Opinie o Sub-Tel Sp. z o.o. w Laski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sub-Tel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sub-Tel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sub-Tel Sp. z o.o. w Laski

Ahsd

Generalnie odradzam, bardzo dużo powiązań rodzinnych, najlepiej robić i siedzieć cicho, duża część ma problemy z alkoholem więc zamiast odpocząć po pracy trzeba użerać się z takimi na hotelach.

Ahsd Nowy wpis

Homer Nowy wpis

Wszystko co koledzy piszą poniżej to prawda. Kasa dla wszystkich taka sama ok 10-12k (latem więcej, bo rypanie do nocy), czy łopata czy operator. Jeżdżenie bez uprawnień, świateł, niektórzy po alko, praca od 6 do 18-20, latem dłużej, obojętnie czy deszcz, upał, śnieg, błoto. Liczą się metry, metry. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Pracuje dużo rodzin brygadzistów, trzeba uważać z kim i o czym się gada, choć zdarzają się spoko ludzie. Premia obcinana za byle co, nikt nie wie czemu, brygadzistom, którzy niby są spoko, ale trzeba trzymać palec równo w (usunięte przez administratora) i być potulnym to może nie zwolnią, dla nich jesteś tylko kolejną osobą/numerem. Przerwa 30 min. odliczona, dojazd na budowę czasem ponad godzinę, też za darmo. Stawiasz się o 6 rano a liczą od godziny 7. Praca od wczesnego rana (czasem budzisz koguta) do wieczora. Wstajesz, praca, wracasz, szama i lulu. Nie ma czasu na nic innego. Plusy: kasa na czas, ale bez diety, wifi i hotel opłacony, nowe ciuchy robocze, buty i pościel dostajesz. Jak ktoś nie robił przy światłowodach to będzie ciężko. Mile widziane doświadczenie w kopaniu, układaniu kostki, czy jako operator maszyn. Mi praca pomogła spłacić długi.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sub-Tel Sp. z o.o.?

Operator Nowy wpis

Byłem na rozmowie z prezesem jako operator i wydawał się w porządku z tego co mówił zależy na jakim stanowisku jesteś tyle zarabiasz .do zatrudnienia nie doszło plany się pozmieniały

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sub-Tel Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Majster

Masakra, szapiesz po 220 godzin w miesiącu z czego nie ma wypłaconych nadgodzin, za drobnostkę zabierają premie, warunki dramat jak i płaca mizerna a szef to tchórz

Na jakie benefity można liczyć w Sub-Tel Sp. z o.o.?

Dick

Operatorzy maszyn którzy mają odpowiedzialna pracę, dostają taką samą stawkę co ludzie robiący na łopacie,Kierownik M.K nie docenia pracowników którzy świetnie wykonują swoją pracę i przynoszą zyski dla firmy sub-tel , rozmowy o podwyżkach z brygadzistami i kierownictwem kończą się zastraszaniem że szef zwolni natychmiastowo ,zero przyszłości firmy z takim postępowaniem i szanowaniem pracowników

Gustaw

Praca w Sub-tel to czysta przyjemnosc

Lolo
@Gustaw

Człowieku ty chyba rozum straciłeś,albo rzucili 100zl i polecasz pracę w tym (usunięte przez administratora) . Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą tragedia . Wypłaty idą w dół a godzin jak za dwa miesiące .praca w deszczu i upale. I ta przerwa 15min jeszcze odliczona . Ludzie tam pracują bez uprawnień na koparkach i ładowarkach. Do tego jeżdżą lawetami bez prawo jazdy. Nie polecam sami kapusie

Pracownik nn

Zarobki jak za granicą to tragedia,brak diety bo oddelegowany,praca po 12 godzin w upałach i ulewnym deszczu z jedną nie płatną przerwą, same konfitury i (usunięte przez administratora) Rotacja ludźmi jak w kole fortuny Dobrzy pracownicy będą uciekać ,brak jakichkolwiek rozmów z kierownictwem i szefostwem. CZY JESTEŚ OPARTY O GRABIĘ , CZY JEŹDZISZ MASZYNAMI ROBISZ ZA TA SAMĄ STAWKĘ. szczerze nie polecam tej firmy

Michael

Witam serdecznie wraz z kolegą mamy jechać do pracy do Niemiec prosił bym o poradę czy warto angażować się w tą firmę bo posiadmy propozycje dobrej pracy w Polsce co o tym sądzisz? Dzięki za odpowiedź

Mati
@Michael

Panowie pracowałem tam na przewiertach. Kasę płacą na czas i to tyle . Praca od 6 do 18.30 z przerwą 15min i do tego jeszcze odliczoną. Szczerze nie polecam . Sami kapusie. Brygadzista i kierownik tylko patrzą aby metry gonić za wszelką cenę . Sprzęt (lawety ,pakieciary) stan opłakany bez świateł jeżdżą. Ogólnie ciężko się czegoś doprosić typu nóż. Nożyce do pakietów . I jesteś oddelegowany do pracy w DE więc diety nie płacą

Pracownik z Niemiec

Szef to tchórz, który boi się pracownikowi spojrzeć w oczy, jak się spóźnia z wypłatą. Nie polecam tej firmy, trzymajcie się jak najdalej. Atmosfera fatalna, niskie wynagrodzenie i fałszywi ludzie.

Michael
@Pracownik z Niemiec

Damian

Do Sub-Tel należy też firma K-Net z Poznania i ona jest taka sama jak Sub-Tel. Trzymajcie się lepiej z dala od tych firm

Ostatnio na Facebooku w grupie Światłowody pojawiają się wpisy że firma Sub-Tel (usunięte przez administratora) podwykonawców i pracowników i nie płaci. Chyba lepiej unikać tej firmy

W firmie nie chodzi o to czy pracownik dobrze pracuje tylko czy przypodoba się kierownikowi tragedia zero szacunku dla pracownika przez brygadzistę i kierownika po miesiącu (usunięte przez administratora) nie przedłużenie umowy bez powodu a ludzi wciąż potrzebują i będą potrzebować bo nie szanuja tego co człowiek robi dla nich

Damian

Ponad rok sumiennej pracy, po czym dostałem wypowiedzenie, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Opóźnienia z wypłatą na porządku dziennym od jednego do pięciu dni. Przed świętami dostaliśmy tylko część wypłaty. Jeden z brygadzistów (usunięte przez administratora) Radzę na niego uważać.

@Damian

Chyba wiem o jakiego brygadzistę chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Sub-Tel Sp. z o.o. - Laski

• Jak się pracuje w Sub-Tel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sub-Tel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sub-Tel Sp. z o.o.?

Sub-Tel Sp. z o.o.
  • 11