Opinie o Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. w Bogucin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. w Bogucin

Ja to akurat mam ofertę do Ciechanowa dla pracownika biurowego z teraz. nie ma wskazanych widełek placowych a wspominają w treści o atrakcyjnym systemie premiowym. Są jakieś progi maksymalne? Ile ewentualnie wynoszą?

przedstawiciel Nowy wpis

oddział Olsztynek zarządzany przez poł rencistę emeryta

marzena Nowy wpis

Stomil Sanok to firma krzak

Weronika Nowy wpis
@marzena

Możesz to jakoś rozwinąć? Samo stwierdzenie mnie nie przekonuje. Czemu uważasz że to krzak? Chętnie się dowiem. Są ku temu jakieś przesłanki żeby tak myśleć?

Marzena

A ja na internetowej stronie firmy szukałam zakładki Kariera, ale nie ma tam takiej. Czy wiecie, jak wysłać tutaj CV jak ktoś chciałby się zatrudnić? Można na zwykły mail biurowy to zrobić? Chodzi mi głównie o stanowisko juniorskie, początkowe, takie, gdzie można zdobyć doświadczenie w działach administracyjnych, są miejsca?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Członek zarządu spółki w firmie Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
klient

a dyrektorem jest jeszcze krzysiek?

klient

oddział Olsztynek ma być zlikwidowany idzie plota także nie martwcie się

Dominika
@klient

To plotka czy potwierdzone info? Niby z jakiego powodu mieliby likwidować, to mnie zastanawia. Czy oni nadal nie szukają ludzi przypadkiem, jak by się miało jedno do drugiego?

marzena
@Dominika

raczej nie szukają tam jest klika znajomków jeszcze z czasów (usunięte przez administratora) maja stary system zatrudnia na rok a zwalniają po miesiącu żeby wożąc dopłatę z unii

Włodek
@marzena

Pytałem u źródła i z tą likwidacją Olsztynka to jakiś fejk a chyba w najbliższym czasie będą kogoś szukać

fg

oddział Olsztynek tam sami pgrowcy pracują a dyrektor to (usunięte przez administratora)

AAA

Fantastyczna firma. Mila atmosfera, choć jak wszędzie zdarzają się wyjątki. Nie robią problemów z wolnym jeśli dziecko zachoruje. Pensja ok i często są dodatkowe premie i co najważniejsze zawsze na czas. Do tego ZFŚS i opieka medyczna. Nie wiem kto wypisuje te bzdury o oddziale w Olsztynku, ale frustraci się zdarzają.

Agnieszka
@AAA

a ile tu osób tak właściwie pracuje, pytam odnośnie funduszu. też tych premii byłabym ciekawa jakie konkretnie i co z wysokościami?

marzena
@AAA

tak sobie tlumacz

przedstawiciel

oddział Olsztynek zwalniają ludzi żeby podzielić ich wypłatę miedzy siebie

AAA
@przedstawiciel

Firma jest na pełnej księgowości, wypłaty oblicza i wypłaca centrala (kadry) wprost na konta pracowników. Zastanów się człowieku jakie brednie wypisujesz.

rrrr

Stomil Sanok znany jako Sanok rubber produkują w Rosji paski bojkot precz z taka firma

rrrr

mają produkcje w Rosji bojkot

abw

Stomil Sanok dystrybucja Olsztynek jako przedstawiciel wozisz kierownika magazynierów potem dziwnym trafem zwalniają cię a on przejmuje twój służbowy samochód a twoja wypłatę dzielą miedzy siebie

Aneta
@abw

jaki powód podają w takiej sytuacji przy zwolnieniu ?

@Aneta

odmienne filozofie

@Aneta

a naprawdę sekretarka kadrowa miała kiedyś romans ze starszym 65 lat dyrektorem oddziału Olsztynek i cos powiedziała

Zofia
@abw

kogo obchodzą takie prywatne sprawy? naprawdę darowałbyś sobie te szczegóły plotkaro :D

przedstawiciel

Stomil Sanok oddział Olsztynek nie polecam tam pracować zatrudnia cię a jak tylko zbudujesz bazę klientów wywalają ogólnie panuje (usunięte przez administratora)

Marzena
@przedstawiciel

A czy w umowie jest zapis, że ta zbudowana baza klientów, to jest jakby 'własność' firmy i odchodzący pracownik nie może już korzystać z tych kontaktów pracując gdzie indziej? Może jakaś klauzula czy umowa poufności tego dotyczy?

przedstawiciel

kto chce ich bazę klientów

klient

słabe paski pękają każdy narzeka

daniel

zwolnią cię mimo ze opiekujesz się osoba niepełnosprawną

Stomil Sanok oddział Olsztynek kierowniczka stara panna po 50

przedstawiciel

Stomil Sanok oddział Olsztynek najmłodszy z magazynierów to nadęty d który chciałby zostać niespełnionym przedstawicielem

daniel

Stomil Sanok dystrybucja Olsztynek dyrektor handlowy (usunięte przez administratora) odwala przekręty przelewa pieniądze od kontrahentów na inne konta ze tez centrala się jeszcze nie połapała

Dominika

Raczej widzę, że zostały tutaj opublikowane komentarze na temat usług Stomil. Tymczasem ja bym bardziej chciała spytać o to, jak jest pod względem pracy. I czy to jest dobra firma waszym zdaniem. Za co moglibyście ją polecić?

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. - Bogucin

• Jak się pracuje w Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Gnieźnieńska 99
    62-006 Bogucin

Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.