Opinie o Thoriana Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Thoriana Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Thoriana Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thoriana Sp. z o.o. w Warszawa

Maciek

Brałem udział w rekrutacji na Junior Project Managera. Proces sprawny, szybko dostałem informację zwrotną po każdym etapie. Udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Dużo projektów, z różnych branż.

Witold
@Marta

A mówili coś o warunkach, tj. jakie widełki wynagrodzeniowe, umowa na start, czy są premie/szanse na rozwój? Jak odpowiedziałaś na pytanie gdzie widzisz się za 5 lat? Faktycznie łatwo się na nim wyłożyć ...

Danuta

Współpracuję z Thorianą od 4 lat jako Project Manager. W przeciwieństwie do innych pracodawców Thoriana ,,dba'' o mnie zapewniając mi ciągłość w projektach. Przez te lata nigdy nie zdarzyła się sytuacja żebym została bez wsparcia w trudnej sytuacji - czy to życiowej, czy projektowej. Zespół praktycznie się nie zmienia - co jakiś czas dochodzą nowe osoby. Warunki finansowe są bardzo ok.

Dron
@Danuta

To jesteś szczęśliwa. Ja niestety dowiedziałam się z dnia na dzień, że nie mam pracy.

Mońka Nowy wpis

Wygrzebałam jakąś ofertę dla analityka danych, ale nie wydaje mi się żeby była aktywna. Myślicie, że warto wziąć udział w kolejnej rekrutacji, co tam ciekawego mają do zaoferowania oprócz umowy o pracę? :)

Danuta

Dron Nowy wpis
@Danuta

Tomek P. Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko junior project manager. Cały proces sprawny i całkiem szybki. Na każdym etapie miałem informację zwrotną i mogłem zadzwonić w każdym momencie dopytać o szczegóły. Dostałem informację jakich pytań można się spodziewać na kolejnych rozmowach. Na projekt na który aplikowałem nie udało się dostać natomiast jesteśmy ciągle w kontakcie i szukamy pola do współpracy. Atmosfera na rozmowach świetna. Pozdrowienia dla pani Pauliny i Joanny :)

@Tomek P.

Ponoć sam proces rekrutacji przebiega dość szybko. Ile to u ciebie trwało? Jestem raczej niecierpliwą osobą. Ile tych etapów łącznie było?

Joanna

Jest dużo projektów, najlepsze jest to, ze można sobie wybrać, z jakiej branży. Proces rekrutacyjny szybki, informacja zwrotna szybko. Duży pakiet benefitów i stabilność zatrudnienia. Jasne warunki współpracy.

@Joanna

To z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny? I jak to czasowo wygląda? Co to znaczy w Twoim mniemaniu "szybko"? :D Może wymienisz choć kilka benefitów, które oferuje firma? :) Stabilność zatrudnienia - czyżby umowa o pracę? :) Proszę o rozjaśnienie :D

Joanna

U mnie były dwa etapy - najpierw rozmowa telefoniczna po angielsku, uzgadnianie warunków, trybu pracy, podstawowe pytania. Za 2 dni dostałam zaproszenie na drugi etap - rozmowa zdalna (co w moim przypadku jest bardzo ważne) - techniczna, merytoryczna, dokładne szczegóły projektu, obowiązki, zadania. Warunki finansowe są dobre, wydaje się, że atmosfera też. Oferują sprzęt służbowy nowoczesny i możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, typ umowy jest uzgadniany - byłam o to pytana na początku, podane było mi kilka opcji, ja wolę B2B i taki powiedziałam.

@Joanna

Co do warunków finansowych, dało radę negocjować podczas rozmowy? Czy od razu zaproponowali ci dobrą stawkę po prostu? Co do pracy zdalnej, wiesz może czy mimo wszystko organizują regularne spotkania w biurze? Mieszkam poza miastem i byłoby to dla mnie uciążliwe, a wiem, że niektóre firmy mówiąc praca zdalna i tak zakładają spotkania. Techniczne pytania były trudne czy powiedzmy "książkowe"? ;)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Maciek

Dawid
@Maciek

A finalnie się dostałeś bo dość pozytywnie mówisz o rekrutacji? Ile etapów było? Za każdym razem tylko rozmowa czy też miałeś zadania do wykonania i od oceny zależało przejście do następnego?

@Dawid

@Dawid brałam ostatnio tam udział w rekrutacji i nie było żadnych zadań. Pierwsza rozmowa była o warunkach, firmie, porozmawiałyśmy chwilę po angielsku. Druga rozmowa była z kimś innym i wtedy już rozmawialiśmy konkretnie o moim doświadczeniu. Atmosfera ok, jak to na rozmowach, stres jest. Pracy nie dostałam bo potrzebowali kogoś bardziej doświadczonego.

Mikołaj
@Marta

O to w sumie przeszłaś dwa etapy, można powiedzieć. Ta rozmowa po angielsku jakaś rzeczowa i związana z w przyszłości wykonywanym zawodem? No i czy podali Ci już na drugiej rozmowie warunki jakie oferują na tym stanowisku, czy jeszcze o tym rozmowy nie było?

@Mikołaj

Było na pewno pytanie o plany zawodowe, gdzie siebie widzę za 5 lat, żebym opowiedziała o sytuacji trudnej i jak sobie z nią poradziłam, jakie wyciągnęłam wnioski itd. Nie były to pytania łatwe i trochę się na nich wyłożyłam.

Witold

Grzegorz

Wszystko ok. Miejsce, które szanuje pracowników. Nie jest to typowe korpo.

Zuzanna
@Grzegorz

W jaki sposób szanują pracowników? Pod względem finansowym jak to wygląda? Macie regularne podwyżki, możliwość premii za jakieś fajne projekty? Atmosfera między pracownikami tez na plus?:) Ciężko się dostać do firmy? Pamiętasz może, jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Chciałabym aplikować:)

Ciekawe projekty, w międzynarodowym środowisku. Rekruterki bardzo miłe i profesjonalne. Cały proces rekrutacji jasny i czytelny. Bardzo polecam tę firmę dla analityków biznesowych i systemowych szukających ciekawej i rozwojowej pracy!

Łukasz

Miałem przyjemność poznać kilka osób pracujących w Thoriana, i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Bardzo kompetentne osoby, w dziedzinie zarządzania projektami oraz optymalizacji procesów. Doświadczenie poparte certyfikatami robi spore wrażenie. Dodatkowo są to osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej, które powierzone im zadania wykonują w sposób wzorowy. Mam same miłe skojarzenia z tą firmą i gorąco polecam ich usługi

Robert

Zespół młody, atmosfera fajna. Biuro nowoczesne i zlokalizowane w bardzo ładnej okolicy. Warunki finansowe ok.

Małgorzata
@Robert

No to super, że amosfera jest fajna, bo to jest bardzo ważne w miejcu pracy. Piszesz, że warunki finansowe są okej. Możesz dać znać ile konkretnie wynosi wynagrodzenie?

Lukasz

Jako osobie blisko zwiazanej z analiza biznesowa milo slyszec pochwaly ;) Aczkolwiek nie do konca rozumiem wpis o wlascicielach. W szczegolnosci o mozliwosci doswiadczenia nienawiscie i pogardy z ich strony. Fizycznie kontakt z wszystkimi z nich jest po prostu niemozliwy - to raz. Dwa, ze znam i wspolpracuje z Nimi od 9 lat i ostatnie co moglbym powiedziec to, ze doswiadczylem tego rodzaju zachowan. Bez konkretow, o ktorych moznaby dyskutowac jest to po prostu pomowienie i tak nalezy traktowac te opinie.

Analiza biznesowa

Firma okłamywała mnie do ostatniej chwili, że będzie kontynuacja zamówień na moje prace. Gdybym nie znalazła sobie pracy zostałbym na lodzie.

Lukasz
@Analiza biznesowa

Prawde mowiac jestem blisko zwiazany z obszarem analizy biznesowej i nie przypominam sobie w ostatnim okresie sytuacji abysmy jakiemus analitykowi nie przedluzali kontraktu. Chetnie poznalbym wiecej szczegolow.

Czy w firmie Thoriana Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Nik

Nie

masówka

firma prowadzi masowe rozmowy rekrutacyjne celem zbierania danych osobowych, więc nie ma sensu aplikować zawracanie głowy i strata czasu biedne rekruterki nie nadążają z "przesłuchiwaniem" kandydatów tyle ze wspaniałości firmy

Nik
@masówka

Zgadzam się w 100%

Kandydatka

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Senior Project Manager. Rekrutacja była dwuetapowa, na każdym etapie wiedziałam, jakie będą kolejne kroki. Pracy nie dostałam, ale byłam informowana na bieżąco co się dzieje w procesie. Miłym zaskoczeniem była informacja zwrotna odnośnie tego, że nie przeszłam dalej, co jest rzadkością obecnie wśród pracodawców.

Zuzanna
@Kandydatka

A ile czekałaś na feedback? To spoko, że firma ma takie podejście do rekrutacji. Opowiesz może coś więcej o tych etapach? Albo masz jakieś rady dla przyszłej aplikującej? ;)

Krzysztof
@Zuzanna

Właśnie jestem w procesie rekrutacyjnym. Ogólnie idzie sprawnie bo jest to rozmowa, zebranie wymagań i wysyłka cv dalej. Niestety nie dostałem pracy na to stanowisko na które aplikowałem ale od razu zaproponowano mi udział w innej rekrutacji. Feedback dostałem po około tygodniu.

Anonimowa

Moje rozmowy z firmą Thoriana zaczęły się na początku czerwca. Umówiłam się na rozmowę rekrutacyjną, którą przełożyłam na inną godzinę z czym nie było problemu. Rozmowa się odbyła, była bardzo przyjemna, miałam wrażenie, że zostałam pozytywnie odebrana. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam telefon z zaproszeniem na drugi etap rekrutacji. I tutaj był koniec moich pozytywnych doświadczeń z Thorianą. Miałam dostać informację o potwierdzeniu terminu drugiego etapu. Ostatecznie musiałam zadzwonić w tej sprawie sama, żeby dowiedzieć się, że jedna z osób rekrutujących jest na urlopie i termin trzeba przełożyć. Kiedy dzień drugiego etapu rekrutacji się zbliżał dostałam telefon, że jedna z osób obejrzała moje CV i bardzo jej się spodobało, więc poczekamy jeszcze na to jak kolejnej osobie skończy się urlop (!) i wtedy odbędzie się drugi etap rekrutacji. I drugi etap odbył się jakieś 3 tyg. po pierwszym. Tam dowiedziałam się m.in., że wolą osobę na pełen etat (mimo że poinformowałam o chęci pracy na maksymalnie część etatu już na 1. etapie, a na ogłoszeniu o pracę była informacja, że akceptują i pełen i część etatu) i odezwą się potem, bo mają do rozpatrzenia innych kandydatów. I od tamtej pory nie dostałam żadnej informacji. A minął już ponad miesiąc. Firma co prawda zadzwoniła do mnie w czasie, kiedy byłam na wakacjach i nie miałam zasięgu (jakieś 3 tyg po drugim etapie). I to był ostatni raz, kiedy Thoriana próbowała się ze mną skontaktować. Nie otrzymałam, żadnego maila zwrotnego, SMSa, nic. Zatem nie polecam składania CV do tej firmy, gdyż jest to strata naprawdę dużej ilości czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Thoriana Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thoriana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thoriana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thoriana Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thoriana Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thoriana Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thoriana Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mokotowska 1 lok. XII PIĘTRO
    00-640 Warszawa