Opinie o Lipid Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lipid Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lipid Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lipid Systems Sp. z o.o. w Wrocław

Janusz

Witam serdecznie. Niestety jestem zmuszony wystawić negatywną opinię na temat procesu rekrutacji w firmie Lipid Systems, jak i przestrzec ludzi, którzy chcą sumiennie wykonywać obowiązki by zastanowić się nad aplikacją. W piątek (19.05.2023) byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa składała się z rzędu podstawowych pytań w komisji trzech osób. Głównego Prezesa, najprawdopodobniej brygadzisty produkcji, jak i bliżej nie określonej Pani, która tak na prawdę nie wiem co tam robiła. Rozmowa przebiegała bardzo kulturalnie i wesoło. I tu się zaczyna wszystko sypać. Czekam w piątek na tel. Nic - ok to po weekendzie - poniedziałek mam drugą rozmowę ale jako osoba sumienna dzwonię do Lipid Systems z pytaniem, czy nadal moja aplikacja jest rozpatrywana, bo jeżeli już nie, to zdecyduje się na pracę gdzie są zainteresowani moja osobą od zaraz i otrzymuje wiadomość od Pani, która była na rozmowie ze Prezes jest na "TAK", że moja aplikacja przebiegła pomyślnie i szef będzie dzwonił. (Była to godzina 10:45). Godzina 15:23 nadal nie ma informacji że jestem.zatrudniony... Gdyby @Pracodawca był zainteresowany poważnie, to zadzwoniłby natychmiastowo z pozytywną informacją. Jeżeli zależy komuś na czasie i zna swoją wartość, zna siebie i wie że jest sumienny to odradzam aplikacji w firmie Lipid Systems ponieważ jak na tak maleńką, maciupcią firmę proces rekrutacji jest bardziej złożony, aniżeli w wielkich korporacjach. Na koniec dodam, że dobrze że nie wachalem się wybrać inną firmę, bo bym teraz został na lodzie, a to wiele znaczy w obecnych czasach. Przykre, przykre i jeszcze raz przykre że pracownicy/ potencjalni pracownicy są tak traktowani.

Janusz
@Bożena

Dziś byłem na drugiej rozmowie w o wiele większej firmie i zadzwonili po 2h od rozmowy kwalifikacyjnej. Gdyby nie to zostałbym na lodzie. Od wysłania CV do rozmowy było to kilka dni, rozmowa trwała ok. 15/20 minut.

Widziałem w jakimś starym ogłoszeniu na magazyniera, że 2 lata temu dawali 3 200–3 500 zł. Mam nadzieję, że chociaż jakieś dodatki do tego było, bo trochę skromnie jak za pracę fizyczną. Ciekawe czy teraz coś się polepszyło.

Janusz Nowy wpis

Bożena Nowy wpis
@Janusz

Ojej, to mega szkoda, że nie dają feedbacku żadnego, to na pewno frustrujące żyć kilka dni w takiej niepewności...Czyli dobrze rozumiem, że miałeś tylko jedną rozmowę rekrutacyjną, ile czasu ona trwała? A powiesz ile czekałeś na odzew od momenty wysłania CV?

Janusz Nowy wpis
@Bożena

Na jakie benefity można liczyć w Lipid Systems Sp. z o.o.?

Anka

raz w roku karta podarunkowa do sephory lub empiku za bagatela 100 /sto/ zł

odpowiedź

czy jest kawa, herbata, mleko i cukier dla pracowników? czy trzeba przynosić swoje?

Maciej
@odpowiedź

Tez jestem ciekawy czy dają coś do siebie jeśli chodzi o wodę dla pracowników albo kawę? Jest w ogóle jakieś pomieszczenie socjalne gdzie można spokojnie zjeść śniadanie żeby nie trzeba było na kolanie?

Jaka jest kultura pracy w Lipid Systems Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Żadna. Kadra zarządzającą klnie do pracowników, nie raz któraś z Kobiet płakała po kątach(z różnych stanowisk). Groźby zwolnienia ze strony brata szefowej to norma. Opierdziele "motywacyjne" w skladzikach. Szacunku zero, od przełożonych i co za tym idzie do przełożonych. Temat zmiany pracy wśród pracowników na porządku dziennym. Większość spotkanych tam ludzi to fajne osoby, na stopie prywatnej normalne kulturalne rozmowy, później podczas pracy każdy sobie (usunięte przez administratora) pilnuje bo wszystko jest niepoukładane i wiadomo że jak coś się nie uda jest poszukiwanie winnego. I do składzika.

Natalia
@Odpowiedź

Czyli niezbyt ciekawa panuje tutaj atmosfera... Jest ktoś komu możecie zgłosić takie zachowania? Między pracownikami też jest średnio?

Kazik
@Odpowiedź

do inspekcji pracy ich podać i do sanepidu, bo (usunięte przez administratora) aż strach!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Lipid Systems Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka zarządu
Lidia

Ma ktoś info jaka jest kasa dla Technologa? Wydaje mi się że widziałam od nich ogłoszenie. I czy to jest kwestia negocjacji, czy firma podaje stawkę bez szans na ustalanie?

@Lidia

technologów było tu ci wielu, a jak się nie spodobasz to: cześć przyjacielu. Kasa słaba, ale co kto lubi. czy lubi rozwój czy udawanie że jest się w pracy.

Edyta

Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie się w laboratorium? Są planowane jakieś zatrudnienia? Jakie są warunki pracy i przełożeni? Interesują mnie liposomy. Zastanawiam się nad rozwojem w tym kierunku.

Aneta
@Edyta

No nie widać ogłoszeń... Na przełomie roku szukali technologa, a teraz to pewnie musiałabyś wysyłać spontanicznie aplikację na adres mailowy firmy. PS. pamiętam, jak wprowadzili na polski rynek pierwszy krem z liposomami. Kto wówczas mógł myśleć, że będą transportować witaminy do krwioobiegu!

@Edyta

rozwiniesz się niczym papier toaletowy...

Edyta
@Franek

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Teraz sama nie wiem: warto, czy nie. Ciekawi mnie jak wyposażone jest laboratorium (ogólnie), czy jest szansa poznać nowe techniki, czy prowadzi się ciekawe badania. Nie widzę, żeby firma miała swoją stronę, z której można by się czegoś dowiedzieć o labie, czy portfolio.

@Edyta

odpowiedziałaś sobie sama na pytanie.... jesli firma nie ma zadnego portfolio i takie tam, to..... jasne? Nie warto się tu pchać. toksyczni ludzie.

RIP

Dziwna firma. W tym roku zwolniła 80% załogi (Wrocław). Teraz szuka pracowników przez Agencje Pracy. Atmosfera w firmie toksyczna. Widać, że kadra zarządzająca pochodzi z podwrocławskich firm korporacyjnych (najgorszy sort) itp. Brygadziści to typ niedouczonego korpoludka który ma wielkie ego a małe możliwości intelektualnych. Brygadziści kreują firmę na wiodącą w produkcji leków i suplementów a rzeczywistość jest inna. Standardy (higiena, sterylność, czystość), które wpaja się podległym pracownikom są łamane przez kadrę zarządzającą. Szatnia wygląda jak mały składzik. Dostałem szafkę do której sam musiałem zainstalować zamek. Ubranie robocze składane z ubrań po poprzednikach. Powinienem dostać pięć kompletów. Dostałem jeden który codziennie musiałem sam w domu prać. Pomieszczenie socjalne czyli stołówka to mała pakamera do której wstawiono lodówkę, ekspres do kawy i zmywarkę. Na przerwie w pomieszczeniu 10m2 przebywa ok. 12-15 osób. Pomieszczenie w którym dziewczyny pakują saszetki z suplementami wygląda tak jakby to była praca gdzieś pod Pekinem, oczywiście w Chinach. (usunięte przez administratora)To co, że przed wejściem do firmy stoi środek dezynfekujący jak żaden pracownik nigdy nie dezynfekował rąk, nie nosi maseczki ochronnej. Generalnie firma bazuje na kiepskiej jakości sprzęcie który zakupiła od Chińczyków. Firmy nie polecam. Za te pieniądze które firma oferuje, teraz można spokojnie poszukać sobie ciekawszej, rozwojowej pracy. Ja, gdybym dłużej w tej firmie pracował zepsułbym siebie jako pracownika pod względem intelektualnym.

Bożenka
@RIP

widzisz i nie grzmisz...stare dobre pakowaczki zwolnili, bo miała być super ekstra maszyna do pakowania... a dowiadujesz się, że szukają nowych pakowaczy z agencji ! szok i niedożywienie!

RIP

Nie. Mój brygadzista narzekał, że firma nie daje telefonów komórkowych. Musiał korzystać ze swojego.

Nixk

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy przedstawiciela w tej firmie? Ja to wygląda z targetem, możliwe do wykonania? I współpraca z przełożonymi?

Tomasz
@Nixk

Też się zastanawiam jak wyglądają targety w Lipid Systems, na tym można sporo stracić lub zyskać w tej branży. Może ktoś z pracowników niedługo zajrzy na forum i da nam znać. Może też ktoś powie coś konkretnie o zarobkach?

Rafał

Warto startować na stanowisko technologa, tzn. dużo projektów jest wdrażanych? Możliwości produkcyjne i technologiczne? Słowem, czy praca technologa nie skończy się na przekładaniu papierów? Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać? Jest dział technologii?

ks

aj ak wyglada praca pracownika porzadkowego?

Wiktor

Z pewnością warto starać się o pracę bo tu ceni się dobrego pracownika i jego kompetencje.

Interesuje mnie praca w laboratorium badawczym. Są planowane jakieś przyjęcia? Jak się pracuje?

Martyna

@weronika a na jakie stanowisko dostałaś ofertę ?

weronika

Wlasnie dostalam odp ze firma zaprasza mnie na rozmowe. Po przeczytaniu opini nie wiem czy isc...ocena nie jest zbyt dobra. Czy jest szansa po okresie probnym dostac podwyzke stawki?? 3100brutto to troche mało

anonimowo

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo problemowa Prezes, która owszem zna się ale na sprawach naukowych o prowadzeniu firmy nie ma zielonego pojęcia.

@anonimowo

Z jakich właściwie względów odradzasz pracę w Lipid Systems? Wyjaśnij bardziej szczegółowo swój wpis. Dzięki.

@Antoni

Nie jestem autorem posta, ale co dla Antoniego jest niezrozumiałe w tej opinii? Kompletna, kulturalna i pełna wypowiedź. Do czego namawia swoim pytaniem? To forum publiczne. Oczekuje przykładów niekompetencji prezes na forum publicznym? Wszędzie są plusy i minusy, ale jak szef nie umie zarządzać i do tego uważa się za wyrocznie we wszystkim, to ciężko się pracuje, szczególnie osobom, które kompetentne są, w sprawach, o których prezes poczytała i myśli, że wie wszystko.

@Gość

Zgadzam się z Tobą, każde miejsce pracy ma swoje tak zwane plusy i minusy, dlatego też chciałbym to wszystko bliżej poznać. Np. podstawowym pytaniem dla mnie jest to, czy pracodawca ten oferuje od pierwszych dni zatrudnienia umowę o pracę? Takich właśnie informacji potrzebuję.

Rotacja pracowników w tej firmie jest przerażająca. Odchodzą osoby z kierownictwa firmy, chyba nie dają rady z prezesową. W ciągu roku zmienili się prawie wszyscy kierownicy, i nie tylko kierownicy, też specjaliści. Nikt chyba nie chce dla nich pracować, jak się już zatrudni i zobaczy ten cyrk to się sam zwalnia albo nawet nie zdąży bo go sami zwolnią po kilku tygodniach.

@Anonim

Z opinii na tym forum można wywnioskować, że pracowników się nie ceni. Może to jest przyczyną rotacji?

Czarek

Nie ma ludzi niezastąpionych. A najlepiej jak każdy zajmie się swoją pracą bo firma jest ok więc warto

Nie czaruj
@Czarek

A co już wszystkich zwolnili? Nie ma ludzi niezastąpionych! Niech to będzie motto tej firmy, wywieście to nad drzwiami, na pewno podniesie morale.

Witam, Osobiście to średnio wspominam prace w Lipid Systems. Dziwna firma i kiepska atmosfera przynajmniej, kiedy ja pracowałam. Na koniec już nawet zabronili nam się odzywać do siebie podczas pracy, mimo że cały czas ręce pracowały. Brak wody przy stanowisku pracy i monotonna praca. Nie polecam !

@Anonim

Piszesz o wadach Lipid Systems, a jakie były zalety? Oferują stabilne warunki zatrudnienia?

KROKODYL

Dziwna firma i faktycznie nie ważne są Twoje wyniki, ale to czy ktoś na wyższym szczeblu Cie lubi czy nie ! Nie polecam tej firmy nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lipid Systems Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lipid Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lipid Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lipid Systems Sp. z o.o.?

Lipid Systems Sp. z o.o.
  • Krzemieniecka 48C