Opinie o Green Deco Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Green Deco Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Deco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Deco Sp. z o.o. w Gdańsk

DES-BUD podnośniki koszowe

Zalecam ostrożność a raczej omijanie z daleka. Ewentualnych podwykonawców przestrzegam przed podejmowaniem decyzji o współpracy. Czytajcie opinie, sprawdzajcie w KRD i innych rejestrach dłużników. Od dwóch miesięcy, my jak i inny podwykonawca oraz jak mi wiadomo pracownicy GREEN DECO , nie otrzymaliśmy naszych należności za prace wykonane w Pasłęku. Zaległości tylko z tego jednego zlecenia to kilkadziesiąt tysięcy zł. Aktualnie sporządzamy wniosek do prokuratury, jeżeli również zostałeś (usunięte przez administratora) możesz dołączyć. Wszelkie info na desbud72@gmail.com

BELG Nowy wpis
@DES-BUD podnośniki koszowe

Firma nie płaci podwykonawcom. właściciel czy tam udziałowiec pan rachwał ma kilka spółek którymi rozsyła oferty przetargowe chyba w zależności ilu ma komorników na którą firmę.

Agata Nowy wpis

Widzę, że w Green Deco poszukują pracowników na stanowiska m.in. dla kierowcy kat. B oraz pracowników fizycznych do prac przy zagospodarowywaniu i pielęgnacji terenów zielonych. Orientuje się ktoś, czy firma zatrudnia osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności? I czy trzeba mieć jakieś doświadczenie na tym stanowisku? W ogłoszeniu niestety nie ma nic na ten temat. https://www.gowork.pl/praca/green-deco-sp.-z-o.o.;pr

desbud podnośniki koszowe Nowy wpis
@Agata

Zalecam czytanie opinii na ich temat oraz spółek pokrewnych.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

były Nowy wpis

wypłata jest późno, a i tak trzeba czekać i dopytywać się o nią

Jakie wartości są cenione w Green Deco Sp. z o.o.?

pomocny

liczą się tylko pieniądze dla właścicieli, ludzie są źle traktowani i kontrahenci

Czy po rozmowie w Green Deco Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
fucha

ciekawe czy wystarczy szmalu na wypłaty

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

były

prawie nikt nigdy nie otrzymuje umowy o pracę

zieleń

Musiałem długo czekać na pieniądze za wykonaną usługę, bo żona właściciela wolała wydać pieniądze na co innego.

Olga
@zieleń

Rozumiem. No ale liczy się jednak fakt, że ostatecznie otrzymałeś swoje pieniądze od firmy Green Deco. Mógłbyś dopowiedzieć, ile dokładnie to trwało. A w tej firmie pracujesz na stałe, czy tylko właśnie na zlecenie?

zieleń
@Olga

jako podwykonawca. Miesiąc opóźnienia kiedy wiadomo, że zleceniodawca wydaje pieniądze na swoje prywatne sprawy, to jest wkurzające. Lekceważący stosunek właścicieli w temacie płatności.

Są wolne wakaty teraz w firmie ?Ktoś wie?

Czy ktoś jeszcze wypowie się o atmosferze w firmie ?

ss

nic nie bierzcie od tej firmy! to jest firma taxus i crusta, poczytajcie opinie, ostrzegam

xxx
@ss

Nic nie bierzcie??? To jakaś pomyłka. Firma niczego nie sprzedaje. Firma wykonuje usługi

OBSERWATOR

Można zarobić i atmosfera pracy też (jak na dzisiejsze nerwowe czasy) jest w miarę dobra. Nie ma nudy, nie ma obijania się po kątach, bo na to nie ma czasu. Firma niewielka, dlatego cenne jest zaangażowanie, kreatywność i elastyczność. Czasem trzeba zejść z piedestału, zakasać rękawy i złapać za przysłowiową (i często dosłownie) łopatę, ale to się raczej opłaca. Owszem, czasem jest nerwowo (a gdzie dziś nie jest(?)), ale pracownikom pozostawia się dużo swobody w organizacji pracy. Ważny jest efekt końcowy. Co ważne - panuje tu raczej koleżeńska atmosfera. Relacje na linii Pracownik- Przełożony - również zdecydowanie "ludzkie". Pracownicy firmy mają prawo do własnego zdania, własnych propozycji poprawienia jakości pracy, czy jej ułatwienia. Każdy może tu coś wnieść, ale i dużo się nauczyć. Firma jest zdecydowanie przyjazna również osobom bez doświadczenia (kobiety, mężczyźni, osoby młode, emeryci, renciści), które chcą to doświadczenie zdobyć. Wystarczy robić swoje, zadbać o powierzone mienie, bo każda strata to nowe koszty, które raczej nie poprawiają sytuacji firmy i tyle... Bo bez względu na sytuację firmy w danym momencie, nikt nie pracuje tu za darmo. Wynagrodzenia wypłacane są z częstotliwością nie odbiegającą od ustalonych przepisami norm. Zachwiania płynności finansowej - zdarzają się, ale są nie mniejsze, nie większe niż w innych, o podobnym profilu i wielkości firmach. Jednak to jedna z niewielu małych firm, która pomimo problemów, dokonując często trudnych wyborów i podejmując trudne decyzje (również w kwestii rozliczeń) - trwa od wielu lat. Wiadomo, że negatywne opinie nie biorą się znikąd. Jednak czasem w obliczu nierzetelności i nieterminowości rozliczeń projektów zrealizowanych na rzecz kontrahentów, wśród których są niestety duże znane firmy, podejmowane decyzje i rozwiązania, choćby były najbardziej przemyślane, nie są w stanie rozwiązać wszystkich problemów i zaspokoić wszystkich potrzeb w jednej chwili. Na niektóre działania potrzeba czasu. Podsumowując : z pewnością nie jest to firma, dla której sensem istnienia jest "nierzetelność" wobec podwykonawców. Nie jest to firma, którą należy omijać, bo praca tutaj to nie tylko korzyści finansowe, ale i nowe doświadczenia, za które inni każą płacić. Bo to miejsce, które jest otwarte na nowe pomysły oraz dla tych, którzy chcą pracować, niezależnie od wieku, płci, kwalifikacji, czy ich braku. Miejsce, w którym wbrew komentarzom, docenia się zaangażowanie i wkład pracy.

Pracowity

A jak się tu pracuje? Można w miarę dobrze zarobić?

agu11

Firma Bardzo nierzetelna!! Moje sugestie dla Green Deco Sp. z o.o.: Proszę płacić podwykonawcą!!

Sławomir Jaskółowski
@agu11

Witam, Podzielam Państwa opinię, proszę o kontakt 501641976 Sławomir Jaskółowski

WN

Firma nierzetelna. Zamówili u mnie rośliny i ich nie odebrali. Co prawda przyjechali po odbiór ale bez pieniędzy, a umowa była że płacą przy odbiorze. Po kontakcie za kilka dni odnośnie odbiory odpowiedzieli, że już nie będą odbierać. Dla mnie jest to działanie nieprofesjonalne, narazili moją firmę na straty.

bb

Odradzam dawanie firmie towaru z odroczonym terminem płatności - otrzymali ode mnie miesiąc - aktualnie jest już 86 dzień po terminie płatności...

Zostaw merytoryczną opinię o Green Deco Sp. z o.o. - Gdańsk

Green Deco Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1315
    80-855 Gdańsk