Opinie o Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. w Chotomów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. w Chotomów

Wanda Nowy wpis

Myślę, że dobre miejsce pracy patrząc na pracowników i ich zaangażowanie, bardzo miła obsługa.

Dorota

pracowałam tam ponad 3 lata ale moje cele zawodowe mocno się zmieniły po obronie i uzyskaniu pracy w zawodzie jednak muszę przyznać, że to było bardzo dobre miejsce pracy i przede wszystkim przyjazne. Właściciele otwarci i zaangażowani w budowanie relacji na każdym szczeblu. Wynagrodzenie ok i płacone zawsze na czas... w skrócie mogę tylko podać same dobre i mocne strony pracy w tej poradni.

Elżbieta
@Dorota

A rotacje jakie? Ktoś pisał, że wynagrodzenie nieadekwatne niestety do stanowiska, czy komentując je jako "ok" delikatnie też na to wskazujesz?

Dorota
@Elżbieta

Warunki dobre, zawsze człowiek chciałby zarabiać więcej ale realnie na stanowisku rejestratorki zarabiałam tam dobrą pensję tym bardziej przy pracy 7 godzin /dzien

Elżbieta Nowy wpis
@Dorota

Tylko 7 godzin? I to takich dosłownie praktycznych, że zaraz od przekroczenia progu do jego opuszczenia? Bo jeśli tak to wygalałoby w porządku, najgorzej jak występują jakieś godziny bezpłatne. Jeszcze chciałabym się tylko upewnić. Jaka forma umowy?

Dorota Nowy wpis
@Elżbieta

7 godzin pracy a w razie gdyby pojawiły się jakieś nadgodziny to były zwracane lub wypłacane. Ja miałam UoP

XYZ

Niestety ale oceniam negatywnie. Atmosfera która tam panuje pozostawia wiele do życzenia... Stwarzane są tam pozory zgranego zespołu, przyjaznej atmosfery i elastyczności, ale są to tylko i wyłącznie pozory. Pracownik jest pod stałą kontrolą a dogadanie jakiegokolwiek aspektu jest trudne i wymaga długotrwałych negocjacji. Nie mówiąc już o tym ze sam kontakt z pracodawcami graniczy z cudem... Prowizorka, brak szacunku do pracownika i przeogromna manipulacja ze strony pracodawcy są na porządku dziennym.... traktowanie pracowników jak maszyny... duża rotacja pracowników. Zarobki kompletnie nieadekwatne do stanowiska.

ZYX
@XYZ

Niestety zgadzam się z tą opinią...

Wiktoria
@ZYX

Szkoda, że nic sie nie zmieniło z tego, co opisujesz. A ogólnie zgłosiłeś w takim razie tą sprawę, próbowałeś pogadać? Może to by coś zmieniło?

Dorota Nowy wpis
@XYZ

Chyba coś Ci się pomyliło... pracowałam tam przez prawie 4 lata i nic co piszesz nie jest prawdą.

Świetne miejsce, przyjazna atmosfera pracy, wyrozumiałość, otwartość i podejście na najwyższym poziomie! Firma prężnie się rozwija, a wraz z jej rozwojem, rozwijają się wszyscy pracownicy i współpracownicy. Polecam Lubię atmosferę w Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. za: Przyjazne podejście, poczucie bycia słuchanym, rozmowa ....

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Fizjoterapeuta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. - Chotomów

• Jak się pracuje w Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mała 11
    05-123 Chotomów
  • NIP: 5361930421 REGON: 368316554 KRS: 0000695608

Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio Sp. z o.o.