Opinie o GPI KRAKÓW Sp. z o.o. w Stanisławice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GPI KRAKÓW Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GPI KRAKÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPI KRAKÓW Sp. z o.o. w Stanisławice

Firma pod żadnym względem nie jest godna polecenia . Kumoterstwo, kolesiostwo i nepotyzm wśród kadry kierowniczej i administracyjnej widoczne są na porządku dziennym. Zwykły pracownik traktowany jest jak zło konieczne. Pracodawca oczekuje od pracownika całkowitego oddania się pracy. Bardzo źle widziane są zwolnienia lekarskie, urlopy na żądanie i inne nieobecności, które gwarantuje pracownikowi kodeks pracy – pracownik nieobecny za karę pozbawiony jest wszystkich dodatków finansowych. Pracownik ma dać z siebie wszystko na 200% nie otrzymując w zamian nic dobrego. Stosowanie (usunięte przez administratora) w stosunku do zwykłych pracowników przy przyzwoleniu szefostwa i zamiatanie pod dywan przewinień z tym związanych. Jeżeli ktoś ceni sobie spokój i pracę w przyzwoitych i cywilizowanych warunkach niech trzyma się z daleko od tej pseudo firmy. NIE POLECAM z czystym sumieniem.

Panie Prezesie po tym jak postąpił Pan z kierowikiem produkcji który wykrył przekręty o których prawdopodobnie Pan musiał wiedzieć zastanawiamy się jak Pan teraz się z tym czuje? Jak wam nie wstyd, usuwacie komentarze które pokazują mega patologię w wielkim koncernie GPI z którą przez lata Pan nic nie zrobił ! Przepraszam zrobił Pan, zwolnił Pan z dnia na dzień kierownika produkcji bez możliwości dania mu się wypowiedzieć, a teraz skrupulatnie usuwacie komentarze z tego forum które najwidoczniej bardzo Pana bolą. Czy myśli Pan że w ten sposób zatka Pan usta pracownikom tej firmy? Muszę Pana rozczarować że to się Panu nie uda, ludzie wszytko wiedzą. Proszę pamiętać że po tym co zrobił Pan naszemu kierownikowi codziennie rano jak się Pan z nami wita PODAJĄC NAM BZCZELNIE RĘKĘ patrzymy na Pana z wielką pogardą. Karma wraca, tak jak ten komentarz który Pan usunie !!!!

Za trzydzieści srebrników

Murem za kierownikiem produkcji Ziębą, ale to nie on powinien wylecieć, tylko kto inny!!

Nowy !!!
@nowy

Piszę poraz kolejny ponieważ komentarze są usuwane . Zwolniony został porządny pracownik a trutnie zostały i chodzą nadal po tej firmie :) . Możecie usuwać komentarze i tak wam to nic nie da. Już każdy doskonale wie kto w tej firmie jest trutniem. Jedyną nadzieją dla tej firmy to całkiem nowy zarząd. Jak to mówią Ryba psuje się od głowy i wszystko do tego pasuje :).

Neutralny

Na tym portalu "zieeemby" i ich trutnie mogą postękać bo tyle im pozostało. Skończyła się bajka kierownika pt.od nędzy do pieniędzy. Wreszcie ktoś wywalił tego pustego (usunięte przez administratora) którego pasją było nękanie ludzi.

Rakstal Nowy wpis
@Neutralny

Trutnie ziemby, jak je Pawełku nazywasz, nie stękają na tym portalu tylko zachowują chonor w odróżnieniu od ciebie. Kierownik Produkcji którego pozbyliście się miał chonor oraz poparcie większości pracowników ponieważ walczył o poznanie prawdy Musiisz pamiętać o jednym, jesteś pustym człowiekiem którego nawet żona zostawiła ale nie prejmuj sie przepięknie pozowałeś do zdjęć, jesteśmy z ciebie dumni że mamy takiego PRZE super kierownika DUR. Dobra rada, proszę pogadaj z Elą aby nie usuwała tak szybko Twoich wpisów z tego forum bo nie daje możliwości do ich przeczytania wszystkim zainteresowanym.

Cdn Nowy wpis
@Rakstal

Tik tok Nowy wpis
@Rakstal

Przestępstwo zniesławienia spenalizowane jest w art. 212 Kodeksu karnego. Zniesławieniem będą szeroko rozumiane działania przeciwko czci osoby trzeciej, przede wszystkim rozpowszechnianie różnorodnych treści, które w opinii publicznej mogą poniżyć lub narazić zniesławianą osobę na utratę zaufania potrzebnego między innymi do pracy na danym stanowisku lub pełnienia określonej funkcji. O ile zniesławienie zwykłe zgodnie z art. 212 § 1 k.k. zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności, to już zniesławienie za pomocą środków masowego komunikowania podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.). Jak łatwo więc zauważyć, w przypadku zniesławienia dokonanego m.in. w Internecie ustawodawca wziął pod uwagę typ kwalifikowany tego przestępstwa ze względu na jego większą szkodliwość społeczną i stąd też zagrożenie karą pozbawienia wolności do roku możliwości ukarania sprawcy – jest złożenie ustnej skargi na Policji. W trybie art. 488 § 1 Policja jest uprawniona do przyjęcia pisemnej lub ustnej skargi pokrzywdzonego w związku z przestępstwem ściganym z oskarżenia prywatnego i przekazania go do właściwego sądu oraz, w razie potrzeby, do zabezpieczenia dowodów. Jeśli nie mamy pewności co do osoby sprawcy, albo gdy sprawca pozostał anonimowy, Policja ustali adres IP komputera sprawcy. Warto dodać, że zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, usługodawca, a więc w tym przypadku dostawca usług internetowych, ma obowiązek udzielić informacji organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Wobec tego ustalenie danych sprawcy, takich jak nazwisko i imiona, adres oraz numer PESEL nie powinny nastręczać trudności.

Zobaczcie jak sobie żyją były kier i jego żonka a wam kazali na jego fundację wpłacać aby kupować coraz lepsze samochody i motocykle.. obłudnicy. Wreszcie siądą na (usunięte przez administratora)

Prawda wygra! Nowy wpis
@Nowy

Wiem jak żyje nasz kierowik i jego żona i zapewniam cię że nigdy nie zamienił byś się z nimi. Kuba, ich syn stał sie z dnia na dzien roślinką. Wymaga opiki przez 24 godziny na dobę. To co napisałeś jest przeokropne.

Daniś2013

Ten zwolniony kierownik sam kiedyś razem z prezesem zwalniali na podstawie plotek zebranych przez jego żonę więc wcale nie jest taki super. Cieszy w sumie, że ktoś w końcu, zauważył że kierownik DUR razem z prezesem robią wały, szczególnie z firmą R.....Al. Wcześniej Pawlo to samo robił ze Stjepanem (stara kadra na pewno pamięta tego czuba) i jak się skończyło? Panie prezesie, karma wraca :) Pozdrawiam

Milu.
@Daniś2013

Zastanów się co ty piszesz, jak plotki mogą być powodem zwolnienia pracownika z firmy? Pawlo robi wały o których wszyscy wiedzą, i co z tego?

Mnmbop

Cześć moi drodzy ostatnio był post na GPI Poznań że zapraszacie do siebie to teraz ja zapraszam Was do nas.....u nas druga część komedii. Ale spokojnie moi drodzy coś myślę że nadchodzą lepsze czasy .......walczcie o swoje pokażmy siłę niebieskich koszulek ????

N
@Mnmbop

Biegiem do HR firma nie ma licencji na tej stronie nikt wam tutaj nic nie zrobi a HR podciągnie wszystko pod groźby ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ar Carton Kraków Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

nowy

W niektórych firmach wraz z takim odejściem "lidera stada" usuwa się całą rodzinę trutni a ta w tej firmie jest szczególnie liczna..kolesiostwo i (usunięte przez administratora)

Nowy !!!
@nowy

Grzegorz

Panie dyrektorze Wydaje się Panu, że Pan wygrał, ale co najwyżej bitwę. Natomiast ruszył Pan lawinę. Jak na razie to toczy się powoli, ale to dopiero początek. Pękła natomiast pewna tama milczenia. Afery wykryte przez Kierownika produkcji nie są jedynymi. Tylko czekać, aż wypłyną następne. Za dużo osób o tym wie. A jak pewne (usunięte przez administratora) dotrą do klientów to właścicielom koncernu nie będzie do śmiechu. A wtedy wyprowadzą Pana.

antyzieba
@Grzegorz

Niech każdy pamięta, iż w sieci nikt nie jest anonimowy(każdy zostawia IP) a wszelkie zniesławienia mogą być prawnie egzekwowane więc przemyśl 2x zanim napiszesz.

@antyzieba

antyzieba-niestrasz niestrasz bo się...

Za trzydzieści srebrników

Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Drodzy koledzy i koleżanki Gdzie jest rada pracownicza? Dlaczego do tej pory na prośbę pracowników nic nie zrobiliście aby wyjaśnić tą sytuację!!!

Czesio

Widzę, że wszystkie komentarze dotyczące molestowania seksualnego przez pana K. Zostały usunięte

Rysiek

Od bardzo dawna wiadomo że Pan prezes oraz pan K. Od dawna kręcą wały w tej firmie pan K. Jest tak bezczelny i (usunięte przez administratora) że aż się dziwię chłopakom z działu duru że potrafią z nim funkcjonować . Prezes twierdzi że pieniędzy nie ma dla pracowników ale na wały dla Pana K. Zawsze się znajdą . Kierownika mega szkoda odkrył wał i za to musiał polecieć mam nadzieję że nikogo noga z nowych pracowników nie stanie u progu tej firmy skoro tak się traktuje doświadczonego kierownika (pracownika) to młody będzie (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej.

Rotacja kierowników to bardzo dobry pomysł ,należało to zrobić dawno. Natomiast kierownika produkcji mega szkoda bo to super Gość, i pozostaje mieć nadzieję że ta sprawa się jeszcze nie skończyła.

Taka niestety jest prawda gość który powinien być zwolniony już dawno chodzi teraz i się śmieje a ten co wykrył nieprawidłowości został zwolniony. Szefostwo pozbyło się pracownika który postępował wedle kodeksu który został stworzony przez korporacje a pozostawiło na stołku człowieka od robienia wałów o czym wszyscy pracownicy we firmie wiedzą.Sposob w jaki potraktowano kierownika produkcji jak przestępcę i kazano się mu spakować w ciągu godziny nie dajac szansy nawet pożegnać sie z pracownikami to taka nagroda za wykrycie nieprawidłowości-Mega słabe szkoda gościa bo jest naprawdę wporzadku walczył o prawdę ale jak widać nie warto a kodeks GPI mówi co innego

Anonymous

A mnie najbardziej dziwi cisza apropo osób pracujących na stanowiskach PP????????

Zawsze jak coś się stanie winien jest pracownik a potem szukanie (usunięte przez administratora) żeby nie było na zakład pracy tylko żeby była wina pracownika i rozejdzie się po kościach. A przypominam że to amerykanie przejęli więc każdy wypadek itp można im zgłosić a jak ktoś będzie uporczywy to dopnie swego tzn poszkodowany. Znam Amerykanów i za wypadki w pracy ich prawnicy poszkodowanych sięgają w "milionach" odszkodowań a oni się tego boją. I tak ludzi nazywają (usunięte przez administratora)

Anon

(usunięte przez administratora) Złe zarobki. Premie uzależnione od wielu złożonych na barki pracownika zasad. Wyśrubowane normy. Brak kultury ze strony biura jak i całej „góry” oraz brak komunikacji i zrozumienia. Zamiatanie błędów biura pod dywan przy jednoczesnym piętnowaniu błędów produkcji, „co wolno wojewodzie…” Traktowanie ludzi z góry, jak rzeczy, rowniez pod względem materialnym -biuro -laboratorium -Administracja Byle jakość w stosunku do próśb pracowników -jadalnia (niczym schowek na miotły) -toalety -prysznice -szafki Konieczność przestrzegania bhp, w momencie gdy normy nie są spełniane przez górę informacja o tym ze jak coś się stanie to wina pracowników Oraz wiele wiele więcej. Kilku pracownikow zadeklarowało już w kuluarach pozew grupowy porzedzony zbieranymi dowodami

Premie są ale jak pójdziesz na chorobowe to goła wypłata mizerna.atmosfera między pracownikami taka se, dla kierownictwa i elity drukarskiej jesteś zero do szydery i wykpienia, stary czy nowy pracownik bez różnicy. Nie polecam.

Pytanie w kwestii możliwości współpracy z firmą. Czy firma oferuje premie? Dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o GPI KRAKÓW Sp. z o.o. - Stanisławice

• Jak się pracuje w GPI KRAKÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GPI KRAKÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPI KRAKÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GPI KRAKÓW Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 360
    32-015 Stanisławice