Opinie o Eko-Styl Rental Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko-Styl Rental Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eko-Styl Rental Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Styl Rental Sp. z o.o. w Leżajsk

Nie wiecie czasem jak tu teraz płacą technologom? Jakiś czas temu zniknęła mi oferta i nie wiem czy żałować. Zakres obowiązków raczej zdawał się być standardowo wypisany, niestety nie opisano ani wymagań ani tego co jest oferowane

Podobno pracując jako Pracownik Biurowy można liczyć na 3400 PLN na rękę. Czy to prawda?

Roksana

Najpierw staż później pół etatu na więcej nie licz

Bogdan
@Roksana

Ile ten staż trwa i jaka na nim kasa? No i ile później płacą? Te pół etatu to w określonych godzinach?

Roksana
@Bogdan

Staż z urzędu pracy

1604 Nowy wpis

Na rękę ale chyba za dwa miesiace

Marta Nowy wpis
@1604

Ta kwota to za ten staż? Bo teraz to chyba już nawet nie jest najniższa. Czy można się tutaj zatrudnić bez odbywania stażu? Od razu na umowę?

Matylda Nowy wpis
@Marta

Staż z urzędu pracy wynosi nieco ponad 1500 zł.. Firmie zależy na darmowych pracownikach więc marne szanse chyba że pół etatu to może...

Maja

Jakie są wszystkie obowiązki dla "operatora do prania i prasowania"? nazwa tak ciekawa, że aż się zainteresowałam a ktoś o zarobki na tym stanowisku pytał. w zasadzie to jakie wszystkie obecnie mają teraz do obsadzenia, jest jakieś na którym najlepiej się pracuje?

Maria
@Maja

Najlepsze stanowisko w tej firmie to takie daleko od niej

Dominika
@Maria

Oho gruby pocisk. A mozesz powiedzieć dlaczego aż tak negatywnie oceniasz pracę tutaj? Jakieś konkrety?

Zatrudniają każdego na zwykłe stanowiska pracownicze czy trzeba mieć doświadczenie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eko-Styl Rental Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Operator urządzeń do prania i prasowania powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Wiola

Zamierzam złożyć CV do firmy. Czy warto? Można pracować tam na cały etat/trzy czwarte? Jak z zarobkami? I czy można pracować w godzinach 14-21?

Zuzanna
@Wiola

A na jakie stanowisko aplikowałaś? Widzę, że wrzucili sporo ogłoszeń, mnie ciekawi stanowisko biurowe i wypełnianie wniosków unijnych

Wiola
@Zuzanna

Aplikowałam na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRANIA, PRASOWANIA :)

Czy firma Eko-Styl Rental Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Żadne

Maja
@Anonim

A szedł ktoś, żeby wprost powiedzieć co i jak?

Jak jest z pakietem medycznym w Eko-Styl Rental Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Firma nie oferuje żadnego pakietu medycznego

Pytanie??

Czy polecacie staż na stanowisku laboratoryjnym?

@Pytanie??

oj nie, nie , nie... gorszego miejsca na staż nie można sobie wyobrazić :|

Pytanie??
@007

A czy mogę prosić o jakieś uzasadnienie?

Karol
@007

Napisz proszę co konkretnie masz na myśli, chodzi o brak możliwości rozwoju, atmosferę w pracy, brak kursów czy może coś innego? Liczę że rozwiniesz nieco swoją wypowiedź!

Wwi
@007

Możesz powiedzieć coś więcej ?

Lab
@007

Nie mogę zgodzić się z tą opinią. Byłam tam na stażu, a teraz pracuje i jestem bardzo zadowolona.

Ktos

A jak wyglądają zmiany od której do której są zmiany i czy sobota też jest pracująca?

Danuta
@Ktos

Cześć, dobre pytanie odnośnie Eko-Styl Rental. Też chciałabym wiedzieć właśnie takie podstawowe rzeczy na temat pracy tam. Mam nadzieję, że ktoś udzieli jakiejś informacji. A które stanowisko pracy cię interesuje najbardziej?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eko-Styl Rental Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

tak, nadgodziny są dodatkowo płatne

pracownica

Nowoczesna i perspektywiczna firma. Wyposażenie zarówno w dziale badawczym jak i na hali pralni jest na wysokim poziomie i robi duże wrażenie - można się rozwijać i uczyć na wielu płaszczyznach.

Pracownik 123

Pozytywna firma cały czas rozwijająca się .

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Styl Rental Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w Eko-Styl Rental Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Styl Rental Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Styl Rental Sp. z o.o.?

Eko-Styl Rental Sp. z o.o.
  • Spółdzielcza 13 B
    37-300 Leżajsk

Eko-Styl Rental Sp. z o.o.