Opinie o Fitness Club 24 Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fitness Club 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Club 24 Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Agnieszka

A jak długo z nimi pracowałeś? Czego dokładnie nauczyła Cię praca tutaj, podasz konkrety? Tu cała ekipa pracowników była okej, szło się dogadać?

Maciek

Jeśli chcesz być czyimś (usunięte przez administratora)to firma właśnie dla ciebie . Choć pozory mylą i na pierwszy rzut oka atmosfera jest bardzo przyjazna . System donosicielstwa dopracowany do perfekcji . Zarobki marne . Warunki marne . W toaletach smród , prysznica brak ( znaczy jest ale tylko dla odważnych ) . Dzięki pandemii jest chociaż mydło i ręczniki papierowe . Ogólnie serdecznie polecam !!!

Jan
@Maciek

Warunki są co raz lepsze, toalety i prysznice są remontowane. Zarobki są takie na jakie się zgadzasz przecież, nikt nikogo nie trzyma na siłe.

@Jan

Wiadomo, że pensja jest taka na jaką się zgodzisz, bo gdyby było inaczej to byś nie pracował. Ale możesz napisać na jakim jest poziomie ta wypłata? No chyba, że zarobki są tajne.

Jan
@Adam

Nie wiem ile mają inni. ja tam jestem zadowolony z tego co mam i nie jest to marna wyplata. Wiadomo że chce więcej ale nie mam jak w innych zakładach 2800

bombel

Hejka, pracuje od nie dawna w Fitnessclub24 i nie mogę narzekacz atmosfera jest naprawdę super i bardzo miłą . Przełożeni jak i właściciele przyjaźni pracuje się tutaj jak z wielka rodzina wynagrodzenie adekwatne do pracy . Polecam !

@bombel

Też jestem zadowolony, nie musieliśmy prosić się o podwyżki, każdy dostał premie od początku roku.

Iwona
@Maciek

Ooo a jak często takie podwyżki w Fitness Clubie 24 się zdarzają? Przeważnie z nowym rokiem? Czy również można dostać taką za np. zaangażowanie i dobre sprawowanie? I ile ona wynosi? :)

@Iwona

premie mamy co miesiąc a podwyżkę dostaliśmy na początku roku

Iwona
@Maciek

Brzmi zachęcająco ;) Jakbyś jeszcze napisał coś więcej o tych premiach to byłoby super.

Makaron

Fitness jest najlepsza praca i szef najlepsza . Ja jestem najlepsza pracownik . Ja codziennie mieć kac i nic mi nie mówić szef . Czasami ja mu opowiadać co dzieje w fitness ale nic stało. On rozumieć że ja musieć pic w nocy jak ablah nie widzieć dlatego rano ja troszkę nie przytomny i nieprzyjemnie pachna. Ale nic stało bo ja najlepsza

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa była pozytywna, a Pani przeprowadzająca ją była konkretna i profesjonalna. Niestety nie dostałem się do etapu drugiego. Otrzymałem telefon z informacją kandydatury co oceniam na plus.

Podstawowe, weryfikacja języka oraz jedno bardzo intrygujące zadanie. Domyślam się że polegało ono na sprawdzeniu mojego poziomu stresu.

Łukasz

Kupiłem w Fitness 24 używane stojaki na hantle. Niestety nie obejrzałem ich przed zakupem, gdyż pracownik firmy w rozmowie telefonicznej zapewnił że są w bardzo dobrym stanie. Gdy towar przyjechał na miejsce stojaki okazały się kompletnie zdezelowane. Brak śrub, brak łódeczek pod hantle, wiele z nich strasznie zniszczonych, stojak cały poobijany, aż do ubytków w metalu nawet malowanie proszkowe nie pomogło. Ogólnie zapłaciłem 1000 zł taniej niż za nowy stojak, lecz koszty naprawy wyrównają a nawet przekroczą koszty regeneracji. Stanowczo odradzam zakupy w tej firmie, gdyż ceny za sprzęt mają nie adekwatne do jego jakości. Moim zdaniem zwykłe naciągactwo.

Magda

Świetni ludzie, do pracy przychodzi się z przyjemnością, wsparcie kolegów i koleżanek we wdrożeniu w pracę i rodzinna atmosfera- to wszystko czego można się spodziewać po zatrudnieniu w tej firmie :)

@Magda

Świetna firma ! Faktycznie tam jest bardzo rodzinna atmosfera. Możesz przyjść nawet wczorajszy po weekendzie i każdy przymknie na to oko! Serdecznie polecam warto aplikować! Możesz nawet nic nie robić a zarobisz tyle co wszyscy :)

Czarny
@:)

Zarządzający nie zdają sobie sprawy w jakim świetle stawia innych sumiennych pracowników kiedy jeden robi co chce śmiejąc się z tego a reszta na to musi patrzeć. W każdej innej firmie taki problem był by rozwiązany z marszu. Rodzinka.pl

Dawid

A wdrożenie dużo Wam zajęło?

FC24LOVER

*opinia dotyczy pracy na siłowni Fitness Club 24 Co do właścicieli... Większych gburów w życiu nie udało mi się spotkać. Przekręt na przekręcie. Jedyne co potrafią zaoferować pracownikowi nawet po roku pracy, to umowa zlecenie. Niby nie mają pieniędzy, ale na powiększanie cycków dla swojej dziuni - kasa zawsze się znajdzie. O podwyżce można zapomnieć. Totalne olewanie pracowników, brak szacunku i docenienia jakiejkolwiek pracy. Premia? W tej firmie nie wiadomo co to jest. Nic dziwnego, że jest tam tak ogromna rotacja pracowników. W firmie każdy wymyśla niestworzone rzeczy na każdego. Ta siłownia to jedna wielka telenowela z "Trenerem Gwiazdą" (niedługo spadającą) na czele. :)

CrossBox Mrągowo

Kupiłem Air Bike od firmy, która zaopatrywała się w Fitness Club 24 Gym. Po roku czasu popsuł mi się czujnik napisałem bezpośrednio do FItness Club 24. Po jednym mailu, bez żadnego problemu wysłali mi nowy czujnik. Dzięki temu znowu mogę śmigać na rowerku :) Polecam firmę! Bardzo sprawna, miła i fachowa obsługa!

Ulka

Dobry pracodawca więc fajnie się pracuje. Na tym forum takie informacje powinny się znaleźć gdyż to forum pracownicze!

Handlowiec
@Ulka

A jak się w firmie się nie fajnie pracuje to co wtedy ? Mam się nie odzywać? Boisz się prawdy i nie widzisz jak jest :)? Może zajmij się tym w czym udajesz , że jesteś dobra ;) Gdy wszystko jest okej nie trzeba zmieniać swojego imienia na jakieś wymyślone i bronić firmy ;)

uklady ukladziki ;]

reka rączkę myje i kret kryje drugiego kreta a o wałach firmy mozna napisać elaborat ;] Handlowcy co jeden przychodzi to bardziej czerwony i z wieksza zyła na czole z wkurw**nia bo nic nie jest tak jak powinno. Miss marketingu z ADHD wymyslaja coraz to lepsze pomysly. Podstawa na papieze reszta do łapy zeby nie placic skladek. Potem idziesz na L4 i dostajesz grosze podwyzka? Zapomnij chyba ze uprosisz puszystego dyrektorka, ktory patrzy w telefon jak do niego mowisz. Nie tylko nie szanują pracownikow ale też własnych klientow nie spotkałem się jeszcze ze zleceniem ktore bylo na czas a jak sie obsra to H i J przychoda drzeć morde i mahaja rekami, 10 szefow, kazdy mowi co innego, pierwszy zeby pierdo*ic zdanie drugiego a potem drugi Cie opierd*la ze tak zrobiłeś...50 pomyslow na minute. szanuja cie do momentu jak siedzisz cicho a manager ma wyzsze ego niz jego 150 cm wzrostu.Gdzie jedni zapierd*laja tam drudzy to rodzina dyrektorów ;]

Waldi

@Nick A skąd w ogóle takie pytanie? Firma jest ok , dobrze się pracuje.

Czy oni mają długi?

Ławka się zacieła

Serdecznie polecam !!!Na dzień dobry dostałem do ręki szlifierka...a o warunkach rozmawialiśmy 3 miesiące później... Nadgodziny bezpłatne...co miesiąc niewidoczna premia.A główna dewiza firmy to ... Jebyac karać nie nagradzać...ćiagaj to

Co ty gadasz
@Ławka się zacieła

Nic stało kolega

masz pałeczki?

Uwielbiam Ramen z dawką chińszczyzny zwłaszcza w technikach walki masz za zadanie znaleźć taki argument który obali to co napisałam czyli masakryczny nepotyzm,długi,rotację brak kompetencji w zarządzaniu i odpowiednich szkoleń osoba która studiowała kopanie w ziemi ich nie posiada bo jeśli myślisz że języki obce są domeną dobrego managera to się mylisz także Startuj

modlitewnik się zepsuł

Bro merytoryka ci siada!

On Tu Był

Wujo zjedz snikersa bo gwiazdorzysz ????‍♂️????

skoro tu byłeś
@On Tu Był

tutaj wypowiadasz się na temat pracy na You Tube odstawiaj szopki

no to do boju w Sądzie!

Załatwianie pracy po znajomości – nieuczciwe zagranie Takie sytuacje się zdarzają. Nepotyzm kojarzy się z niesprawiedliwością. I słusznie, bo to niesprawiedliwe, nieuczciwe zagranie. Dotyczy często załatwiania pracy po znajomości. Faworyzowanie członków własnej rodziny i znajomych daje się we znaki, a kompetencje i merytoryczne przesłanki schodzą na dalszy plan. Ci, którzy prześcignęliby kontrkandydatów, zostają prześcignięci. To dlatego, że mimo odpowiedniego wykształcenia, stażu pracy i kwalifikacji, nie mają tzw. pleców. A skoro nie znają w firmie nikogo, kto mógłby im pomóc dostać wymarzony etat, to przegrywają.Gratka.pl

no to do boju w Sądzie!

Nepotyzm jest zjawiskiem o charakterze korupcyjnym. Oznacza nadużywanie zajmowanego stanowiska przez daną osobę poprzez protegowanie krewnych, czyli faworyzowanie, które opiera się na pokrewieństwie[1]. Jest więc jednym z przejawów faworytyzmu, który należy rozumieć jako "układ stosunków, w którym grupę osób obdarza się szczególnymi względami” [2]. W przypadku nepotyzmu tą grupą osób są krewni, bowiem wyznacznikiem działań o charakterze nepotyzmu są koneksje rodzinne, które są ważniejsze niż kompetencje albo wartości danej osoby”[3]. Faworyzowanie członków własnej rodziny i krewnych przy rozdziale jakichś dóbr jest związane z osiąganiem korzyści materialnych, pozycji społecznych (powierzaniu funkcji lub rozdawaniu godności) a także innych przywilejów. Nepotyzm oznacza wszelkie formy faworyzowania..mfiles.pl

skopiowane 2015 rok

Drzewko Gość: Antonka Re: dekatlon czy fitness club 24?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.15, 01:50 Wybierz lepiej Dekatlon, Fitness Club 24 ma kilka siłowni na Śląsku, ale one pojawiają się i znikają, więc możesz być nagle niemile zaskoczony jak zamkną klub albo zmieni się właściciel i będzie wprowadzał swoje nowe prawa. Odpowiedz Link Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Club 24 Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Club 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fitness Club 24 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Fitness Club 24 Sp. z o.o.