Opinie o Montex Instalacje Sp. z o.o. w Rawicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Montex Instalacje Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Montex Instalacje Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montex Instalacje Sp. z o.o. w Rawicz

Włodek Nowy wpis

Firma spoko. Wypłata zawsze na czas. Ekipa spoko. A pracować wszędzie trzeba.

Andrej Nowy wpis

Firma masakra,niedba o pracownika brak odzieży roboczej,pracownicy pracuja w podartych butach i spodniach.Nie daja wody ,każą pic z kranu,nie polecam tej firmy.Omijac wielkim łukiem.

były Nowy wpis

wyzysk pracowników i tyle

Marzena Nowy wpis
@były

Ale dlaczego tak myślisz? Co się konkretnie tam dzieje?

Rysiek

Kto by pracował jakby nie płacili? Pracuje kilka lat, wypłata ok i na czas.

Honorata
@Rysiek

Ani razu nie było opóźnienia z wypłatą? To ciekawa jestem w jakim celu tak mówią, no chyba że jakieś inne stanowiska mają inaczej płacone?...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Montex Instalacje Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Spawacz

Odradzam .. Szuka (usunięte przez administratora) do pracy. Nie płaci sciemnia

Joanna
@Spawacz

wogóle nie płaci swoim pracownikom, o to chodzi? więc kto tam robi i jak może firma działać skoro pracodawca tak ściemnia?

Podwykonawca
@Spawacz

Jeśli spawacz to pewnie pijak. Więc może słusznie nie dostałeś pieniędzy. Pracownicy od lat są tam Ci sami więc jakby nie płacili to by ich nie było. Podwykonawcom płacą w 7 dni. Robimy dla nich wentylację.

Spawacz

Mam pytanie jak wygląda obecna sytuacja w Firmie????

Wanda

No jestem taka zmieszana po przeczytaniu tych opinii. Z jednej strony bardzo złe, z innej strony bardzo dobre i mówiące że te złe są niewiarygodne.. To czego się spodziewać po zatrudnieniu tam? Niech ktoś napisze konkretnie - są wypłaty na czas? Dobra stawka? Warto pracować dla tej firmy?

Ludzie... cały rawicz wie że gość nie ma pieniędzy tylko patrzy kto co zrobi za darmo, a (usunięte przez administratora) dalej znajduje gości co dla niego pracują.. Jak macie znajomych to przekażcie im że istnieje taka cudowna strona jak gowork i może uda się to wyeliminować z rynku.

Proszę napisać co Pan(i) zrobił(a) dla Firmy MONTEX Instalacje sp. zo.o. za darmo??? Za co Firma nie chce zapłacić??? A może nie ma Pan(i) odwagi się ujawnić gdyż jest to informacja nieprawdziwa bez pokrycia???

Witam. Jestem kolejnym oszukanym wykonawcą Firmy MONTEX Instalacje sp zoo z Rawicza. LUDIZE!!! w żadnym wypadku nie pacować dla (usunięte przez administratora) Teraz pozostał mi sąd byle zdążyć przed prokuratorem bo słyszałem, że jest już gorąco.

Jak ze studentami w Montex Instalacje Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ja studiuje w weekendy i nie mam żadnych problemów. Dwa piątki w miesiącu mam wolne na szkołę.

Mikołaj

Jakich zarobków można oczekiwać przy niepełnym wymiarze godzin? Możesz powiedzieć też coś o rozmowie kwalifikacyjnej? Ciekawi mnie jakie warunki firma proponuje na start i jakiej umowy można się spodziewać.

Gix

Montex sp.z o.o. ODRADZAM! Współpraca baaaardzo nieudana, kombinacji ile wejdzie, nie słyszałem jeszcze dobrej opini. unikać!

Podwykonawca

Wszystkie poprzednie opinie wystawił ktoś dla oczernienia firmy lub podwykonawcy "PAPRAKI". Pracuję dla Firmy MONTEX Instalacje sp zoo z Rawicza od 4 lat i nigdy nie miałem z niczym problemu. Jeśli potrzebowałem wcześniejszej zapłaty wystarczyła rozmowa z Właścicielem. Pracownicy pracują w tej firmie po 8-10 lat więc jakby było tak źle i nie byłoby wypłat na czas to dawno by odeszli. Zdecydowanie POLECAM!!!!

jnoij

(usunięte przez administratora)Codziennie niby ma przyjechać i nic, tylko szuka ... tam gdzie dadzą na termin i kontakt się urywa!! Dwa miesiące w trzech moich punktach i telefon milczy!!

Właściciel
@jnoij

Proszę w takim razie podać nazwę swojej hurtowni ponieważ nie kojarzę aby firma MONTEX INSTALACJE zalegała jakiemukolwiek dostawcy.

Video

(usunięte przez administratora) Jak pracowałem wszystko było dobrze, jak przyszedł dzień zapłaty- nagle to źle to źle, ostrzegano mnie ze tak będzie, ale nie wiedziałem, że gość jest taki bezczelny, teraz sie dowiaduje że już bardzo dużo ludzi przewiózł na pieniądze. UNIKAĆ!!! Pod żadnym pozorem nie dajcie sie namówić na prace u gościa.

HYD

Boże!!! że jeszcze tacy sie uchowali.... Pracowałem u różnych ludzi ale to jest porażka, (usunięte przez administratora)

Instalator

Pracowałem aż do wypłaty i dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Montex Instalacje Sp. z o.o. - Rawicz

• Jak się pracuje w Montex Instalacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Montex Instalacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Montex Instalacje Sp. z o.o.?

Montex Instalacje Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Józefa Scherwentkego 2D lok. 1
    63-900 Rawicz
  • NIP: 6991957221 REGON: 363754893 KRS: 0000599168

Montex Instalacje Sp. z o.o.