym grafikiem. Ciekawy jestem ile godzin tu się proponuje na zleceniu?

@Eryk

Obecnie mamy mało drobnych zleceń, raczej jest to stała współpraca, typu 3-4 dni w tygodniu.

@@HR manager

I można wtedy wybrać, w które dni chce się pracować? I po ile godzin? Czy weekendy też wchodzą w grę? :) Proszę o informację.

@HR manager

Zwykle pracujemy w standardowym wymiarze godzin, jest to praca projektowa, więc mamy pewną elastyczność, nie rekomendujemy pracy w weekendy.

@@HR manager

To na czym polega ta elastyczność? Są jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić, jeśli chodzi o wypełnienie swoich obowiązków, czy jak to wygląda? Napisz proszę.

@HR manager Nowy wpis

Mamy projekty i trzeba dotrzymać terminów. Osoby samodzielnie prowadzące projekt, same planują swoja pracę, ale te mniej doświadczone, które [pomagają przy projekcie, muszą dostosować do ram, które narzuci lider, oczywiście te ramy są rozsądne;)

Jula Nowy wpis
@@HR manager

Ogłoszenie na Asystent/-ka do Zymetria Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Wiecie może, czy w Zymetria Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@HR manager

Obecnie nie szukamy kandydatów, jednak zawsze warto wysłać CV przez stronę www.zymetria.pl

Gucio

Długo u nich robiłeś? Możesz napisać za jaki okres pracy winni są Ci pieniądze? Napisz mi więcej szczegółów proszę, bo sam myślę o aplikowaniu do pracy, jakby się interesująca oferta pojawiła.

@Gucio

@Gucio, Wpis od użytkownika "kkk" dotyczy uczestnictwa w prowadzonych przez nas konkursach, przeznaczonych dla respondentów, a nie ze stosunku pracy. Nie mamy żadnych zobowiązań dla użytkownika "kkk", a nagroda w konkursie została wysłana z dwudniowym opóźnieniem. I ta kwestia jest już dawno rozwiązana.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zymetria Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Moderator Zymetrii

Witam, będziemy bardzo wdzięczni za nie podawanie nieprawdziwych informacji. Jesteśmy wypłacalną firmą, która zawsze reguluje swoje zobowiązania. Opóźnienie było spowodowane weekendem. Zobowiązanie zostało uregulowane w pierwszy możliwy dzień roboczy.

wotekxxx15@o2.pl

przepraszam Zymetria jest dobrym partnerem oraz firmą przez nieumyślność wydałem zła opinie ale zmieniam Zymetria jest odpowiedzialna firma i przestrzega zasady regulaminu jest wypłacalna i przez nieuwagę wystawiłem zła opinie po prostu mogłem zaczekać bo był weekend a zaraz po weekendzie zostało wypłacone to firma porządna i nie zalega z niczym dziej kuje i zaznaczam ze warto z niej korzystać dobra firma i pracownicy

tomaszxxx15

ZMIENIAM opinie na temat Zymetria ze względów co nastąpiło z nieuwagi zymetria jest zaufana i przestrzega zasady regulaminy byl weekend i opóźnienie z wyplata się przedłożyło wszystko została wyjaśnione polecam te firmę jest wypłacalna i uczciwa zawsze się stara za opóźnienie wynagrodzić i to sie liczy w tej firmie uczciwoś

Czy w Zymetria Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@HR manager

Niestety nie. Wynagrodzenia są płatne co miesiąc.

Jaka jest stawka początkowa w Zymetria Sp. z o.o.? 13 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Asystent/-ka.

@HR manager

Ok. 3200 PLN wyjściowego wynagrodzenia na rękę dla stażysty, niemniej jednak nasz system jest elastyczny, średnio badacze zarabiają 20% więcej.

Oskar
@@HR manager

Kwoty które podajesz to brutto czy netto? Bo jeśli brutto to po stażu na zatrudnieniu B2B mając do opłacenia działalność niewiele z tej wypłaty zostanie.To w ogóle opłacalne?

@Oskar

Oczywiście to są kwoty netto po podatkach i ZUSach.

@Oskar

Oczywiście badacze mają znacznie wyższe stawki niż stażyści, więc nie traktuj stawki 3200 na rękę jako wynagrodzenia w firmie. Mamy dość małą rotację, także wśród młodych pracowników, co pokazuje, że ludzie widzą w Zymetrii swoją przyszłość. To nie tylko pieniądze, ale też ciekawa praca, fajny zespół.

Były

3000 netto na umówię o dzieło to jest spoko wynagrodzenie?

@Były

Tryb wynagrodzeń pozostawia wiele do życzenia przynajmniej z tego co ja pamiętam. Niestabilne zarobki i brak normalnych umów - główny powód odejścia z firmy

Urszula

Niestabilne zarobki? Czyli co miesiąc można było się spodziewać różnej kwoty wynagrodzenia? Nie było szans na umowę o prace? :/ Nawet gdy ktoś się sprawdzał?

@Były

3000 pln to stawka dla stażysty i to sprzed ładnych kilku lat. Stali pracownicy nie pracują na umowę o dzieło, zatem wnioskuję, że pisze Pan/i właśnie o stażu. W przypadku stażystów, inwestujemy bardzo dużo naszego czasu w ich edukację, zwykle o 1-2 latach awansują na badacza, co nie jest bynajmniej standardem. W Zymetrii nowy pracownik nie spędza miesięcy i lat na prostej, powtarzalnej pracy, tylko uczy się samodzielnie robić projekty , przy wsparciu bardzo dobrych, doświadczonych badaczy.

@Urszula

tulek1234@gazeta.pl

dlaczego nr tel do zymetriaSp.z.oo jest ciagle niedostepny mam pytania np jak moge wymienic punkty na nagrody bo nie moge pojac waszej strone jestem na waszym panelu MACIEK124 MOJ EMAIL tulek 1234@gazeta.pl prosze o pomoc w tej sprawie

Koko4
@tulek1234@gazeta.pl

podawanie maila publicznie to zly pomysl. Oni tego nie czytają bo to nie Zymetria.

Zgodzę się z poprzednimi opiniami, że Zymetria dużo wymaga. Ale jest jedną z nielicznych znanych mi firm, która również bardzo dużo oferuje. Firma słucha co mówią pracownicy, jeśli mamy pomysł, jest duża szansa, że zostanie on wprowadzony w życie, bez konieczności przedzierania się przez niezliczone procedury. Zdobyłam ogromne doświadczenie i zamierzam je dalej tutaj zdobywać, bo są ku temu możliwości. Sky is not a limit!

Były prcownik

Praca w Zymetrii faktycznie wymaga dużej samodzielności, a tryb zatrudnienia i wypłacania wynagrodzeń nie każdemu będzie odpowiadał. Mimo to uważam, że warto. Godziny są bardzo elastyczne, a praca w 100% zdalna. Największym plusem jest moim zdaniem atmosfera wzajemnej sympatii i brak korporacyjnego napięcia. Jeśli chodzi o zakres obowiązków, jest dość szeroki i wymaga zaangażowania, ale zawsze można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych badaczy. Będąc na stażu można się wszystkiego nauczyć praktycznie od zera. Z firmy wyniosłam bardzo dużo wiedzy i praktycznych umiejętności, których nie udało mi się zdobyć pracując w dużych firmach zajmujących się badaniami.

Praca zdalna, elastyczna, faktycznie można łączyć ją ze studiami. Wynagrodzenie bardzo ściśle związane z ilością wykonanej pracy, więc jeśli się rzetelnie, sprawnie pracuje to da się coś zarobić. Największym plusem jest atmosfera w firmie, pracownicy sobie wzajemnie pomagają i za wszystko dziękują, jest bardzo sympatycznie, wręcz rodzinnie. Mimo to niezbędna jest duża samodzielność, umiejętność odpowiedniego zarządzania swoim czasem i zadaniami.

Czy urlop w Zymetria Sp. z o.o. jest płatny 100%?

HR manager

Tak. Jest płatny.

Ok

Planuje odejść jak najszybciej, jedyne co mnie trzyma to fakt, że łącze studia z pracą. Udawane fałszywe szefowe i małe pieniądze. Skończę studia i żegnam :)

Wkrótce były pracownik

Bardzo niskie stawki, problem z wypłaceniem nadgodzin. Zachowanie szefowej bardzo nieprofesjonalne co niezbyt dobrze świadczy o całej firmie. Zymetria Sp. z o.o. mogłaby zmienić nazwę na Januszpol Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Zymetria Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zymetria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zymetria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zymetria Sp. z o.o.?

Zymetria Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dobra 11 lok. 12/14
    00-384 Warszawa