BDS Instal Sp. z o.o. Sp. k.

Rudna Mała

Opinie o BDS Instal Sp. z o.o. Sp. k.

???? 2014-04-14 15:36:55
bds instal czy ktos wyjezdzal z ta firma za granice????
Marcin 2014-10-05 11:24:11
wyjechałem i odradzam stanowczo.Rżna na godzinach ile wejdzie.Ciągle mało przerobu.Człowieku nie jedź tam,bo po pierwszej wypłacie może się okazać,że nie tarczy Ci na powrot do kraju.
demon 2014-10-26 16:33:24
Ta firma to patologia,place marne, nie ma czym pracowac, a z dostawami materialu tez sa problemy. Na sezon przyjmuja kazdego z ulicy, a pozniej polowa do zjazdu. atmosfera tez nie ciekawa. Prowadzacymi sa typy bez jezyka, wstyd. Nie polecam, a wrecz odradzam.
kolonia karna 2015-01-08 20:46:13
panie daj pan spokoj polacy co tam pracuja sprzedadza Cie za euro nawet nie bedziesz wiedzial kiedy polowa tych ludzi jest tak falszywa ze szkoda nawet gadac porazka
bks 2015-04-08 10:19:19
ja pracowalem 2 miesiace bylo ok .zarobki tez nienajgorsze ,niemoglem pozniej wyjechac ze wzgledu na sytuacje rodzinna. ogolnie spoko firma..
Grzegorz 2015-04-13 18:48:17
Byłem z BDSINSTAL na eksporcie 3 razy za każdym razem wszystko było poprawienie, praca była cały czas wszystko opłacone od mieszkania bilety itd i godziwe pieniadze jak tylko bede mogl znow wyjechać napewno wyjadę, a ci co piszą ze nie zarobili to chyba jak szybko pojechali tak szybko wrócili bo chyba nie pracowali
Tadek 2015-04-14 16:11:05
Byłem raz 4 miesiace z ta firma na eksporcie i wszystko było dobrze, duzo pracy ale bez pracy nie ma nic
indor 2015-09-21 18:37:54
A jak wygląda praca i zarobki w Polsce?
sara 2016-05-11 09:47:14
Dobrze, że jest szansa u nich na aktualne narzędzia pracy @kubs, bo chyba i tak nie było żadnej oferty pracy.
Pawel 2016-11-02 20:33:12
A jak z umowa o prace i podatkiem ktos wie? Ja wiem ze szalu nie ma w tej firmie tak jak w wielu Polskich firmach wiem dokladnie jak wyglada przerob bo pracowalem na takich warunkach 2 lata i umialem na siebie zarobic ze swoja grupa . Znam ludzi co pracuja tam kilka lat i sobie chwala . Lub sa przyzwyczajeni . i Przerob jest tam taki ze ile bys nie wyrobil nie zarobisz wiecej niz 8 euro netto . Ale wolalbym jechac Przez BDS niz jaka kolwiek agencje pracy . Bo z agencji jak wam pisza ze 10 brutto + 50 euro diety to zostanie wam po mieszkaniu dojezdzie 1200 euro wiec dziekuje bardzo . Najlepsza moja praca byla 14.20 Brutto + Auto 5000 km co miesiadz i mieszkanie . Ale to tylko w Szanujacej firmie Niemieckiej dlatego stawka 11.50 Brutto +spanie i dojazd do pracy jest podobna jak w BDS okolo 10.00 a 11.00 Brutto . Tyle odemnie . Aktualnie jesli ktos umie Angielski Skandynawia jest lepszym platnikiem okolo 3000 do 3600 euro miesiecznie - 5000 NOK Spanie i 4000 NOK na jedzenie . Pozdrawiam . AAA warto szukac uwaznie bo sa rozne podobne firmy jak BDS konkurecja jest duza . Na roznych warunkach Niemieckich i Polskich .
Pawel 2016-11-02 20:34:26
Zostaw swoją opinię o BDS Instal Sp. z o.o. Sp. k. - Rudna Mała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDS Instal Sp. z o.o. Sp. k.