Opinie o Lider & Partners Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lider & Partners Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lider & Partners Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider & Partners Sp. z o.o. w Rogóźno

Weronika

@pracownik ale to na czarno wszyscy pracowali?

@Weronika

Firma ok, nikt w niej nigdy na czarno nie pracował.

Wanda Nowy wpis
@Jan

Czy mógłbyś w takim razie napisać jakiej umowy można się spodziewać w Lider & Partners? :) Jest szansa na umowę o pracę?

Jan Nowy wpis
@Wanda

Tak od samego początku. Wypłata jest na czas. masz dodatkowo roboty akrodowe na których można więcej wyciągnąć.

J Nowy wpis

Jak pamietam to liderzy ogarniali sprawę do czasu nadejścia spoleczniaka !!! Których wszystkich sprzedawał !!! Komu lepiej dadzą !!!

Luka Nowy wpis

Świetny pracodawca, wystarczy dobrze robić to co mamy w zakresie obowiązków, polecam

Jako podwykonawca mogę polecić, świetna współpraca, wszystko na czas dogadane szczegółowo z Panem Przemkiem.

Eva
@Andrzej

Dajmy podwykonawców na początek może zaczną miernoty zawiązać :P

zapomniałem
@Eva

czasy nie mają tam pierdnąć !!! A co dopiero oglądać!!! A liderzy nawet dzwonią, aby śrubkę wymienić wiec rozumie to

Ren
@zapomniałem

No cóż brak ludzi to awansujemy co podleci pod rękę szkoda czasu ma szukanie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lider & Partners Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Filip

@janek za miarę normalne pieniążki? A możesz zdradzić ,ile to jest tak mniej więcej? Pozdrawiam!

Janek

Jeśli jesteś pracowity, cierpliwy nie musisz się obawiać. Praca za w miarę normalne pieniążki.

Jan

Pracuję tu dłuugo, serio, i nigdy przenigdy nie było żadnych poślizgów z wypłatami. Inna sprawa, że jak ktoś rzucał pracę i chciał od razu kasę to nie dostawał bo termin jest jeden dla wszystkich maksymalnie do 10 każdego miesiąca na przelewie. Każdy kto pisze inaczej kłamie. To tyle. Jasne, że mimo iż każdy ma tutaj szansę nie każdy się nadaje.

Wojtek
@Jan

potwierdzam a jeszcze fajne jest to, że kadra nie nosi (usunięte przez administratora) wyżej niż trzeba ;)

PF
@Wojtek

Profesionalisty w swoich dziedzinach ;)

Firma bez pojęcia. Ludzie pracują po 3 miesiące bez jakiejkolwiek umowy. Brak materiału do pracy. Potrafią zabrać z wypłaty po 600 zł mówiąc że to na poprawki bo to ludzi wina że są poprawki.

Pomyliłeś firmy, Ta firma nigdy nie zatrudniała nikogo bez umowy a wynagrodzenia zawsze są w terminie wysyłane przelewem, (usunięte przez administratora)

Jan

Dobra firma, praca specyficzna bo robisz różne rzeczy. Dla mnie ważne jest to, że ludzie tu przyjaźni a firma wypłacalna.

filip
@Jan

W końcu firma która daje normalną umowę i wszystko masz na przelewie.

:D

Świeże coś ???

D

Podobno polecana fucha w tejże firmie

Ale ja się uczę

polecam

Nie można powiedzieć nic złego, a w innych firmach bywało różnie. Robię od roku jest ok.

gal anonim

Lubię atmosferę w Lider & Partners Sp. z o.o. za: Praca średnio ciężka, da sie dogadac z kierownikiem co do zmian, wypłata na czas choc raz zdarzylo sie opoznienie jak 10 byl w niedziele. jak sie pracuje to sie zarabia, nie najgorzej w porownaniu do innych spolek ale wystarczy zwolnienie lub zawalenie dniani po kasie. mozna dorobic w weekendy, ale umowa juz pod inna firma ale w sumie to samo.

Firmę mogę spokojnie polecić. Dobrze nam się współpracowało mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja to powtórzyć.

Michal

osobiście firmę mogę polecić, robota cały rok, wiadomo cudów nie ma ale jak na nasze warunki jest ok. składki odprowadzane umowa wypłata w terminie. z wszystkim da się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Lider & Partners Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Lider & Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lider & Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider & Partners Sp. z o.o.?

Lider & Partners Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 25A
    21-075 Rogóźno

Lider & Partners Sp. z o.o.