Opinie o Tom-Sanit Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tom-Sanit Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tom-Sanit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Sanit Sp. z o.o. w Zabrze

Czy Tom-Sanit Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pracownik Nowy wpis

Tak

Mieczysław Nowy wpis

I na jaką umowę mogą tu liczyć studenci na początku? Od razu można dostać umowę o pracę?

Vivo Nowy wpis
@Mieczysław

Tak, raczej możesz na to liczyć

1948

Większość negatywnych opinii jest wyssana z palca. Firma porządna z dobrym zapleczem, wypłata na czas. W każdej robocie trzeba pracować. Za palenie papieroska i opieranie się o plot nikt nie płaci. Najpierw pokaz co potrafisz dac od siebie, a dopiero później wymagaj złotych gór.

Nicki Nowy wpis
@1948

Podpisuje się pod tym.

Człowiek czyta i nie dowierza co tu większość za głupoty wypisuje. Najwięcej do powiedzenia jak widzę mają Ci, którzy okradają firmę, robią fuchy na boku, zamiast zjechać na baze to koczują w kszakach żeby dniówka leciała i nadgodziny i jeszcze nie pojawi się 3 dni w pracy bo zapomniał, że weekend sie skonczył w nd. Kierownictwo w porzadku, wypłata na czas, premie uznaniowe. Niestety tak jak ktoś juz pisał wyzej, za podpieranie łopaty albo plucie do rowa jeszcze nikt pracownikiem roku nie został.

Mick

Nie polecam tej firmy. Ogólnie porażka. Pracownicy nie potrafią nic porządnie zrobić. Odradzam.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tom-Sanit Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierownik robót sanitarnych?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciężko jest w systemie 12/12 w Tom-Sanit Sp. z o.o.?

Kogut

Tam nie ma takiego systemu 12/12 ta za godzinę pracy masz 15 zł ale za każdą nadgodziny masz15 zł bardzo cieszko wypłacalna ????????????????????????????

Rachim

Banda konfidentów przeczytałem co to jestkonfident i w tej firmie pasuje to każdemu nawet Gabi brzydka ale kapuje koncertowo a ta opasiona nosicielka cellulitu cieszy ten złodziejski ryj

Darmozjady tylko patrzą jak człowieka wykorzystać dupny szef alkoholik hshahhahahahah 2 koparki na krzyż wielka firma że pieniądze z wypłaty na. Wypłatę są mniejsze

Wojtek

A to ciebie czasem za picie nie zwolnili i za to że robiłeś fuchy na boku

Rachim
@Wojtek

Wojtek tyle coś ty ukradł tej firmie a fuch ogarnął ciekawe, co walisz starą opasiona właściciel kę ??????

Klamca

Jedyna firma ktura ma 70% pracowników konfidentow pozdro Dla Michała i jego wafla

Tosia
@Klamca

Po 1 kolego jak chcesz komentowac to naucz sie poprawnie pisac która a nie ktura bo to koli w oczy . Po 2. Masz tu znaczenie slowa " Konfident " człowiek szpiegujący na zlecenie swoich mocodawców; kapuś, kabel, donosiciel; 2. agent wywiadu, tajny wywiadowca policyjny; szpieg, informator, szpicel. Wiec zanim zaczniesz kogosc oczerniac i podszywac sie pod kogos to glowa w slownik i poczytaj sobie znaczenia tych słów. A po 3 nie wiem kogo miales na myśli piszac wafel ale jesli masz taka odwage ukrywania sie i pisaniem tu miej odwage powiedzieć to w twarz tym osoba ktore tu oczerniles I jedynego wafla jakiego widze ktory to pisal to jestes nim ty .

Ryzy
@Klamca

Ten kto mądry już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) za najniższą krajową to niech sobie grubas sam Tyra!!!!

Ryzy
@Tosia

Wszystko pasuje do pracowników w tej firmie

Alexs

Tak dostajesz co miesiąc premie jeśli nie lecisz w kulki za soboty dostajesz więcej. I na święta zawsze są bony. Osobiście polecam

Klamca
@Alexs

Fajna bajerka to zależy od tego czy szefowa ma chumor i ile razy Michał cię sprzedał

Jarooo
@Alexs

Z Tymi bonami to bym się mógł się kłócić. ;)Pozdro

Mieczysław
@Jarooo

To jak to tu w końcu wygląda, są bony na święta czy nie? Ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję że jako pracownik Tom-Sanit wspomnisz też jaka panuje atmosfera w zespole, to zawsze ważny czynnik dla kandydatów.

pytanko

Jak oceniacie tu pracę? Plusy/minusy?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tom-Sanit Sp. z o.o.?

Mietek

Narzędzi takie sobie tylko makowy raz w tygodniu i to te perełki za 1,25 jest cowid są cięcia

Jest w firmie problem z alkoholem czy konkurencja to pisała ?

SEBASTIAN
@Tomek

Dzień dobry ja w sprawie pracy czy jest może rekrutacja u was w firmie Poszukuje pracy obecnie pracuję przy gazie na stanowisku operator koparki zgrzewacz plus kierowca oraz jestem z zabrze

Grucha
@Tomek

Problem jest zprezesami

Czy teraz pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Tom-Sanit Sp. z o.o. w mieście Zabrze? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Grucha

Tak pracowałem tam nie dawno I na rozpoczęciu przygody z tą firmą uczestnik kadry kierowniczej zrobił z nowych pracowników złodziei

Naprawdę z całego serca odradzam ta firmę... Przy końcowej wypłacie brakło 400 zł czyli zakończyło się zwolnieniem bo co to za wytłumaczenie że słaby miesiąc..... Urlopów nie uznają i na żądanie tylko bezplatne

Daniel

Mam podobną sytuację w tej firmie przepracowalem swoje tak jak firma wymaga i co zwolnilem się dobrowolnie to za ostatnie dni w nowym miesiąc firma zryw postanowiła nie wypłacić mi mojego wynagrodzenia

Czesiek

Szefostwo miłe. Wypłata na czas i zawsze się zgadza polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Sanit Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Tom-Sanit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tom-Sanit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tom-Sanit Sp. z o.o.?

Tom-Sanit Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 64