Opinie o Fitness Club 24 Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fitness Club 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Club 24 Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ten niezadowolony

Jestem po stronie tych niezadowolonych. Chciałbym napisać cała opinie ale zdubluje się z reszta. Ciągły haos, przełożeni patrzący na ręce, strach o cokolwiek zapytać bo zaraz straszą zwolnieniem. Można nabawić się depresji. Brak możliwości rozwoju Lista minusów jest dlugaaa Plusów brak.

Praca jest bardzo satysfakcjonująca i pełna pozytywnej energii. Zespół jest utalentowany i zaangażowany, co sprawia, że codziennie cieszę się pracą. Firma wspiera rozwój osobisty i zawodowy, co pozwoliło mi zdobywać nowe umiejętności.

Jakie szkolenia? Jedno na rok? Zapłacone z funduszy europejskich? Firma w ogóle nie inwestuje w rozwój pracownika, tylko czcze gadanie, obiecanki i na tym się kończy....Blanka??? z jakiego jesteś działu? bo w FC24 żadna Blanka nie pracuje :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Każdy,który tam pracował i pracuje w dalszym ciągu ma swoje zdanie,ale łączy ich jedno,zadaj sobie pytanie dlaczego dobrzy pracownicy odchodzą z firmy????,tam zostają tylko n(usunięte przez administratora) oczywiście nie wszyscy,ale jest grupa 4 ludzi, którzy powinni wylecieć. Natychmiast, prezesi to wiedza,tylko dlaczego nic z tym nie zrobili,dziwne to jest przynajmniej dla mnie i innych ludzi, którzy tam jeszcze pracuja

Handlowiec

Pracuję w firmie już od roku i jestem zaskoczony ilością pozytywnych zmian, które zostały wprowadzone w tym czasie. Firma Fitness Club 24 jest nastawiona na rozwój oraz ciągłe doszkalanie swoich pracowników. Dodatkowe benefity tj. umowa o pracę, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i dopłaty do karty multisport są kolejnymi atutami. Zwyczajnie polecam. :-)

Na stronie firmy znalazłem ogłoszenie, że szukają przedstawicieli handlowych z angielskim i/lub niemieckim. Nie było tam nic o premiach za wyniki, tylko pensja podstawowa. Czy może coś źle zrozumiałem? Zwykle na podobnych stanowiskach premie czy prowizje mogą nawet podwoic wynagrodzenie podstawowe.

Handlówka Nowy wpis

Firma oferuje wynagrodzenie dla przedstawicieli handlowych złożone z pensji podstawowej oraz systemu prowizyjnego. Nasz model wynagrodzeń opiera się na połączeniu stałej pensji, która zapewnia stabilność finansową, oraz prowizji, która motywuje do osiągania wyższych wyników sprzedaży.

Żaklina Nowy wpis
@Handlówka

Ok, dobrze wiedzieć co z tymi premiami. Sama chcę się zatrudnić, więc dodam do siebie pytanie. Przedstawiciel handlowy dostaje od firmy baze klientów, czy trzeba mieć swoich lub zbudować baze od zera?

Handlówka Nowy wpis
@Żaklina

Śpieszę z odpowiedzią. Nasza firma cieszy się wyjątkową rozpoznawalnością, co skutkuje tym, że potencjalni klienci sami się do nas zgłaszają. Niemniej jednak, nawet w świetle tego sukcesu, nie można przecenić roli aktywności przedstawiciela handlowego. Budowanie trwałych relacji z klientami oraz troska o ich potrzeby nadal pozostają kluczowe, nawet gdy zainteresowanie naszymi usługami jest wysokie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Na stronie Aplikuj.pl zamieszczono 29 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Fitness Club 24 Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Ślusarz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Poszukują handlowca z językiem angielskim. W ofercie napisano, że na handlowca czekają ciekawe i różnorodne zadania. Powinnam się bać tej różnorodności? Zdarzają się jakieś zadania wybiegające poza stanowisko pracy?

Handlówka

Nasza firma, jest liderem na europejskim rynku, stale się rozwija, stąd możliwość rozwoju, nowych projektów, czy też wyzwań. Jako dział handlowy, aktywnie uczestniczymy w międzynarodowych targach, bierzemy udział w szkoleniach rozwojowych oraz stale poszerzamy horyzonty poprzez nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi partnerami biznesowymi. Odpowiadając na zakres obowiązków Przedstawiciela, nie ma zadań wykraczających poza stanowisko pracy, wręcz rola Przedstawiciela Handlowego można porównać do profesjonalnej obsługi klienta, gdyż pracują Oni stacjonarnie, obsługując Klientów, którzy się do nas zgłaszają.

Mohamed

Od prawie roku pracuję w klubie fitness 24. Współpraca z bardzo miłymi przyjaciółmi jest dla mnie bardzo przyjemna. Wszyscy byli dla mnie jak nauczyciele, rodzina, przyjaciele, ukochani. Jak w każdej pracy napotykamy wzloty i upadki, ale pozostaje pozytywna wola, aby posunąć sprawy do przodu i dać z siebie wszystko, co możemy zrobić jako rodzina. Właściciele firmy traktują nas i Ami jak liderów we wszystkim co słowo niesie ze sobą znaczenie. Administracja jest administracją bliską każdemu członkowi firmy. Przyjaciele są dla mnie ogromnym wsparciem i wsparciem. Co więcej, jestem dumny, że mogę tam zostawić i między nami wiele wspomnień, kochanie

Damian
@Mohamed

Jesteście tam przyjaciółmi, a przyjaciele nie mają przed sobą tajemnic, prawda? Na pewno więc wiesz, jakie są w firmie nastroje wśród pracowników i skąd biorą się tu na forum słowa o stresie, który praca w tym miejscu generuje i krytyce osób, które tym biznesem zarządzają? Jak to możliwe, że pracując w jednym miejscu macie z przyjaciółmi tak odmienne spojrzenie na warunki pracy? Napisz mi proszę również o zarobkach. Uważam, że to dobry miernik podejścia pracodawcy do pracownika. Chętnie się dowiem, ile zarabiasz, jeśli to nie jakiś wielki sekret?

@Damian

Wiesz skąd się biorą odmienne opinie? Bo jedna z pracownic ma za zadanie pisać pozytywne opinie, po prostu odpisuje na negatywne opinie albo wpisuje, że jest magazynierem i jak to jest super, a później ta pracownica czyta te opinie z kierownikiem serwisu i się śmieją na całe biuro:) Zarobki może i nie są złe, ale atmosfera i traktowanie ludzi bardzo złe! Nie polecam !

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa była pozytywna, a Pani przeprowadzająca ją była konkretna i profesjonalna. Niestety nie dostałem się do etapu drugiego. Otrzymałem telefon z informacją kandydatury co oceniam na plus.

Podstawowe, weryfikacja języka oraz jedno bardzo intrygujące zadanie. Domyślam się że polegało ono na sprawdzeniu mojego poziomu stresu.

Adela

Czytam komentarz niżej i widzę, że ktoś narzuca zarządowi brak profesjonalizmu. Jak patrzę na ofertę na managera klubu fitness, która mnie zainteresowała, to jest tu trochę wymagań. A jak właściwie wygląda rekrutacja, jak testują te zdolności liderskie, nastawienie, znajomość języka? Bardzo bym chciała się przygotować jak najlepiej.

@Adela

Znajomością języka to Ty się kompletnie nie przejmuj,bo tam mało kto się posługuje xD Na mojej rozmowie kwalifikacyjnej był dyrektor, którego pokazowo pytali,czy weryfikuje moją znajomość języka niemieckiego i odparł, że nie i zweryfikuje mnie pierwszy klient. Ok. Okazało się, że koleś w ogóle nie posługuje się językiem niemieckim xD Kierownik serwisu nawet w rodzimy poprawnie nie potrafi i wydaje pracownikom polecenia typu "zawieŚĆ sprzęt pod dany adres"... Na pytanie czemu trzymają na takim stanowisku takiego łba, mówią, że nie mają kogo bardziej tam dać. Kurtyna

@I tak sobie wymyślą kto xD

Bo pań dyrektor jest człowiekiem, który ma w(usunięte przez administratora) co do niego mówisz. Patrzy w telefon podczas rozmowy. Jak go o coś poprosisz, to olewa cie, chyba że wyślesz maila to wtedy ruszy palcem. Kierownik to leń patentowy, któremu się nic nie chce. Ma ludzi od tego, którzy za niego myślą, pracują i załatwiają sprawy, ale ponoć w Mercedesie też nie byli z niego zadowoleni. Trzymają go, bo nie ma na jego miejsce nikogo sensownego. Problemem w tej firmie jest zarząd, który nie ufa pracownikom, traktuje ich jak roboty i potrafi mówić, że ktoś jest (usunięte przez administratora) i trzeba go (usunięte przez administratora) menadżer, który jest sensowny niewiele może zrobić, bo panowie prezesi i tak zrobią swoje, czy po swojemu.... chorobą tej firmy są nieprofesjonalni prezesi, a wiadomo....właścicieli nie wyrzucisz z ich własnej firmy :)

Ten niezadowolony

Jakie są warunki zatrudnienia w Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Handlówka

Warunki zatrudnienia są korzystne. Mam umowę o pracę, dobrą podstawę, oraz system premiowy uzależniony od zrobionego obrotu. Doceniam zakres odpowiedzialności i jasną komunikację. Pracownicy są szanowani i nagradzani za wysiłki. Elastyczność czasu pracy pozwala na lepsze pogodzenie życia prywatnego z pracą. Dodatkowo mamy w pełni opłacane przez Pracodawcę dodatkowe ubezpieczenie. Osobiście, jestem zmotywowany pracą w tak inspirującym środowisku.

Ferdek
@Handlówka

Do zadowalającej Cię podstawy oraz premii doszliście z przedstawicielami firmy do porozumienia, podczas rozmowy rekrutacyjnej? Jakie było pole manewru, co do stawki, przy negocjacjach? I na co pozwala to w całości, jak piszesz, opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie?

@Ferdek

Podstawa ustalana jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, gry poruszane są warunki współpracy. Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy to propozycja Firmy. Zadowalająca premia - kilka miesięcy mojej pracy.

Zawiedziony

Bardzo złe warunki, obiecują dużo, a potem się okazuje że jest trzech albo i więcej szefów... Ludzi traktują bardzo źle...proszę zobaczyć z jakiego okresu, są pozytywny opinie i w jakim języku napisane...ogólniki, byle by polepszyć wizerunek firmy ... Pijar działa prężnie, tego nie można im zarzucić....ale co ma firma do zaoferowania, to darmowe miejsca parkingowe na dziurawym placu....zadowolony będziesz do pierwszej rozmowy, a raczej darcia mordy przez zarząd lub innych pracowników, którzy uważają się za bogów działu i w ogóle FC24 :)

@Zawiedziony

Droga Zawiedziona/y Pozwolę sobie na kolejną reakcję w odniesieniu do wszelkich zarzutów, które kolejny raz zostały przedstawione: "TRZECH ALBO WIĘCEJ SZEFÓW" – Pełny skład zarządu naszej Firmy jest dostępny na naszej oficjalnej stronie internetowej. Zachęcamy serdecznie do dokładnego zapoznania się z tym informacyjnym źródłem. Jest to pierwszy krok, który sugerujemy każdemu nowemu pracownikowi przed podjęciem decyzji o współpracy z naszą Firmą. "BARDZO ZŁE WARUNKI" – Nasze podejście do kwestii warunków pracy jest wyjątkowo indywidualne i elastyczne. Podczas rozmowy rekrutacyjnej starannie analizujemy preferencje i oczekiwania kandydatów, aby zapewnić satysfakcjonujące dla obu stron warunki współpracy. "LUDZI TRAKUJĄ BARDZO ŹLE, DARCIE MORDY PRZEZ ZARZĄD" : Wyrażam głębokie zdziwienie tymi słowami, gdyż nie odzwierciedlają one naszej rzeczywistości. Jesteśmy przekonani o konieczności poszanowania każdego pracownika oraz tworzenia przyjaznej atmosfery. Nasza stabilność kadrowa, w tym wieloletnie stażysty, jest dowodem na jakość środowiska pracy, jakie oferujemy. Jeśli opisana sytuacja byłaby powszechna, nie bylibyśmy w stanie utrzymać tak wysokiego poziomu stażu pracowników. Wszyscy dążymy do współpracy w miejscu, gdzie wzajemne wsparcie i pozytywna atmosfera są priorytetem. "OPINIE/OKRES itp.": Warto zaznaczyć, że większość opinii odnosi się do innej firmy, a mianowicie do siłowni o nazwie Fitness Club 24. Decyzja Zarządu oraz naszych pracowników o wspólnym zaangażowaniu w utrzymanie właściwego wizerunku naszej Firmy jest jednoznaczna i świadczy o naszej dbałości o opinię. "DZIURAWY PLAC": W pełni zgadzamy się z tym spostrzeżeniem. Aktualnie skupiamy nasze wysiłki na poprawie stanu naszego miejsca parkingowego, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych pracowników :) Dziękujemy za wyrażenie swoich opinii, z pewnością pozwolą nam dążyć do stałego udoskonalania naszego miejsca pracy i relacji międzyludzkich.

@FITNESS CLUB 24 SP.Z O O

Oczywiście, że skład jest na stronie internetowej, ale w każdej normalnej firmie prezesi nie mają styczności z pracownikami na codzień. Od załatwiania sprawkadrowych, personalnych jest dział kadr lub menadżer. W FC24 jest na porządku dziennym, że pan prezs H lub J rozmawia z pracownikami na temat innych pracowników, mówi, że ich (usunięte przez administratora)zwolni itd....lecą epitety, a pan dyrektor leci z szowinistycznymi tekstami na temat płci pięknej, bo to że się ślini na widok każdej kobiety, to już inna sprawa. Nie raz byłem świadkiem takiej nieprzyjemnje sytuacji wobec kobiet. Bo to że obrażają arabskiego kolegę, to już jest na porządku dziennym....i jest przyzwolenie na to z zarządu, ponieważ panowie prezesi też rzucają homofobiczne komentarze.... przyzwolenie na picie alkoholu na wyjazdach służbowych.... jak tylko idziesz na L4, to prezes chodzi i mówi, że trzeba delikwenta wywalić, bo za dużo choruje....nie ma przyzowlenia na pracę zdalną (takie było podczas pandemii)...prezesi nie ufają, że będziesz pracował w domu....no przecież maile się same wysyłają....miałem nieprzyjemną sytuację osobistą i śmierć bliskiej osoby.....nie było mnie dłuższy czas w pracy...wiem jakie były komentarze, bo inni współpracownicy mi to przekazywali.. W odp na moje zarzuty.....OPINIE/OKRES z lat 2021, 2020, 2019 itd dotyczą FC24 jako dystrybutora sprzętu...Drogi @FITNESS CLUB 24 @Pracodawc jeżeli już mi odpowiadasz, to zwróć uwagę na płeć, na to że wiem do kiedy działała siłownia w BB pod tą samą nazwą.... Jeżeli chodzi o ZŁE WARUNKI chodziło mi nie o ustalenia finansowe i obowiązki....tylko o złą atmosferę, ja nie mogłem się skupić bo dwie królowe fitnessu przez pół godz opiwiadały jaka to nowa odżywka do włosów wyszła, albo jak się (usunięte przez administratora)podczas weekendu, a jak przyszła ich koleżanka z Oświęcimia, to już w ogóle był młyn.... miałem szczęście pracować z super kierownikiem, ale z tego co do mnie doszło, też już odszedł po 8 latach, bo nie wytrzymał chaosu... nie ma stałych obowiązków, bo większość firmy nie mówi po niemiecku, a rynek zbytu ma w większości Zachodni... Pomimo, że znam kilka języków nie zostałem doceniony, nie wspominając, że kilka dni pracowałem bez umowy, co nie jest przypadkiem odosobnionym... Wasza odpowiedź: "Wyrażam głębokie zdziwienie tymi słowami, gdyż nie odzwierciedlają one naszej rzeczywistości. Jesteśmy przekonani o konieczności poszanowania każdego pracownika oraz tworzenia przyjaznej atmosfery. Nasza stabilność kadrowa, w tym wieloletnie stażysty, jest dowodem na jakość środowiska pracy, jakie oferujemy" JEST JAK WYJĘTA Z PODRĘCZNIKA :) każdy może napisać takie coś, a z rzeczywistością ma się to nijak... Jeżeli chodzi o TRZECH szefów, to owszem jest na stronie, ale każdy z nich powinien trzymać wspólne stanowisko, a nie że każdy odsyła do innego i każdy ma własny pomysł na prowadzenie firmy... Tak naprawdę dziurawy plac to Wasz najmniejszy problem.... I po raz ostatni chciałbym zwrócić uwagę, że MAM PRAWO napisać własną, subiektywną opinię, żyjemy w wolnym świecie, gdzie takie portale są po to, żeby dzielić się swoją opinią, doświadczeniem itd..... obrażanie mnie, pisanie, że wypowiedź jest słaba jako pracodawca to świadczy tylko o Państwu! Mam nadzieję, że chociaż jednej osobie pomogłem, a reszta jeżeli podejmie wyzwanie, to tak przekona się na własnej skórze i SAMA podejmie decyzję czy pracować w firmie. Pozdrawiam wszystkich miłych i życzliwych współpracowników, z którymi spędziłem miło czas podczas posiłków czy rozmów w kuchni...

@
@Zawiedziony

Potwierdzam, złe warunki pod każdym względem, wystarczy zmienić 4 osoby i dwóch rzekomo kierowników,to w tej firmie będzie dobrze

@@

A możesz podać jakie konkretnie to osoby? Jaki wpływ na pracę mają kierownicy i jak traktują swoich ludzi? Czy kierownicy Ci decydują o wysokości premii?

@zawiedziony

W punkt! Większość odpowiedzi komentującym udziela kierownik jednego z działów, który nie potrafi nawet poprawnie po polsku pisać, anglojęzyczne maile próbuje ogarnąć z translatorem i w większości ogarniają to podwładni, a po niemiecku nie rozumie ani słowa, wraz z panienką z tego samego biura, która nie potrafi nawet przeliczyć poprawnie kilku danych. Wspólnie potrafią nawet podszyć się tu pod byłych pracowników, na nawet obecnych. Każdy komentarz tu wrzucony to powód do rozmów w firmie i niejednokrotnie zabawy w "szukanie winnego" i ploty... Zaskakujące jest, że mają kilku naprawdę fajnych ludzi, którzy jeszcze tam siedzą i ciągną to wszystko, choć wiadomo, że pieniądz przemawia często najbardziej do ludzi. Najlepiej wyrazić swoje zdanie i nie wdawać się tu w dyskusję, bo każdy niepochlebny komentarz będzie spotykał się z idiotycznymi odpowiedziami, a na przepychanki z tymi ludźmi zwyczajnie szkoda czasu

I tak sobie wymyślą kto xD

Tak jak napisane. Kierownik jednego z działów z pracownicą. Nie wiem jak traktują w innych działach, mogę wypowiedzieć się tylko w sprawie jednego. Atmosfera np w handlówce wydawała się być ok, dziewczyna będąca tam kierowniczką jest super i generalnie jest tam kilka konkretnych osób moim zdaniem na pewno :) Nie wiem,kto decyduje o premii, bo szybko nastąpiła moja ewakuacja z tego pie...nika. Niestety, nawet jeśli część zespołu jest super to przy mentalności szefostwa, które chyba lubuje się w totalnym betonie oraz przy braku egzekwowania odpowiedniego poziomu, czy totalnym rozpieprzu organizacyjnym ciężko jest pracować i nie dostać pier..ca. Menadżer, nawet gdyby stanął na rzęsach to nie zdziała nic,gdy wyżej jest zwyczajnie słabo. Klient w okropny sposób wyzywa w mailu pracownicę, bo przekierowuje go na drogę służbową i prosi o wystosowanie maila z zamówieniem,a prezes jeszcze opieprza dziewczynę, że skoro typ pisał na jej nr z czymś to miała to ogarnąć... Zero szacunku dla pracownicy i dbania o jej dobro. Generalnie żadna premia,czy stawka nie zastąpi świętego spokoju ;)

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Fitness Club 24 Sp. z o.o.? Na Aplikuj.pl jest 29 sierpnia kilka ogłoszeń.

Dziś miałem okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, moje wrażenie było bardzo pozytywne. Rozmowa rozpoczęła się punktualnie. Pierwsza część rozmowy skupiła się na szczegółach związanych z ofertą pracy, a następnie przeszliśmy do oceny moich umiejętności językowych. Rozmowa trwała ok. godziny, co pozwoliło nam dokładnie omówić wszystkie istotne kwestie. Pani przeprowadzająca rekrutację była profesjonalna i kompetentna, co sprawiło, że czułem się komfortowo podczas całego procesu. Teraz czekam na informację zwrotną, którą mam otrzymać w poniedziałek odnośnie ewentualnego przejścia do drugiego etapu rekrutacji.

@Kandydat

Odnośnie języka to zadawali Ci pytania w obcym języku czy może miałeś jakieś scenki do odegrania? Tak ogólnie to stawiają na słownictwo branżowe? Czy poruszyliście kwestię pensji, było coś wstępnie ustalane? Firma zawsze daje feedback, niezależnie od wyniku rekrutacji?

Otrzymałem 3 pytania otwarte w Języku Angielskim. Dwa ogólne, a jedno dotyczące siłowni i nie znając dokładnego słownictwa branżowego, myślę że poszło mi bardzo dobrze. Odnośnie kwestii pensji, tak otrzymałem zadawalającą odpowiedź. Pani utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest umowa o pracę, odpowiednia podstawa, plus system prowizyjny. Otrzymałem informacje iż niezależnie od wyniku rekrutacji otrzymam informację zwrotną.

Mk

Staram się o pracę jako mechanik,jaka jest płaca na początku i jaka jest atmosfera między innymi osobami

Na stronie firma ma oferte pracy dla Product Managera. I tam jest podane, ze praca jest w biurze. A czy to biuro to jest w jakiejś siłowni, w jakimś klubie, czy totalnie oddzielnie są biura i nie ma połączenia bezpośredniego z placówkami klubowymi? Możecie tez napisać, czy biuro to jest open space, czy jakoś inaczej wygląda to biuro?

Praca tam to istne wyzwanie. Codzienne mierzenie się ze stresem i brakiem profesjonalizmu że strony osób zarządzających. Cieszę się, że szybko zabrałam się z firmy. Nie daje ona możliwości rozwoju wręcz ogranicza Cię. Za każde sugestie czy pomysły jesteś negatywnie oceniany.

Aśka

Mogę wypowiedzieć się tylko na temat procesu rekrutacyjnego. Pełna nadziei wysłałam cv. Na rozmowach zawsze wychwala się firmę ale podejście do kandydata pozostawia wiele do życzenia. Firma nie dała żadnego feedbacku po procesie rekrutacyjnym. Rozumiem ze moja kandydatura mogła się nie spodobać ale ten stres i przygotowanie z mojej strony warto wynagrodzić krótkim podsumowaniem. Jestem bardzo rozczarowana

Xxx
@Aśka

Nie masz czego żałować! To jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem. Ci na górze wprowadzają atmosferę nie do zniesienia. Praca w ciągłym stresie, strach sie odezwać bo od razu jesteś oceniany i krytykowany. Chciałem się rozwijac, być kreatywny, dzielić się fajnymi pomysłami, ale nie w tym miejscu. Tu masz tylko wykonywać polecenia

Pracownik/Pracowniczka

Pracuję w tej firmie dobre kilka lat, nie doświadczyłem nigdy problemów opisywanych przez nową Panią która chce ustawiać połowę firmy pod swoje dyktando.

M.
@Pracownik/Pracowniczka

Ciekawe komu zlecili lub obiecali premię za te komentarze :) siłownia o której wspomina jeden z prężnie odpisujących pracowników nie istnieje już kilka dobrych lat :D więc te negatywne opinie z lat 2021 itd dotyczą obecnej firmy - Fitness Club 24 jako dystrybutora sprzętu, a nie siłowni. Więc argument wyciągnięty z rękawa, a jeszcze nie poparty faktami... dobrze że tych wszystkich odpowiedzi na negatywne komentarze nie widzi pani z marketingu, bo dostałaby zawału... Kompletny strzał w kolano Lepiej już nie piszcie nic i nie pogrążajcie się bardziej....co z tego, że ktoś jak już będzie w ogóle się chciał zatrudnić w firmie, to do miesiąca zobaczy jak firma funkcjonuje, że każdy prezes mówi i robi co chce, że system jest jaki jest...udało mi się podjąć życiową i męską decyzję i przepracować tylko miesiąc...niestety, ale ten chaos informacyjny, komunikacyjny itd jest bardzo destrukcyjny, nie mówiąc o homofobii itd. Oczywiście są super ludzie, ale to zarządzający trzymają toksyczne jednostki, nie mają rąk do pracy, więc pozwalają na prymitywne i dziecinne zachowania.... nie wiem skąd w ogóle informacja, że osoba dodająca te opinie jest kobietą....widocznie ma firma z kimś ewidentnie problem, a może pojawił się ktoś taki jak ja, że nie godzi się na pewne zachowania i sposób funkcjonowania....

TA NOWA
@Pracownik/Pracowniczka

@Pracownik/Pracownica Ewidentnie masz ze mną jakiś problem. Podejdź w poniedziałek- porozmawiamy. Jesteśmy dorośli. Jeśli zarzucasz mi ustawianie kogokolwiek- chętnie poznam powody takiej opinii. Wiem, że jestem sławna z powodu zwrócenia uwagi na problem występujący w ramach biura,w którym przebywam itp, ale nie wydaje mi się by próba wyjaśnienia, że przeklinanie,czy rubaszne rozmowy kierownika z koleżankami z pracy są nieadekwatne do miejsca pracy- były oznaką ustawiania połowy firmy pod siebie ;) Zdaję sobie sprawę, że nie zyskałam tym wielu sympatyków, ale jestem również przekonana, że każdy z nas ma prawo do dbania o własny komfort i przestrzeganie pewnych zasad (ustalonych bynajmniej nie przeze mnie) w miejscu pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia. A

Magazyn Szymon

Śmiać mi się chce z tych negatywnych komentarzy, straszna komedia. Pracuję już tyle lat, i szczerze nie wyobrażam sobie zamienić firmy. Owszem jak w każdej robocie, raz jest lepiej, raz gorzej ale te głupoty o (usunięte przez administratora), krzykach, nierównym traktowaniu. Brak słów.

Ksenia

Obecnie poszukują specjalistki ds. zakupów, język angielski mam bardzo dobry, niemieckiego nie znam, jak to się ma w praktyce? Jak często odbywają się szkolenia?

Zawiedziony
@Ksenia

Kursy raz w roku, językowy taki, że połowa zrezygnowała... Zła atmosfera, przekleństwa na porządku dziennym....ogólny chaos, który powoduje ciągłą frustrację....radzę poszukać normalnej firmy, gdzie szanuje się pracowników, chwali za wyniki, a nie widzi tylko błędy, które wynikają z niekompetencji zarządu... Daleko od tej firmy!!!

@Zawiedziony

Twoja wypowiedź niesie ze sobą wiele znaczeń. Wszechobecna dezinformacja z pewnością jest niepokojąca. Warto wziąć pod uwagę, że w Twojej roli jako potencjalnie nowego pracownika, może Ci brakować pełnego zrozumienia funkcjonowania naszej firmy. Może istnieć wiele niuansów i wyjaśnień, których obecnie nie dostrzegasz. Różnice perspektyw są naturalne, wynikające z naszych indywidualnych doświadczeń i wiedzy. Jeśli naprawdę zauważyłaś kwestie, które Cię niepokoją, i nie widzisz poprawy, rozważ rozmowę z kierownictwem Twojego działu. To może pomóc wyjaśnić sytuację lub doprowadzić do zakończenia współpracy, jeśli takie będzie Twoje ostateczne stanowisko. Warto podkreślić, że konstruktywna rozmowa zdecydowanie jest skuteczniejszym podejściem niż wyrażanie frustracji na forum społecznościowym. Warto również zauważyć, że większość naszych pracowników jest z nami od DŁUŻSZEGO CZASU - niektórzy od 15 lub 12 lat. To świadczy o jakości środowiska pracy, w którym się znajdują. Jeśli opisana przez Ciebie sytuacja byłaby powszechna, nie bylibyśmy w stanie utrzymać takiego poziomu stażu pracowników. Przecież każdy z nas pragnie pracować w miejscu, gdzie docenia się i wspiera zespół oraz tworzy pozytywną atmosferę. Składam serdeczne pozdrowienia oraz zapraszam Cię do rozmowy. Jeśli jednak uważasz, że nasza firma nie spełnia Twoich oczekiwań, życzymy Ci powodzenia w znalezieniu takiego miejsca, które sprosta Twoim oczekiwaniom i pozwoli Ci się rozwijać zawodowo w korzystniejszych warunkach.

Blanka

To jak tu wspierają rozwój? Macie jakies system szkoleniowy i określone ścieżki kariery? Czy tak to wygląda? Czy wraz z rozwojem na jakieś podwyżki pensji można liczyć?

@Blanka

Oczywiście szkolenia rozwojowe są kilka razy w ciągu roku. Podwyżki są raz do roku, wraz ze wzrostem kompetencji.

FITNESS CLUB 24 SP.Z O O

Drogi Obserwatorze. Rozumiem, że przekazałeś opinię krytyczną dotyczącą firmy, która wydaje się być kontrowersyjna i promująca negatywne postawy społeczne. Wydaje się, że wyraziłeś dezaprobatę wobec ideologii i zachowań, które przypisujesz tej firmie oraz jej pracownikom. Domyślam się, że twoje obserwacje dotyczą głównie jednej osoby, lub działu być może pewnej grupy pracowników w firmie, a nie całej organizacji jako całości. Ważne jest, aby unikać ogólników i nieoceniania całej firmy na podstawie zachowań jednostki lub niewielkiej grupy osób. Dlatego, jeśli masz zastrzeżenia lub obawy dotyczące pewnych aspektów firmy, warto byłoby zgłosić sytuację do Zarządu by wyjaśnić zachowania, które budzą twoje obawy. To pozwoli na bardziej sprawiedliwą i precyzyjną ocenę sytuacji.

Rdz
@FITNESS CLUB 24 SP.Z O O

Oczywiście, że wszystko zgłoszone. Jestem dorosłym człowiekiem i to nie pierwsza firma,w której pracuję. Proszę przeczytać ze zrozumieniem. Problem nie dotyczy jednej osoby, nie piszę o tym, że ktoś mi zabrał łopatkę w piaskownicy...Jest przyzwolenie na wszystko,co opisane i jest to zwyczajnie karygodne. Spora część problemów była z resztą przyczyną rezygnacji z pracy osób, które tak jak ja nie godziły się na pewne zachowania,czy "cokolwiek osobliwe" podejście do tematu kultury, poszanowania cudzej godności, chore rozgraniczenia podejścia ze względu na płeć itp...(usunięte przez administratora) Brak konsekwencji i nic nie wnoszące na dłuższą metę rozmowy, które skutkują jedynie eskalacją werbalnej przemocy i ukazują chore zależności i układy między pracownikami różnego szczebla, brak jakiejkolwiek dyscypliny - sprawiają jedynie, że nie sposób nie być zażenowanym tym wszystkim,co ma tu miejsce. Ważne,by nie uogólniać: ja myślę, że ważne jest,by nie robić z gęby (usunięte przez administratora) i zamiast rzucać hasłami rodem z podręcznika,czy innego słownika sentencji - być po drodze chociaż z zasadami, które rzekomo są wprowadzone w firmie i co próbują uwidocznić na poziomie podpisywania dokumentów. Jeśli wymaga się podpisania papierów o równym traktowaniu itp- no właśnie... Możnaby tak długo. Ja zwyczajnie radzę szukać gdzie indziej, bo szkoda nerwów i marnowania kompetencji na dłuższą pracę w tym bajzlu.

Wizjoner

Strasznie słaby wpis, nie ma nic wspólnego z sytuacja w firmie. Aż przykro się robi kiedy taka zawistna i zazdrosna osoba piszę takie bzdury! Wiele lat pracy tutaj pokazało mi jak ważna jest świetna atmosfera w firmie! Zawsze trafi się jedna osoba która chce zniszczyć to na co wszyscy pracujemy lata. Pozdrawiam Panią serdecznie!

zawiedziony

Nie zgadzam, się ponieważ to mija się z prawdą. Nie ma pozytywnej energii. Firma nie wspiera, tlko dobija jednostki, które się wychylą...najlepiej przyjść, siedzieć cicho i dawać się wykorzystać....nie zapłacone nadgodziny itd. Wystarczy popatrzeć na opinie z poprzednich lat...teraz ktoś z marketingu zaczął pisać pozytywne opinie, wszystkie pozytywne z lipca...mówi samo za siebie :)

@Wizjoner

Dlaczego słaby wpis? Tylko dlatego, że ktoś powiedział prawdę? Nie ma nic wspónego z sytuacją w firmie?? Dlaczego odchodzą osoby, które pracowały tu po kilka lat? Bo zaczęło się psuć!!!...odszedł kierownik serwisu, kadrowa, menadżer itd.....ludzi trzymają może pieniądze, ale atmosfera i wzajemny szacunek jest dla mnie ważniejszy od wszystkiego! Cieszę się, że przepracowałem tylko, albo AŻ kilka miesięcy....stracony dla mnie czas....a wiem, że jest coraz gorzej....pewne stanowiska nieobsadzone od roku, bo nikt nie chce pracować w takim "bagnie".... i drogi @Wizjonerze poczytaj wcześniejsze negatywne opinie, @obserwator nie jest wyjątkiem i myślę, że jest osobą, która ma odwagę odezwać się i powiedzieć jak jest.... JA osobiście odradzam pracę w tej firmie i myślę, że nie jestem wyjątkiem. BARDZO ZŁA ATMOSFERA, ZARZĄD NIEKOMPETENTNY, są oczywiście bardzo miłe osoby, ale to nie zmienia faktu, że osoby które powinny dbać o atmosferę w firmie są nieprofesjonalne, przeklinanie, wydzieranie się i brak szacunku ze strony prezesów, dyrektora oraz brak szacunku ze strony pracowników względem innych pracowników.... Jedni są nietykalni, bo są jako jedyni na tym stanowisku, gwiazdor z handlówki koleguje się z dyrektorem i może obrażać innych, królowa transportu, która myśli, że firma, a szczególnie panowie z magazynu należą do niej.... Każdy robi co chce, brak systemu, ogólnie panujący CHAOS.... Pewnie dostanę odpowiedź, że jestem zawistny i zazdrosny....ale o co? Jestem szczęśliwy, że uwolniłem się z tego chaosu i pracuję w firmie, gdzie szanuje się ludzi i docenia osiągnięcia, doświadczenie, języki itd.... Pozdrawiam Wizjonera, który podejrzewam, że pisze te wszystkie pozytywne opinie....aż dziw bierze, że w lipcu 2023 same pozytywne opinie pojawiły się jak grzyby po deszczu ;D

Grac

Elementem który wpływa bardzo korzystnie na prace w tej firmie jest atmosfera. Fajni ludzi z którymi dobrze się współpracuje. Firma z roku na rok się rozwija co jest dodatkowym plusem. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Maj
@Grac

Zgadzam się, 12 lat pracuję w tej firmie. To co oprócz rozwoju cenię najbardziej to atmosfera, ludzie są świetni, pomocni, naprawdę chce się przychodzić do pracy. Są podwyżki uzależnione od kompetencji, szkolenia, imprezy firmowe. Ważne dla mnie jest też to, że Zarząd jest otwarty na nowe pomysły, daje mi możliwość realizacji. Grac napisał o rozwoju, zdecydowanie go czuć i widać.

Pracuję w Fitness Club 24 już kilka lat i z pracy jestem bardzo zadowolona. Firma w ostatnim czasie stawia na rozwój pracownika, oferuje szkolenia, które mają realny wpływ na komfort pracy i wyniki. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie współpracowników i przełożonych. Jednak to co najbardziej wyróżnia firmę to zgrany zespół i fajna atmosfera.

Handlowiec

Agnieszka

A jak długo z nimi pracowałeś? Czego dokładnie nauczyła Cię praca tutaj, podasz konkrety? Tu cała ekipa pracowników była okej, szło się dogadać?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Club 24 Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Club 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fitness Club 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fitness Club 24 Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fitness Club 24 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Fitness Club 24 Sp. z o.o.