Opinie o Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o. w Warszawa

Ksyś

Niestety, internetowe opinie w tym przypadku nie są wstawione omyłkowo. (usunięte przez administratora) Ogólny brak poszanowania człowieka – pracownika (dziś jesteś, jutro Cię nie ma bo ktoś ma taki kaprys mimo świetnie wykonywanych obowiązków). Z pozytywów wynagrodzenie na poziomie poprawnym. Dobzi, uśmiechnięci, szczerzy ludzie to niestety mała garstka pracowników – ale są! Co najlepsze wstydzą się reprezentować tak niski poziom. Do zdobycia wiedzy czy doświadczenia jak najbardziej, natomiast bez większych perspektyw z powodu braku możliwości przebicia.

@Adaś

A czy oprócz atmosfery wśród pracowników, jest wszystko okej? Zarobki, które się otrzymuje są warte tego wszystkiego? Jak wygląda praca w tej firmie na co dzień? Rozjaśnijcie, bo myślę nad złożeniem CV ;d

nick1243

Pracuje w tej firmie już sporo lat i powiem tak... jeżeli nie potrafisz działać jak w wojsku to lepiej tu nie przychodz. Wyjazdy są o wszelkich porach najlepiej o 3 rano tak żeby u klienta być na rano i po kilku godzinach jazdy pracować cały dzień. Jeżdzenie samochodem po całej Polsce to nie praca. Siedzenie w hotelu to strata czasu. Pojęcie nadgodzin nie istnieje, wykonuje się rozkazy nie ma tu miejsca na dyskusje. (usunięte przez administratora)

@nick1243

To jaki typ umowy jest w tej firmie? Znalazłem niedawne ogłoszenie na magazyniera-montera i tam oferowano wyraźnie umowę pracę. W uop zwykle zawarte są godziny lub ogólny czas pracy. A zatem wszystko ponad ustalony limit powinno być traktowane jako nadgodziny. Chyba, że masz na myśli to, że zamiast pieniędzy firma woli np. dawać dodatkowe wolne.

Pracuję w tej firmie kilka lat. Przed przyjściem na rozmowę do firmy, po przeczytaniu tych komentarzy też były obawy, które się nie potwierdzają. Jest to rodzinna firma, która się cały czas rozwija, a ludzie pracują tu po kilkanaście lat. Relacje między pracownikami są przyjazne i na poziomie. Jeżeli ktoś chce uczciwie pracować to zatrzyma się tu na dłużej i będzie zadowolony, firma daje możliwości do rozwijania swoich umiejętności i dba o uczciwych pracowników.

Czy tacy lojalni pracownicy (piszesz o kilkunastu latach stażu) są tu jakoś dodatkowo wynagradzani? Na przykład istnieje tu coś takiego, jak podwyżki stażowe Albo jakieś benefity, które pracownik może nabyć po pewnym czasie pracy?

Piotr Lubiś Nowy wpis

Brak uczciwości. Wyścig szczurów, gdzie starsi pracownicy wykorzystują swoje pozycje. Zabetonowane środowisko, które traktuje ludzi z góry. Bardzo toksyczna atmosfera.

Maryla Nowy wpis
@Piotr Lubiś

A w jaki sposób te pozycje są wykorzystywane, do mniejszej staranności w wykonywaniu obowiązków? Pytam, bo to mi pierwsze przyszło do głowy. Ci wieloletni mają lepsze warunki finansowe czy umowy na stałe, że jest taka sytuacja, a nie inna?

Piotr Lubiś Nowy wpis
@Maryla

@Maryla tu chodzi o brak uczciwego podziału obowiązków czy klientów. Nie ma absolutnie uczciwych podziałów klientów czy regionalizacji. Jest wyścig szczurów gdzie jak wyżej Maryla nie zrozumiałaś i pewnie nie zrozumiesz jak starsi przejmują sobie często wypracowanych przez innych klientów. Jest bardzo duża rotacja ludzi, a to co wypracują jest przejmowane wygodnie przez starych co ogranicza możliwości nowym. Nowi pracownicy są traktowani z pogardą i nie mają żadnych szans się wykazać bo nie mają swojego pola do działań więc są ograniczani i niestety nie ma uczciwego podziału i nie będzie bo starsi na to nie pozwolą poza zbieraniem ogryzków ze stołu pańskiego. Firma zatem bez żadnych uczciwych i równych zasad dla wszystkich. Faktów Maryla takimi odpowiedziami nie zamarzesz.

@Piotr Lubiś

To opowiesz w takim razie jak taki przykładowy podział wygląda dla nowych pracowników, a jak dla starszych? Widziałem, że serwisant ma mieć pełną dyspozycyjność, bo praca na terenie całej Polski. Mimo to mam jakieś preferencje odnośnie regionu, byłoby to wzięte pod uwagę?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.?

Na pracuj.pl znalazłem ogłoszenie, że firma szuka montera-hydraulika systemów chłodzenia. Praca od 8.00 do 16.00, ale w całej Polsce (?). Czy konieczne jest własne auto (w ogłoszeniu nie ma nic o samochodzie służbowym)? I jak rozwiązana jest kwestia ewentualnego zakwaterowania w przypadku wyjazdów przekraczających godziny pracy? Ktoś może opowiedzieć?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Szczera opinia firmy "MUEHSAM"

Doświadczenie w firmie MUEHSAM JAN KRZYSZTOF I WSPÓLNICY było rozczarowujące. Nowi pracownicy są traktowani z pogardą, a atmosfera pracy jest toksyczna. Doświadczeni pracownicy nadużywają swojej pozycji, co często graniczy z (usunięte przez administratora) Brak uczciwości i sztuczność w relacjach między pracownikami utrudniają osiągnięcie celów. Brak szacunku dla nowych członków zespołu oraz brak uczciwości w zarządzaniu tworzą środowisko nie sprzyjające rozwojowi zawodowemu ani osobistemu. Nie polecam pracy w tej firmie, gdzie priorytetem nie jest dobro całego zespołu, a sztuczność i toksyczny egoizm są na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) Centralne podejście, zaczerpnięte jeszcze z czasów PRL, utrudnia postęp. Zespół kluczowych najdłużej pracujących osób przyjęło to toksyczne podejście, traktując pracowników po macoszemu. Mimo obrazu prezentowanego przez marketing, rzeczywistość jest niestety tragiczna. Choć są wartościowe jednostki, firma niestety podlega rządom egoistycznych osób, dla których nie liczy się człowiek a ich indywidualne wyniki. Odradzam szczerze współpracę bo to stracony czas ponieważ atmosfera pracy się tu nigdy nie zmieni. Rekomendowałbym potencjalnym kandydatów ostrożność i zastanowienie się, czy chcą dołączyć do środowiska, które jest toksyczne i pozbawione uczciwości.

nick1243

Xenta
@nick1243

To co opisałeś to standardowa praca w serwisie każdej ogólnopolskiej firmy. Nie wszystkim pasuje taki tryb pracy wiec po (usunięte przez administratora) się pchać w tematy które nie spełniają Twoich oczekiwań.

@Xenta

Ciekawe w takim razie, że w innych firmach tego nie dostrzegł. ale skoro tak to jedynie konkurencyjni mogliby być w takim razie poprzez wynagrodzenie, które oferują. Orientujesz się ile aktualnie mogłoby wynosić?

Ko_teczek
@nick1243

Trochę tak jest, ale jest ciepło, jak nie dyskutujesz i robisz co należy to sie nie czepiajo.

Ksyś

Rafi

Jakie to groźby spraw sądowych bym tu usłyszał i za co? Czy uczciwe pracujący człowiek ma się czego obawiać? I co z tymi żartami, podasz przykład?

Adaś
@Rafi

Niestety, komentarze systematycznie zgłaszane i usuwane przez administracje. Odpowiadając - wystarczy, że nie mają racji to i tak ją mają, a Ty staniesz się kozłem ofiarnym. Zarząd tego nie zauważy, bo nie chce. Nawet jeśli będziesz uczciwie pracującym człowiekiem, nie ominą Cię wewnętrzne konspiracje, donoszenie czy zrzucanie winy (ogólne braki jakiegokolwiek szacunku). W skrócie pracownik-pracownikowi wilkiem, twarzą w twarz "kolega", a za plecami wróg.(usunięte przez administratora)

@Adaś

Ktoś

Jaka atmosfera w zespole ślusarza-montera, do przeżycia? Bo tu ktoś narzekał trochę, ale nie wiem, kogo to dotyczy, a ogłoszenie wisi i realnie się zastanawiam nad aplikowaniem. Dużo tam ludzi ogółem jest w tej grupie? Wolę trochę bardziej kameralne firmy.

Kasandra

Pomagam szukać pracy dla ojca, widzę że mocno się spóźniliśmy, bo tutaj oferta sprzed roku tylko wisi jakaś w internecie. Chodzi o stanowisko serwisant, wiadomo czy nie ma teraz podobnej rekrutacji chociaż? Może znowu potrzebują. Nadal szkolenia oferują, a ogólnie wiadomo czy mniejsze doświadczenie jest problemem?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.?

Fox_terier

Niestety atmosfera trudna do określenia raczej negatywna. Relacje żadne.

Wieloletni pracownik

Firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku. Większość kadry jest stara i pracująca od kilkunastu lat. Są to niezatapialne pancerniki, których należy się obawiać jeżeli człowiek chce piąć się do góry. Nawet jeżeli nie mają racji to...mają racje i człowiek tego nie przebrnie nawet mając argumenty po swojej stronie (zarząd wtedy udaje, że nie słyszy argumentów bo jest wiecznie zaślepiony bełkotem starych pracowników). Zarząd firmy prowadzi ją jakby były lata 90, czyli źle, zwłaszcza dla pracownika i jego aspiracji. Płaca dobra, powyżej średniej na danym stanowisku. Najlepiej zarabiają pracownicy wieloletni i mając po swojej stronie argument jakości, nie ma szans na dojście do ich wynagrodzeń. Ogólnie firma dobra i można w niej wiele doświadczyć, lecz na dłuższą metę nie ma możliwości przebicia się przez beton w postaci starych pracowników oraz beton w umysłach zarządu. Zarząd potrafi pomiatać ludźmi albo nie zwracać uwagi na fałszywe zachowanie najwierniejszych pracowników (mierni ale wierni). Na zdobywanie wiedzy i doświadczenia polecam, ale na pracę z wizją awansu i robienia czegoś innowacyjnego nie. Ogólnie firma bez przyszłości z racji przestarzałego podejścia do prowadzenia firmy oraz niedopuszczanie świeżych pracowników, ze świeżą głową do fajniejszych tematów.

@Wieloletni pracownik

To jak to jest, że podobno ci starzy pracownicy tutaj są uznani za beton? Ty się do nich zaliczasz czy nie, bo nick mnie zastanawia. ;p Ciekawa jestem tej całej pensji tych wieloletnich, to podwyżki roczne je nabijają?

P

Praca w serwisie specyficzna. System zadaniowy, a zadań jak na 2 zmiany. Jedzie się na dzień do kilku i kręci swoje.

@P

A wynagrodzenie za to to jak jest liczone?

Czy jest możliwość pracy w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o. na część etatu?

Tak,ostatni narybek tak pracuje hahaha

nick5678

Chłopaki...!!!! już tyle lat tutaj jestem i piszecie jakieś gupoty. jest to praca wyjazdowa i jest ok. raz jest trudniej raz lepiej. Wiec poco takie bzdury pisać?

NICK
@nick5678

A tak z ciekawości ile to juz lat?

@nick5678

Karol no co ty?

Jakie umowy (hydraulik, elektryk)

@Zainteresowany

Przede wszystkim hydraulik-kierowca (:

Dominik

@nick1234 ojj to chyba słabo..żadnych pozytywów?

Co tu tak cicho? Jaka panuje sytuacja w firmie ? Dajcie znać !

Zostaw merytoryczną opinię o Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Patriotów 341
    04-760 Warszawa

Muehsam Jan Krzysztof Muehsam Sp. z o.o.