Opinie o Pro6 Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro6 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro6 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro6 Sp. z o.o. w Katowice

antek.k

czytam i jednal to prawda.mi ciec powiedzial ze to nie moj bilet.poprosilem.zeby sprawdzil na monitoringu ze kupowalem.nic go to nie obchodzi.na straz sie nieszlo dodzwonic.policja nic niezdzialala.przy mnie zakladal jeszcze dwie.bilety tez byly.niewiem czy po czasie.szok.firma mafijna.nastawiona na blokady

Voytek

Potwierdzam wiele opinii wpisanych wcześniej - firma nastawiona na zakładanie blokad i ściąganie podwyższonych opłat, wykorzystująca bliskość przychodni i totalny brak miejsc parkingowych. Kto w dzisiejszych czasach ma w kieszeni dużo monet ... parkomat nie przyjmuje wpłat banknotami, kartą czy przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Dawid

A warunki pracy wam odpowiadają ? To chyba fajna firma na start ?

.arak

Przychodnia Specjalistyczna Katowice ul. Powstańców nie było miejsca do parkowania więc zaparkowałam przy sklepie ulica pierwsza w prawo dalej. Teraz tak byłam na umówionej wizycie u specjalisty z mężem przychodzę po samochód blokada oczywiście zaparkowałam w miejscu dla inwalidów dałam kartę inwalidy zapłaciłam 150 zł panu dostałam pokwitowanie. Dzisiaj wyczytałam ,że blokady są nielegalne. Teraz tak karta nieważna chciałam wyrobić nową ale powiedziano mi ,że dalej obowiązuje z powodu pandemii. Żadne tłumaczenia nie pomogły. To jest skandal żadnej informacji -WIDOCZNEJ ,że jest obszar nadzorowany przez służby zajmujący się takim procederem. Nie wymieniam nazwy czytałam opinie są negatywne. Nie wjeżdżałabym w to miejsce szukałabym dalej miejsca ale niestety przy przychodni jak na lekarstwo.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pro6 Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Czytam wszystkie posty i nie dowierzam... wczoraj parę minut przed 8 zaparkowalam samochód. Wyciągnęłam dziecko z samochodu i podeszłam do parkomatu, aby zapłacić. Niestety brakowało mi 2zl aby to zrobić. Nikogo nie było na parkingu, podeszłam więc do Panów, którzy pracuja w budce przy szlabanie, od których dostałam informację, że powinien być ktoś w tej schowanej budzie. Poszłam więc pod bude, ale nikt nie otworzył, szyby są zaciemnione więc nie miałam szans żeby tam kogoś dojrzeć. Podjechali jacyś panowie, oni również nie mogli mi rozmienic. Chodziłam po parkingu około 5 minut A ten ciec który siedział w budzie nawet nie ruszył tyłka, aby mi pomóc. Podkreślam że chodziłam z dzieckiem na rękach. Po 15 minutach jak wróciłam miałam blokadę z karteczką 8:02. Dziwne, o 7.58 pana nie było A o 8.02 już był w budzie ? To jest ewidentne wyłudzenie pieniędzy !!! Pan się oczywiście zaslanial regulaminem no bo co innego może powiedzieć , to jest totalne (usunięte przez administratora) Zachowanie tego pana mnie zwalilo z nóg. Spedzilam na parkingu z głodnym dzieckiem ponad 2h... oby karma wróciła z podwójną sila!!! Nie polecam tego miejsca, (usunięte przez administratora) w biały dzień. Oczywiście na miejscu była policja. A pan później wychodził z budki do każdego auta które zaparkowalo. Nie można było mnie też tak potraktować ? Bo co, bo blondynka, kobieta ? Zapomnijcie że zapłacę za to :) uważajcie na takich jak oni, chcą szybko zarobić przez naszą niewiedzę.

Agata
@Karolina

Rozumiem, że to mogła być dla Ciebie niekomfortowa sytuacja, ale na forum GoWork piszemy o relacjach na linii pracownik-pracodawca. Może któraś z osób pracujących w Pro6 napisze coś więcej?

j.bardzilowski

Parking na ul Lompy firmy Pro6 Sp.zoo,robi (usunięte przez administratora)ludzi na 150zł,Pan Buc parkingowy co siedzi w budce jest po piwku bo czuc,Zdaleka od dego parkingu.Firmą powinien się zając urząd skarbowy i prokurator bo pod oknami komendy policji okradają ludzi i są złodziejami.Telefon mają wyłączony.J.B.

k.t.

Dzien dobry. 16.11.2020 o godz 13,34 zostałem (usunięte przez administratora) na 150zł poszedłem rozmienic pieniądze do restauracji na komende policji zeby zapłacic 6 zł za parking.Gdy wróciłem miałem juz założoną blokadę na koła.I chciałem to reklamować 150zł.Krzysztof T.

Klient

Nie polecam. Cieć siedzi w budzie i czeka aż się odejdzie od auta żeby założyć blokadę. Poszedłem rozmienić pieniądze 5 minut, wracam i blokada na kole. Słuchajcie we Wrocławiu też taka firma działała i policja sobie poradziła. Blokadę może założyć tylko policja lub straż miejska.

Monika P

Ten parking to maszynka do robienia pieniędzy, perfidne zachowanie ciecia z budki. Maż opłacił parking, bilet się nie wydrukował, poszedł do ochroniarza , jednak ten był z parkingu policyjnego. Cieć z budki nie wyszedł, mąż spieszył się do lekarza z małym dzieckiem. wrocil po 15 minutach a tam blokada, aut na parkingu było 4st, facet widział, ze mąż płaci ale stwierdzi l" nie ma obowiązku patrzeć"...masakra. porażka i tyle.w dalszym ciągu nie wiadomo, gdzie odwołania pisać.

Łucja
@Monika P

Wygląda na to, że inne osoby również spotykały podobne sytuacje z nakładaniem blokad na koła i prezydent Katowic radzi im kierować sprawy do sądu: https://tiny.pl/t4l1c Daj znać, może akurat Tobie udało się skutecznie odwołać od kary? Swoją drogą, nie odzywają się tu pracownicy Pro6. Jak warunki pracy w tej firmie?

Luka
@Monika P

Do Sądu. A najlepiej było by zbiorowy pozew złożyć.

Kruku

Ja zapłaciłem wczoraj. DostaeKwitek wydrukowany na drukarce. Na nic tłumaczenia, że nie zdążyłem a nie było też gdzie rozmienić pieniędzy a drobniaków mi zabrakło. Zagaszam sprawę do urzędu skarbowego.

Macie jakieś informacje czy potrzebują teraz pracowników?

Sonkas

Prosze o podanie maila lub telefonu kontaktowego fo Firmy

Radca Prawny

Założenie nielegalnej blokady na koła może być potraktowane m.in. jako naruszenie posiadania (cytowany art. 344 k.c.). W takim przypadku możemy w drodze postępowania sądowego domagać się odszkodowania za takie naruszenie. W drugiej sytuacji nałożenie blokady może być potraktowane jako przestępstwo, bądź w większości przypadków jako wykroczenie w postaci uczynienia rzeczy (czasowo) niezdatną do użytku. Kodeks karny Art. 288 § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Kodeks wykroczeń Art. 124 § 1. Kto cudzą rzecz umyślnie niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, jeżeli szkoda nie przekracza 1/4 minimalnego wynagrodzenia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Radca Prawny

W sytuacji zaparkowania pojazdu na prywatnej nieruchomości, gdzie postój jest zakazany, prywatnemu podmiotowi przysługują środki ochrony posesoryjnej (art. 344 k.c.), roszczenie negatoryjne (art. 222 § 2 k.c) oraz tzw. samopomoc uregulowana w art. 343 § 2 k.c.. W ramach niniejszych uprawnień prywatny podmiot może np. usunąć nasz pojazd ze swojej nieruchomości na nasz koszt. W takiej sytuacji, postępowanie prywatnego podmiotu byłoby jak najbardziej zgodne z literą prawa. Jednakże również w tym przypadku prywatny podmiot nie ma uprawnień do zakładania urządzań blokujących koła, nawet w sytuacji wcześniejszego uprzedzenia kierowcy o możliwości założenia blokady w formie ogłoszenia zamieszczonego przy wjeździe na teren posesji.”

prawo i ... ?

Proszę zauważyć, że wokół KW Policji w promieniu 1km nie żadnych szans na zaparkowanie pojazdu. Bydło petenci mogą sobie truchtać z buta do jaśnie państwa policmajstrów , bo ich parkingi nie dla hołoty nawet z wezwaniami. I tu nagle, tuż obok, taki rodzyneczek jak pro6 sp. z o.o. Może ta spółka to z policją ?

Doman
@prawo i ... ?

Policjanci misiu kolorowy sami nie maja gdzie parkować. Osobiście parkowalem pod sądem na Francuskiej i dreptalem.

Większość opinii o firmie zostawiają w tym wątku klienci. Nie brzmią niestety one pochlebnie, ale są ważne, ponieważ współtworzą markę firmy. Jednak wciąż najistotniejsze ze wszystkich na forum Gowork.pl są komentarze pracowników firmy. Proszę zatem wszystkie osoby aktualnie pracujące w Pro6 o zostawianie tu wiadomości na temat warunków zatrudnienia, wynagrodzenia i aktualnych rekrutacji. Pomoże to zainteresowanym osobom podjąć decyzję w sprawie aplikacji.

Kazimierz

Miałem zdarzenie 18.12.2018 podobne jak wyżej opisane.Zapłaciłem za jedną godzine,wróciłem wcześniej a na kole blokada.Bilet schowałem do kieszeni zamiast za szybę przez roztargnienie.Wezwałem patrol policji.Panowie policjanci powiedzieli że to jest teren prywatny,nie mogą ingerować i poradzili mi zapłacić 150 zł za zdjęcie blokady.Czy to jest zgodne z prawem jeśli zapłaciłem za parkowanie?

Krzysztof

Wróciłem na parking po około 20 minutach z ważnym biletem jeszcze 40 minut i widzę ,że parkingowy zakłada blokadę. Okazuję potwierdzenie zapłaty (bilet) a on ,że go to nie interesuje i mam zapłacić 150zł. Na telefon podany na tablicy nie można się dodzwonić przez kolejne dni celem złożenia odwołania. Zapłaciłem i sprawę przekażę mojemu prawnikowi , ponieważ opłata karna jest za nie opłacenie za parkowanie ( ja opłaciłem i to z nadwyżką czasową ). Zachowanie parkingowego wskazuje na celowe nastawienie celem zarobienia jak największych pieniędzy ( w nie do końca uczciwy sposób) i to pod siedzibą Policji.

spławik

Super parking. Wszędzie z niego blisko,parkuje tam od roku i nigdy nie miałem żadnego problemu. Trzeba tylko informacje i regulamin znajdujący sie na parkingu czytać ze zrozumieniem to nie będzie powodu do narzekania !

wkurwiony

W pełni podzielam wszystkie poprzednie opinie. Wyjątkowo perfidne, złośliwe, nastawione na pozyskiwanie pieniędzy postępowanie. Opłaciłem parking na godzinę, wróciłem po 20 minutach i zastałem założoną na koło blokadę. Powodem było to, że nie zostawiłem biletu za szybą. Najlepsze jest to, że facet obsługujący parking widział jak płacę za parkowanie. Powiedzieliśmy sobie nawet Dzień Dobry. Pokazywanie dowodu zapłaty za parking nic nie wniosło. Wyjątkowo (usunięte przez administratora) działanie.

Dorota
@wkurwiony

Tak to prawda. Miałam dzisiaj taka sama sytuacje

Dorota
@Dorota

Wyjątkowo chamskie działania. Kupiłam bilet na godzinę ale niestety spotkanie się przedłużyło. Przyszłam na parking ale blokada została już założona a kwota do zapłaty wynosiła 75 zł. Pan Buc powołuje się na regulamin. Ale czy Pan Buc przedstawił komukolwiek regulamin i ktoś z nas go akceptował? Mam nadziejè że ktoś się zajmie tym nieuczciwym działaniem. Sama napewno omówię to z adwokatem. Może będzie jakieś rozwiązanie w tej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro6 Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pro6 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro6 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro6 Sp. z o.o.?

Pro6 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wita Stwosza 6 lok. 6A
    40-036 Katowice